Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz EQS: як звучить електромобільність мовою вишуканості

Mercedes-Benz EQS: як звучить електромобільність мовою вишуканості

EQS - це повністю електричний розкішний седан від Mercedes-Benz. З його допомогою Mercedes-EQ переосмислює цей сегмент автомобілів. EQS також є першою моделлю, заснованою на модульній архітектурі для електромобілів класу люкс і представницького класу.

Новий EQS: концептуальний екстер'єр і абсолютна технологічність

Поєднуючи в собі технології, дизайн, функціональність і безмежні інтелектуальні можливості, EQS зможе здивувати як водіїв, так і пасажирів. Розкішний EQS виробляється разом з S-Class і Mercedes-Maybach S-Class на повністю вуглецево-нейтральному заводі «Factory 56» в Зіндельфінгені, найсучаснішому автомобільному заводі Mercedes-Benz. Акумуляторні системи виробляються на сусідньому підприємстві Mercedes-Benz в заводській частини Хедельфінгена. Прем'єра електричного EQS повинна відбутися в серпні 2021 року.

Хоча EQS є спорідненою моделлю нового S-Class, він побудований на повністю електричній архітектурі. Абсолютно унікальна концепція допомогла втілити в життя нову конструкцію: з його односторонніми лініями і кабіною фастбек, EQS чітко відрізняється від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння навіть з першого погляду. Це додатково підкреслюється передньою панеллю Black Panel і дизайном передніх і задніх фар. Високі стандарти функціональності та аеродинаміки йдуть пліч о пліч з інноваційної естетикою. Філософія дизайну Sensual Purity в поєднанні з Progressive Luxury знаходить своє відображення в витончених акцентах і ексклюзивних деталях.

Новий Mercedes-Benz EQS абсолютна технологічність
Новий Mercedes-Benz EQS Футуристичний дизайн інтер'єру

Футуристичний дизайн інтер'єру Mercedes-Benz EQS

EQS - розкішна і авангардна модель першого класу від Mercedes-EQ. Створивши цей абсолютно новий тип автомобіля, у дизайнерів з'явилася місія та можливість по-новому поглянути на дизайн інтер'єру. Вони скористалися цією свободою і, крім MBUX Hyperscreen, покладалися на послідовну оцифровку багатьох інших елементів. EQS - це перший Mercedes-EQ, побудований на повністю електричній платформі.

Опціональний MBUX Hyperscreen вражаюче реалізує це бачення: вся панель приладів являє собою один ідеальний широкоформатний екран. Це визначає естетику робочої зони водія та всього інтер'єру. Передня частина центральної консолі з'єднується з панеллю приладів і вільно виступає в просторі. Це візуальне посилання на нову архітектуру приводу - через електричну трансмісію, тунель трансмісії не потрібен. Візуальне враження одночасно сучасне і розкішне.

Базова модель без MBUX Hyperscreen має трохи іншу центральну консоль. У задній частині є м'який підлокітник. Спочатку він візуально переривається, а потім перетворюється в елегантний центральний дисплей. Лінія дизайну і оснащення Electric Art включає комфортні сидіння. Незважаючи на простоту конструкції, вони зачаровують своєю скульптурною красою. Обтічні поверхні бічних подушок створюють опору для тіла та різко контрастують з центральною частиною сидіння.

У поєднанні з інтер'єром AMG Line EQS оснащується спортивними сидіннями. Вони відрізняються тонкою і монолітною формою. Спільними рисами сидінь є динамічні графічні візерунки з ретельно продуманою перфорацією. Тут ви також знайдете типове для Mercedes-EQ поєднання найвищих стандартів щодо матеріалів, атмосфери і якості виготовлення, а також найсучасніших технологій.

Система генерації звуку двигуна в Mercedes-Benz EQS

Електромобілі за своєю природою тихі. Проте, при бажанні поїздка в EQS перетворюється на акустичний досвід: експерти по звуку з Mercedes-EQ створили абсолютно унікальне звучання для нового електромобіля. Звук адаптується до стилю і програм водіння. Інтелектуальні алгоритми проектування звуку розраховують звуки всередині підсилювача системи об'ємного звучання Burmester® в реальному часі, а динаміки відтворюють їх.

Разом з системою об'ємного звучання Burmester®, EQS пропонує два звукових сценарії - Silver Waves і Vivid Flux. Silver Waves - це чуттєвий і чистий звук призначений для ентузіастів електромобілів. Vivid Flux - синтетичний, але приємний для людського вуха. Параметри звуку можна налаштувати на центральному дисплеї. Вибір програми руху також впливає на звук водіння; наприклад, в режимі СПОРТ звуки стають більш динамічними і активуються додаткові ефекти.

Функції комфорту Energizing Air Control Plus

Разом з новим EQS, Mercedes-Benz зуміє ще краще подбати про ваш комфорт і самопочуття. В режимі рециркуляції повітря фільтрується повітряним фільтром салону завдяки фільтру HEPA і автоматичній системі клімат-контролю. HEPA-фільтр є частиною додаткового обладнання ENERGIZING AIR CONTROL Plus і використовує простір під переднім капотом EQS. Система заснована на фільтрації, датчиках, концепції дисплея і кондиціонуванні повітря. У поєднанні з інтелектуальним перемиканням свіжого повітря / рециркуляції повітря, ENERGIZING AIR CONTROL Plus забезпечує завжди чисте і свіже повітря в салоні автомобіля. Використовуючи попередній клімат-контроль, також можна очистити повітря в салоні перед посадкою в автомобіль.

 Новий Mercedes-Benz EQS Останнє покоління MBUX

Останнє покоління MBUX

MBUX радикально спростив управління Mercedes-Benz. Кілька місяців тому друге покоління цієї системи дебютувало в новому S-Class. Завдяки програмному забезпеченню, що легко навчається, концепція управління і відображення повністю адаптується до свого користувача і надає індивідуальні пропозиції щодо функцій мультимедіа, комфорту і управління.

Завдяки так званому дизайну нульового рівня користувачеві не потрібно повністю прокручувати меню або вимовляти голосові команди. Ключові програми завжди знаходяться на верхньому рівні в полі зору, в залежності від ситуації та контексту.

Система MBUX активно відображає потрібні функції в потрібний час для користувача при підтримці штучного інтелекту. Контекстно-залежна обізнаність постійно оптимізується як за рахунок змін у навколишньому середовищі, так і за рахунок поведінки користувача.

Інтелектуальний центр нового EQS: дисплей MBUX Hyperscreen

Дисплей MBUX Hyperscreen - це великий вигнутий екран, який простягається від стійки до стійки. Три екрани хитро розташовані під загальним скляним покриттям і візуально зливаються в один дисплей. На додаток до дизайну з нульовим рівнем, MBUX Hyperscreen пропонує інтуїтивно зрозуміле сенсорне управління з тактильним зворотним зв'язком. Стійке до подряпин скло має покриття, що полегшує його чистку.

Для особливо яскравої якості відображення використовується технологія OLED для дисплеїв центрального і переднього пасажира. Тут окремі точки зображення підсвічуються. Пікселі зображення залишаються вимкненими та вони виглядають темно-чорними. З іншого боку, активні OLED-пікселі світяться високою яскравістю кольорів, що забезпечує високі значення контрастності - незалежно від перспективи і умов освітлення.

Дисплей центрального і переднього пасажира також забезпечує тактильний зворотній зв'язок. Коли палець торкається певних точок на сенсорному екрані, виконавчі механізми (вісім на центральному дисплеї і чотири на дисплеї переднього пасажира) викликають відчутну вібрацію скляного покриття.

Новий Mercedes-Benz EQS Інтелектуальний центр нового

Таким чином, користувач відчуває пульсації на гладкій поверхні, які створюють враження механічного перемикача. Ще один допоміжний засіб - це так звана силовий зворотний зв'язок обох дисплеїв. Для цього в пристрої є металізований пінопласт в якості датчика сили. Різний рівень тиску на скло змінює реакцію. Наприклад, MBUX потім переходить на інший рівень меню.

Під час розробки MBUX Hyperscreen інженери Mercedes-Benz провели детальні дослідження ергономіки за допомогою візуальних променів. Результатом є оптимальне вирівнювання MBUX Hyperscreen для зменшення відблисків, викликаних кривизною скляного покриття.

Інші деталі, розроблені з типовою для Mercedes-Benz ретельністю, включають яскравість всіх трьох екранів, адаптовану до відповідних умов навколишнього середовища. Датчик освітленості над центральним дисплеєм використовується для визначення рівня освітленості в зоні водія і переднього пасажира.

Крім того, камера, вбудована в дисплей водія, вимірює яскравість навколишнього середовища. Потім регулюються як яскравість, так і зміст зображення на дисплеях. У той же час цей алгоритм менш чутливий до розсіяного світла і, отже, до неправильної інтерпретації вимірювальної системи.

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту