Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz EQS — дата виходу розкішного електрокара

Mercedes-Benz EQS — дата виходу розкішного електрокара

Німецька компанія оголосила, що EQS перебуває на останніх етапах тестування. Це останній крок перед запуском серійного виробництва. Mercedes-Benz EQS з’явиться у 2021 році та стане першою моделлю, побудованою на основі нової електричної архітектури. Також Mercedes-Benz підтвердила розширення лінійки електромобілів: з’явиться шість нових моделей від EQ.

Розвиток електромобільності Mercedes-Benz — запуск 6 нових моделей EQ

Нове покоління електромобілів у люкс та представницькому сегменті базується на спеціально розробленій архітектурі, яка масштабується в усіх аспектах і може використовуватися у всіх модельних серіях. Колісна база і колія, а також усі інші компоненти системи, особливо акумулятори, змінюються завдяки модульній конструкції. Таким чином, концепція автомобіля оптимізована для задоволення всіх вимог орієнтованого на майбутнє сімейства електричних моделей. Така архітектура автомобіля дозволяє створювати електромобілі Mercedes-Benz усіх типів, від седанів до великих позашляховиків.

EQS дозволить клієнтам класу люкс сповна скористатися всіма перевагами повністю електричної архітектури щодо простору та дизайну. Із запасом ходу до 700 км (згідно з WLTP), EQS також відповідає вимогам прогресивного седану в сегменті S-Class. Водночас Mercedes-Benz залишається вірним своєму рецепту успіху у виробництві та проектує автомобілі й заводи так, щоби мати можливість гнучко будувати різні моделі на одних і тих самих виробничих лініях. В електромобілях також використовуються новітні міжгалузеві технології Mercedes-Benz, такі як, наприклад, система управління та відображення MBUX (Mercedes-Benz User Experience) або системи допомоги в керуванні автомобілем.

Концепт-кар Mercedes-Benz Vision EQS у вересні 2019 року вже вказував на те, що майбутній EQS матиме ультрасучасний дизайн. Камуфльовані прототипи, що проходять тестування, також передбачають ключові особливості дизайну, які є революційними для люкс-сегменту, наприклад. Однак подальші подробиці прогресивного дизайну моделей позашляховиків EQS, EQE та EQE SUV, що мають вирішальне значення для успіху сімейства електрокарів, поки що залишаються таємницею для загалу.

Mercedes Benz EQS

Mercedes-Benz представить повністю електричну архітектуру в 2021 році. У той же час компанія продовжить електрифікувати найуспішніші платформи. На додаток до позашляховика EQC середнього розміру (EQC 400 4MATIC, комбіноване споживання енергії) та повністю електричногоа EQS (EQS 300 комбіноване споживання енергії) клієнти в сегменті компактних автомобілів можуть із нетерпінням очікувати на 2 повністю електричних позашляховики EQA та EQB. Прогресивний дизайн визначає їх як представників лінійки повністю електричних продуктів. Виробництво EQA розпочнеться до кінця цього року.

Новий Mercedes-Benz EQS

Mercedes-Benz EQS — останні випробування

Наразі EQS проходять останні випробування на шляху до серійного виробництва, зокрема в Центрі випробувань і технологій в Іммендінгені. Систематична перевірка всього автомобіля є гарантією високих стандартів якості та одним із масштабних заходів у процесі розробки кожної модельної серії Mercedes-Benz. Тести включають жорсткі зимові випробування в Скандинавії, випробування шасі та трансмісії на полігонах, дорогах загального користування та на швидкісній випробувальній трасі в Нардо, а також комплексні випробування автомобіля в цілому в умовах спеки Південної Європи та Південної Африки. Зараз тест-драйви проводяться також у Китаї та США. У випадку з EQS, звичайно, особлива увага приділяється електричній трансмісії та акумулятору. Вони протестовані та затверджені відповідно до найсуворіших стандартів Mercedes-Benz.

«EQS уже накопичив понад 2 мільйони випробувальних кілометрів, від спеки Південної Африки до холоду Північної Швеції», повідомив Крістоф Старзінські, віце-президент з архітектури електричних автомобілів Mercedes-Benz і відповідальний за транспортні засоби EQ. EQS буде S-класом електромобілів. Ось чому він проходить таку ж складну програму розвитку, як і будь-який інший автомобіль із трипроменевою зіркою. Крім того, було досить багато випробувань спеціально для електричних автомобілів, які охоплюють важливі пріоритети, такі як запас ходу, зарядка та ефективність.

EQS виробляється разом із S-Class на «Factory 56» в Зіндельфінгені — одному з найсучасніших у світі автомобільних заводів. Протягом певного часу гнучкість заводів була інвестиційним пріоритетом системи Mercedes-Benz Operations (MO), яка відповідає за виробництво легкових автомобілів у всьому світі. Технічне обладнання, що пропонує базові рішення Industry 4.0, є ключовим фактором гнучкості. Завдяки надзвичайно гнучкій структурі всі заводи здатні виробляти автомобілі з різними типами силових агрегатів, а отже, також швидко реагувати на зміни попиту на ринках. Можливості електричної мобільності можуть бути використані при обмежених інвестиціях.

У рамках своєї ініціативи «Ambition 2039» Mercedes-Benz працює над пропозицією парку нових автомобілів із нульовим викидом CO2, що має з’явитися менше ніж через 20 років. Компанія хоче, щоб автомобілі з електричним приводом, включно з повністю електричними та гібридними транспортними засобами, становили понад половину продажів вже до 2030 року.

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту