Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz EQV – зробіть крок назустріч новому поколінню електрокарів

Mercedes-Benz EQV – зробіть крок назустріч новому поколінню електрокарів

Сімейство Mercedes-Benz EQ розширюється: з листопада EQV, перший повністю електричний MPV від Mercedes-Benz, буде доступний в дилерських центрах і в договірних партнерів. Перші презентації були запущені у травні на сайтах eqv.mercedes-benz.de і www.mercedes-benz.de, а також вийшла серія публікацій у соціальних мережах. Щоби підтримати інтерес потенційних клієнтів, поки автомобілі не стануть доступні в дилерських центрах, була створена спеціальна програма EQV, яка привернула велику увагу. Проста онлайн-реєстрація активувала доступ до ексклюзивного контенту, новин, подій і пакетів спеціальних пропозицій.

Запуск основної рекламної кампанії мінівенів EQV

Основна кампанія по автомобілю починається зараз у зв'язку з його постачанням на ринок. Розкішний мінівен EQV, розрахований на розміщення до восьми осіб і дальність дії 418 км, для щоденних маршрутів і тривалих поїздок, а також із численними варіантами підзарядки, є екологічно чистим і безпечним для всієї родини (комбіноване споживання електроенергії – 26,4-26,3 кВтг/100 км; комбіновані викиди CO2 – 0 г/км). Отож це автомобіль наступного покоління. Саме про це йдеться у слогані рекламної кампанії: «Зробіть крок. Для наступного покоління». Аня Гутманн, керівник відділу маркетингових комунікацій Mercedes-Benz Vans, зазначила: «Той, хто їздить на EQV без локальних викидів, робить правильний крок у майбутнє. І подає приклад для наступних поколінь».

Оскільки Mercedes-Benz дотримуються ідеї впровадження зелених (тобто екологічних) технологій, тема стійкості також грає важливу роль, візуально тонко складаючи лейтмотив кампанії по всіх каналах комунікації з використанням зеленої природи.

У серці комунікації – два емоційні сюжети, що розповідають історію трьох головних героїв і описують їх повсякденне життя з новим EQV. Інші анімовані формати і великі крос-медійні заходи адаптовані до відповідних цільових груп і звертаються до їхніх власних тематичних сфер на своїх каналах.

Кампанія також включає 9 друкованих мотивів і безліч спеціальних форматів. Є рекламний ролик, який фокусується на сім'ї як на цільовій групі, 4 фільми про головних героїв, фільм про продукт і 8 тематичних роликів, а також розповіді, сінемаграфи, пости, реклама і GIF-файли, спеціально призначені для соціальних мереж.

Краще за все ви зможете відчути ідею рекламної кампанії Mercedes-Benz, спрямованої на ознайомлення з головними перевагами нового EQV, переглянувши один із роликів.

Mercedes Benz EQV 2020
Mercedes-Benz EQV 2020

PREUSS AND PREUSS, провідне світове агентство Mercedes-Benz Vans, реалізувало кампанію EQV. Відеоролики були зняті компанією Iconoclast, а фотографії для кампанії надані BAM Photographers. Концепція онлайн-присутності EQV була розроблена і реалізована DGM Kommunikation.

Характеристики інтелектуального електрокара Mercedes-Benz EQV

У мінівені EQV поєднуються простір і універсальність V-Class із перевагами системи приводу без локальних викидів шкідливих речовин. Щоби водії могли дістатися до місця призначення, не побоюючись недостатнього запасу ходу, EQV включений в екосистему електричної мобільності. Це забезпечується інноваційною інформаційно-розважальною системою MBUX і додатком Mercedes me (доступно для Європи). Усіма дисплеями і настройками, що відносяться до еквалайзера, можна керувати за допомогою сенсорного екрану MBUX. Наприклад, можна попередньо активувати клімат-контроль, відрегулювати налаштування зарядки й управляти навігаційною системою за допомогою Electric Intelligence, а також функціями Mercedes me Charge.

Мінівен EQV у стандартній комплектації можна заряджати за допомогою зарядки змінного струму вдома, на громадських зарядних станціях потужністю до 11 кВт, а також за допомогою зарядки постійним струмом на станціях швидкої зарядки потужністю до 110 кВт. Завдяки функції швидкого заряджання водії таксі та маршрутних таксі, наприклад, можуть заряджати свої автомобілі між поїздками або під час детейлінгу транспортного засобу, не втрачаючи часу.

Новий автомобіль Mercedes Benz EQV 2020 вид збоку

Mercedes me Charge (доступно для Європи) надає доступ до суспільних зарядних станцій понад 300 операторів, включно зі станціями швидкої зарядки IONITY. Перед початком процесу зарядки зареєстровані клієнти ідентифікують себе через MBUX за допомогою програми Mercedes me або платіжної картки Mercedes me Charge. Усе інше, включно з оплатою, обробляється автоматично.

Інтер'єр EQV пропонує таку ж універсальність і функціональність, що і V-Class: вміщує до восьми осіб у різних конфігураціях, а також гнучке і велике багажне відділення об'ємом до 1410 літрів. EQV – це не просто сімейний автомобіль для відпочинку, він однаково підходить для використання в якості службового автомобіля представницького класу, транспортного засобу для VIP-персон і маршрутних таксі для готелів.

Новий автомобіль Mercedes Benz EQV

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту