Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz EQC 4x4 – розкішний електромобіль для екстремальних пригод

Mercedes-Benz EQC 4x4 – розкішний електромобіль для екстремальних пригод

Вражаючі пропорції, впевнене проходження бездоріжжя і технології майбутнього – це Mercedes-Benz EQC 4x4. Цей позашляховик довів, що електромобілі здатні підкоряти не тільки міські дороги. Невелика група відданих своїй справі розробників створила цю керовану технологічну платформу на базі EQC 400 4MATIC. Технічними особливостями є багатоважільні портальні осі та створення потужного звуку всередині автомобіля і зовні. Фари перетворюються в «ліхтарі-гучномовці», тому що тепер вони одночасно виконують функцію динаміків.

Mercedes-Benz EQC 4x4 – вражаючий потенціал електромобільності

Mercedes-Benz випробовує можливості унікального автомобіля і хоче довести, що електромобільність підходить не тільки для міських умов, а й для бездоріжжя. Електричний позашляховик розробила міжвідомча команда під керівництвом інженера-розробника Юргена Еберле, який вже поставив E 400 All-Terrain 4x4 на його шиповані колеса. «Наша мета – об'єднати сучасну розкіш і екологічність із незабутніми емоціями. Саме в EQC 4x4 високі технології в галузі електромобільності та захоплюючий клієнтський досвід стають доступними на гірських хребтах завдяки MBUX й іншим технологічним рішенням. Таким чином, прогресивна розкішна електромобільність підкорює бездоріжжя», – надав коментар Маркус Шефер, член правління Daimler AG і Mercedes-Benz AG, відповідальний за дослідження Daimler Group і головний операційний директор Mercedes-Benz Cars.

Mercedes Benz EQC EQC 4x4

Презентувавши EQC 4x4 як технологічну платформу, Mercedes-Benz показала, що жага пригод і екологічність прекрасно поєднуються. Електромобіль впевнено перетинає пустельні райони й пляжі, кам'янисту місцевість і гірські струмки. Завдяки основі стандартної моделі EQC 4x4 надає високу надійність, комфорт, а також доступ до використання причепа та встановлення вантажного боксу на даху. Це означає, що ви можете взяти з собою все необхідне обладнання для екстремального відпочинку, від намету до надувного човна, які дозволять вам почуватися комфортно в безлюдних місцях планети.

Розмір кліренсу EQC 4x4 (293 мм) перевищує показник серійного EQC (140 мм) у понад 2 рази, він також вищий у порівнянні з G-Class на 58 мм. В електромобілі збільшили і глибину броду, який здатен подолати транспортний засіб, до 40 см (на 15 см). Значний дорожній просвіт дозволив зробити перехід на портальні осі. Від звичайних осей вони відрізняються тим, що колеса розташовані набагато нижче на маточинах осей через портальні шестерні, а не на висоті центру осі. Підвіска 4x4 кріпиться до тих самих точок кріплення кузова, що і стандартна підвіска.

Значно збільшилися кути в'їзду і з'їзду. Передній кут прохідності складає 31,8 градуса, задній – 33 градуси. У G-Class ці показники становлять 28 градусів.

Електромінівен Mercedes-Benz EQC 400 4x4

Більше фактів про електричний позашляховик EQC 4x4

Для програм водіння по пересіченій місцевості EQC 4x4 було задіяно переваги високої продуктивності поточних моделей GLC, але деякі налаштування покращено. Наприклад, цілеспрямовано була змінена гальмівна система, що дозволяє тепер покращувати криву крутного моменту при старті з місця на пухкому ґрунті. Вражаюча стійкість на бездоріжжі забезпечується завдяки поєднанню з шинами розміром 285/50 R 20. Використання матової металевої автомобільної плівки кольору збройового металу і чорних розширювачів колісних арок доповнює вражаючий зовнішній вигляд позашляховика.

Mercedes-Benz EQC 4x4 400

Характеристики в цифрах:

  • EQC 4x4 приблизно на 20 см вищий у порівнянні зі стандартною версією;
  • ширина колісних арок становить близько 10 см;
  • незважаючи на 50,8-сантиметрові колеса, діаметр повороту невеликий завдяки сучасній кінематиці моста з чотирьохважільною передньою віссю;
  • дорожній просвіт і глибина подоланого броду збільшені на 15 см у порівнянні зі стандартним EQC.

Ще одна особливість EQC 4x4 – це звук із власним звуковим ландшафтом. Акустичний супровід складається зі звуків, які інформують водія про статус системи і паркування транспортного засобу, а також інтерактивного виразного звуку їзди. Він змінюється залежно від різних параметрів: положення педалі акселератора, швидкості й коефіцієнта рекуперації енергії. Для настройки звуків в акустичній системі (що виходять від підсилювача і внутрішніх динаміків в реальному часі) задіюються Інтелектуальні алгоритми звукового дизайну.

Mercedes-Benz EQC був оснащений зовнішнім генератором шуму (Acoustic Vehicle Alert System, AVAS) відповідно до вимог законодавства Німеччини. В EQC 4x4 використовується спеціально створений більш потужний AVAS, а фари виконують функцію зовнішніх динаміків. Таке креативне рішення прийняли фахівці зі звукового оформлення Mercedes-Benz, щоби використати вільне місце в корпусах фар.

EQC 4x4 – уже третя модель сімейства 4x4 від Mercedes-Benz. Німецька компанія продовжує вражаюче швидкими темпами розвивати електромобільність, поєднуючи її з інтелектуальністю і дивуючи клієнтів новими емоціями, в чому полягає одна з її головних цілей. Про це, зокрема, говорить літера «E» в назві моделі.

Mercedes EQC 400 All-Terrain 4x4

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту