Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz EQS: перший електрокар сегменту сучасних розкішних автомобілів

Mercedes-Benz EQS: перший електрокар сегменту сучасних розкішних автомобілів

EQS - це перший повністю електричний седан класу люкс від Mercedes-EQ. З його допомогою Mercedes-EQ заново визначає цей сегмент автомобілів. EQS також є першою моделлю, заснованою на модульній архітектурі для електромобілів представницького класу. Поєднуючи в собі технології, дизайн, функціональність і можливості підключення, EQS радує як водіїв, так і пасажирів. Першими моделями на ринку будуть EQS 450+ потужністю 245 кВт і EQS 580 4MATIC потужністю 385 кВт.

Новий EQS від Mercedes-EQ: стійкість і екологічна нейтральність

Mercedes-Benz прагне зайняти лідируючі позиції в області електричних трансмісій і програмного забезпечення для автомобілів. Ініціатива Ambition 2039 описує мету створення повністю вуглецево-нейтрального автопарку до 2039 року. У 2022 році в цілому вісім серій електромобілів Mercedes-EQ будуть створені в семи точках на трьох континентах. Компанія припускає, що до 2030 року більше 50 відсотків продажів легкових автомобілів буде припадати на плагін гібриди або повністю електричні автомобілі.

EQS сходить з виробничої лінії на заводі 56 в Зіндельфінгені, найсучаснішому виробничому підприємстві Mercedes-Benz. Відповідно до Ambition 2039, Factory 56 стане фабрикою з нульовим викидом вуглецю - повністю вуглецево-нейтральною та зі значно зниженим споживанням енергії. В цілому потреба в енергії на заводі 56 знижена на чверть у порівнянні з іншими складальними цехами.

Місцеве виробництво акумуляторів є важливим фактором успіху стратегічної ініціативи Mercedes-Benz AG в області електроенергетики і ключовим елементом, коли мова йде про здатність гнучко і ефективно задовольняти глобальний попит на електромобілі. Виробництво грає вирішальну роль в розумінні концепції сталого розвитку Mercedes-Benz AG. Наприклад, завод Mercedes-Benz в Хедельфінгені буде виробляти акумуляторні системи з нульовим викидом вуглецю з 2022 року.

Компоненти EQS загальною вагою понад 80 кг виробляються пропорційно з ресурсозберігаючих матеріалів (перероблена і відновлювальна сировина). Наприклад, кабельні канали виготовлені з переробленого пластику, покриття для підлоги зроблені з переробленої пряжі (торгова марка ECONYL®), а алюміній для внутрішньої частини капота вже сертифікований організацією Aluminium Stewardship Initiative як екологічно раціональне виробництво.

Mercedes-Benz EQS 2021 вигляд спереду

Світова прем'єра EQS: автентичний і функціональний екстер'єр

EQS - перший повністю електричний седан преміум-класу від Mercedes-EQ. Інноваційний і цілісний дизайн заснований на новій архітектурі автомобіля. На перший погляд він відрізняється від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння: найвищі вимоги до функціональності і аеродинаміки поєднуються з новаторською естетикою. Чуттєва чистота відбивається в добре змодельованих поверхнях, зменшеній кількості стиків і безшовних переходах.

Спортивна, низька і тонка передня частина EQS утворює силует купе. Передня стійка, яка була зрушена далеко вперед, і задня стійка C створюють простір для великого салону. Філософія дизайну Sensual Purity втілена в ясному, просторому і підкреслюючому поверхню моделюванні. Аеродинаміка та формальна естетика йдуть пліч о пліч.

Передня частина об'єднана в блок «Black Panel». Інноваційні фари, з'єднані світловою стрічкою, і чорна решітка радіатора (Black Panel) утворюють виразний вигляд. Це робить EQS моделлю нового покоління розкішних автомобілів від Mercedes-EQ.

Mercedes-Benz EQS 2021 передня частина

Ексклюзивний вид решітки радіатора Black Panel із зіркою Mercedes можна ще більше поліпшити: в поєднанні з AMG Line Exterior або Electric Art Exterior, що доступні в якості додаткової опції. Крім унікального зовнішнього вигляду, у поверхні Black Panel є функціонал: датчики систем допомоги водієві, камера, радар і лазер.

Аеродинамічний силует з безрамними дверима і високою арочною лінією пояса є незалежними елементами дизайну при погляді в профіль. Зовнішні дзеркала заднього виду розташовані на поясний лінії та оптимізовані з точки зору аеродинаміки і аероакустики. Хромовані акценти підкреслюють основні елементи дизайну.

Дверні ручки врівень є стандартними для всіх моделей. Панорамний люк в даху доступний в якості опції. Він складається з двох модулів, які разом утворюють велику скляну поверхню і, таким чином, забезпечують прозорість і світло в інтер'єрі.

Mercedes-Benz EQS 2021 задня частина

Mercedes-Benz EQS взаємодіє з вами на всіх рівнях: зір, слух, нюх, дотик

EQS можна відчути практично всіма органами почуттів. Це піднімає повністю електричну модель преміум класу на новий рівень естетики і розкоші. Зір, слух, нюх, дотик і смак - це класичні людські почуття. Новий EQS багато в чому звертається до перших чотирьох.

Зорове сприйняття: в сітківці людського ока розташовано більше 100 мільйонів паличок і колбочок. Ці сенсорні клітини дозволяють нам побачити, наприклад, революційні особливості EQS, такі як дизайн з висунутою вперед передньою частиною або стилістику екстер'єру купе. Це з першого погляду явно відрізняє EQS від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.

Слухове сприйняття: люди сприймають звукові хвилі вухами. Враження від прослуховування EQS варіюється від комфортної тиші до інтерактивного чуттєвого звучання. Створивши цілісний звук, експерти по звуку зробили зміну парадигми з двигуна внутрішнього згоряння на електромобіль акустично відчутною.

Mercedes-Benz EQS 2021 салон

Нюхові сприйняття: дві системи передають в мозок запахи незалежно один від одного: мільйони рецепторів слизової оболонки носа і кінці трійчастого нерва. У EQS є дещо проти неприємних запахів: його великий фільтр HEPA (High Efficiency Particulate Air) не тільки дуже ефективно очищає зовнішнє повітря.

Спеціальний активоване вугілля в фільтрі HEPA і внутрішньому повітряному фільтрі також відфільтровує діоксид сірки і оксиди азоту, а також запахи. Активний ароматизатор EQS, що входить в пакет AIR-BALANCE, також звертається до нюху. Для електричної моделі був створений новий запах — № 6 MOOD Linen.

Тактильне сприйняття: шкіра - найбільший орган чуття людини. З його допомогою ми сприймаємо дотики, наприклад, м'які або тверді речі, теплі або холодні, вологі або сухі. В інтер'єрі EQS є що відчути: плавні шкіряні поверхні з чудернацьким малюнком швів або динамічною перфорацією; сучасна тонка структура NEOTEX, що поєднує в собі зовнішній вигляд шкіри нубук і високотехнологічного неопрену; декоративні елементи з натурального дерева з відкритими порами або з рельєфним 3D ефектом.

Mercedes-Benz EQS 2021 задній ряд

Аеродинамічний потенціал нового EQS

Менший опір для більшої дальності й безшумності: зі значенням cd від 0,20 EQS встановлює новий аеродинамічний еталон для серійних автомобілів. Він також є одним з кращих з точки зору безшумної роботи. Спеціальна конструкція з гладкою нижньою частиною і в основному закритою заслінкою радіатора, а також вдала основна форма стали гарною відправною точкою для оптимізації потоку. З великою ретельністю аеродинаміки змогли досягти нового рекордного значення cd 0,20 в тісній співпраці з дизайнерами. Фронтальна площа EQS становить 2,51 м2. Це забезпечує ефективний опір повітря від 0,5 м².

Mercedes-Benz EQS 2021 вигляд збоку

Герметизація і шумоізоляція в салоні представницького седана від Mercedes-EQ

В електромобілі без звичайного рівня шуму трансмісії шум вітру особливо помітний пасажирами. Ось чому аероакустчні налаштування особливо важливі. І в цій області новий EQS - один з кращих автомобілів в своєму класі. Низькочастотний шум, який може сприйматися як зниження комфорту, зникає за рахунок заповнення численних порожнин в автомобілі акустично ефективною піною.

Знизити високочастотні складові шуму вітру вдалося за рахунок спеціальних заходів на дверних і віконних прокладках. Особливу увагу було приділено герметизації переходів між шістьма бічними вікнами. Ущільнення дверних ручок, встановлюваних врівень, опори вікон і піднятих зовнішніх дзеркал заднього виду також оптимізовані за рівнем шуму.

Новий EQS: автоматичні комфортні двері

В якості опції EQS має автоматичні комфортні двері спереду і ззаду. Коли водій наближається до авто, в першу чергу висуваються дверні ручки. При подальшому наближенні водійські двері відкриваються автоматично. Використовуючи MBUX, водій також може відкрити задні двері, наприклад, щоб впустити дітей перед школою.

Автоматичні комфортні двері з легкістю закриваються одним дотиком. Датчики систем допомоги при парковці використовуються для виявлення перешкод. Їх інтеграція в систему допомоги при сліпих зонах (опція) забезпечує додаткову безпеку.

При бажанні EQS може навіть тримати двері водія відкритоми, як шофер. Якщо водій наближається до EQS збоку на 1,5 метра, автомобіль розблокується і автоматично відкриває двері водія. Цю спеціальну функцію вітання можна активувати або деактивувати через MBUX. Комфортні двері доступні в поєднанні з пакетом Premium Plus.

Комфортними дверима можна управляти різними способами: як зазвичай, через дверні ручки (всередині і зовні), за допомогою ключа від автомобіля, через центральний дисплей або опціональну розважальну систему MBUX High-End для пасажирів задніх сидінь. Крім того, двері водія закриваються автоматично при натисканні педалі гальма.

Mercedes-Benz EQS 2021 ручка дверей

Електрична трансмісія Mercedes-Benz EQS

Всі моделі EQS мають електричну трансмісію (eATS) на задній осі, а версії з 4MATIC також мають eATS на передній осі. У моделях 4MATIC функція Torque Shift забезпечує інтелектуальне, безступінчасте розподілення крутного моменту між задніми і передніми електродвигунами і, таким чином, використання найбільш ефективних налаштувань в кожному випадку. Модульна концепція трансмісії забезпечує високу загальну продуктивність і великий запас ходу.

Модульна концепція приводу дозволяє використовувати широкий діапазон максимальної загальної потужності приводу від 245 до 385 кВт. Планується продуктивна версія потужністю до 560 кВт. Залежно від розміру акумулятора, комплектації та конфігурації автомобіля можливі дальності дії WLTP до 770 кілометрів.

Функції зарядки EQS

У EQS пропонуються три програми зарядки - Стандартна, Домашня та Робоча. У них можна попередньо встановити такі параметри, як час відправлення, кондиціонер і максимальний рівень заряду. Програми зарядки вдома і на роботі можуть бути активовані в залежності від місця розташування. Це означає, що вони вмикаються автоматично, як тільки автомобіль припаркований на зарядній станції в місцях, збережених в системі. Про це користувачеві повідомляється в MBUX.

Система зарядки останнього покоління знаходиться над задньою віссю EQS. Її можна використовувати для зарядки акумулятора від загальнодоступної електромережі однофазних або трифазних зі змінним струмом і додатковою зарядною потужністю до 22 кВт.

Mercedes-Benz EQS 2021 зарядка

Навігація за допомогою Electric Intelligence

Система Electric Intelligence планує найшвидший і найзручніший маршрут, включаючи зупинки для зарядки, на основі безлічі чинників і динамічно реагує, наприклад, на затори або зміну стилю водіння. У EQS навігація за допомогою Electric Intelligence стала розумнішою, ніж будь-коли: саме так розраховуються приблизні витрати на зарядку за одну зупинку.

Для розрахунку маршруту розраховується потреба в енергії. Враховуються топографія, маршрут, температура навколишнього середовища, швидкість, вимоги до обігріву та охолодження. До додаткових факторів належать транспортна ситуація вздовж запланованого маршруту, а також доступні там зарядні станції, їх ємність і функції оплати.

Бездротові оновлення OTA: Over the Air Updates

EQS - перший Mercedes-Benz, що пропонує можливість активації абсолютно нових функцій автомобіля за допомогою бездротових оновлень (OTA) в ряді функціональних областей. Це означає, що після покупки і початкової конфігурації нового автомобіля деякі функції EQS можуть бути адаптовані відповідно до особистих переваг. Крім класичної покупки окремих функцій, також заплановані підписки, тимчасові активації та безкоштовні фази тестування.

Абсолютно унікальний і персоналізований дизайн інтер'єру Mercedes-Benz EQS

EQS - розкішна і авангардна модель першого класу від Mercedes-EQ. Створюючи цей абсолютно новий тип автомобіля, у дизайнерів була місія і можливість застосувати абсолютно новий підхід до дизайну інтер'єру. Вони скористалися цією свободою і, крім MBUX Hyperscreen, покладалися на послідовну оцифровку багатьох інших елементів.

EQS - це перший Mercedes-EQ, заснований на повністю електричній платформі. Для дизайнерів це йшло пліч о пліч з баченням послідовної оцифровки інтер'єру. Опціональний MBUX Hyperscreen вражаюче реалізує це бачення: вся панель приладів являє собою один ідеальний широкоформатний екран.

Це визначає естетику інтер'єру. MBUX Hyperscreen в мінімалістичному стилі інтегрований в панель приладів і оточений тільки тонкою сріблястою рамкою, вентиляційною смугою і вузькою шкіряною рамою, що нагадує стилістику класичних панелей. Передня частина центральної консолі з'єднується з панеллю приладів і вільно виступає в просторі.

Mercedes-Benz EQS 2021 кокпіт

Можливості системи MBUX

MBUX (Mercedes-Benz User Experience) радикально спростив управління Mercedes-Benz. Кілька місяців тому в другому поколінні цієї системи, що самостійно навчається, дебютувало в новому S-Class. Новий EQS - це вже наступний великий крок. За допомогою програмного забезпечення з можливістю навчання концепція управління та індикації повністю адаптується до свого користувача і дає індивідуальні пропозиції по численним інформаційно-розважальним, комфортним і транспортним функціям.

Завдяки так званому дизайну нульового рівня користувачеві не потрібно прокручувати підменю або озвучувати голосові команди. Ключові програми завжди пропонуються на верхньому рівні в полі зору, в залежності від ситуації і контексту.

MBUX Hyperscreen - це абсолютна родзинка в інтер'єрі. Великий вигнутий екран простягається майже від передньої стійки до передньої стійки. Три екрани розташовані під загальним склом і візуально зливаються в один дисплей. На додаток до так званого дизайну з нульовим рівнем, MBUX Hyperscreen пропонує інтуїтивно зрозуміле сенсорне управління з тактильним зворотним зв'язком. Стійке до подряпин скло має покриття, що полегшує очищення.

Mercedes-Benz EQS 2021 MBUX

Штучний інтелект нового EQS

Як виключно розумний автомобіль, EQS сам по собі має безліч почуттів. Залежно від комплектації в якості органів почуттів у всіх частинах автомобіля використовуються до 350 датчиків різних типів. Вони записують відстань, швидкість і прискорення, умови освітлення, опади і температуру, зайнятість сидінь, а також моргання очей водія або мовлення пасажирів.

Цей обсяг інформації обробляється блоками управління, які під управлінням алгоритмів приймають рішення з блискавичною швидкістю. Але більша частина інформації корисна тільки в тому випадку, якщо ви можете щось з нею зробити. Новий EQS може розширити свої можливості на основі нового досвіду, тому що він має високу здатність до навчання завдяки штучному інтелекту).

Система об'ємного звучання Burmester®

Додаткова аудіосистема об'ємного звучання Burmester® є необхідною умовою для отримання відчуття від спеціально розробленого Sound Experience. Аудіосистема класу high-end з 15 динаміками, 15 окремими каналами підсилювача і вихідною потужністю системи 710 Вт пропонує безліч інших удосконалень.

До них відносяться тривимірний об'ємний звук, індивідуальна настройка звуку, настройки, орієнтовані на окремі області інтер'єру, а також стильний дизайн динаміків з металевими решітками і написом Burmester®. MBUX Entertainment входить в комплект і забезпечує безперебійну роботу потокових сервісів за допомогою центрального дисплея, керма або голосового помічника «Привіт, Мерседес».

Активне навколишнє освітлення Mercedes-Benz EQS

Активне зовнішнє освітлення (додаткова опція) в салоні дозволяє оцінити, в якому режимі електричного водіння в даний час знаходиться EQS: їзда, процес наддуву і рекуперація енергії вражаюче інсценовані за допомогою приблизно 190 світлодіодів. Кольоровий зворотний зв'язок можливий, також при використанні системи клімат-контролю або голосового помічника «Привіт, Мерседес». Окремі джерела світла, які управляються в реальному часі, створюють плавні презентації.

Підвіска електричного EQS від Mercedes-EQ

Шасі нового EQS з чотирьохважільною віссю спереду і багатоважільною віссю ззаду по конструкції тісно пов'язане з новим S-Class. Пневматична підвіска AIRMATIC з безступінчатим регулюванням демпфування ADS + входить в стандартну комплектацію. Рівень автомобіля автоматично знижується з приблизно 120 км / год, щоб зменшити опір повітря і, таким чином, збільшити запас ходу. У стандартну комплектацію входить рульове управління задньою віссю з кутом повороту до 4,5 °, що забезпечує відмінну маневреність в місті та на бездоріжжі.

Пневматична підвіска AIRMATIC в стандартній комплектації реагує особливо чуйно. Під час руху складна система датчиків і алгоритми налаштовують амортизатори відповідно до якості дороги, щоб гарантувати, що, наприклад, рух по вибоїнах тільки з одним колесом не передається на всю вісь і салон.

Mercedes-Benz EQS 2021 екстер'єр

Освітлення DIGITAL LIGHT

Революційна технологія фар DIGITAL LIGHT (додаткова опція) дозволяє використовувати інноваційні функції, такі як проеціювання допоміжної розмітки або попереджувальних символів на поверхню дороги. DIGITAL LIGHT має світловий модуль з трьома надзвичайно потужними світлодіодами в кожній фарі, світло яких переломлюється і направляється 1,3 мільйонами мікродзеркал. Таким чином, потужність складає більше 2,6 мільйона пікселів на автомобіль.

Блок управління з потужним графічним процесором використовує з'єднання типу HDMI для генерації безперервного відеопотоку на дзеркала. Тому Digital Light використовує технологію відеопроекторів. Нову фару в EQS можна впізнати за увігнутою лінзою і напису Mercedes-Benz з синім підсвічуванням.

Mercedes-Benz EQS 2021 освітлення

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту