Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz крило чайки – легендарні моделі

Mercedes-Benz крило чайки – легендарні моделі

Багато з найбільш вражаючих спортивних автомобілів усіх часів мали двері типу «крило чайки», а деякі з них гордо носили на капоті трипроменеву зірку. Історія унікальних автомобілів Mercedes-Benz «крило чайки», випущених від 300 SL, включає як експериментальний автомобіль C 111, так і SLS AMG. Існує багато спортивних автомобілів. Такі елементи, як потужний двигун, технологічні прилади, дизайн і сам бренд, є вирішальними критеріями при визначенні того, чи буде спортивний автомобіль успішним.

Mercedes-Benz W 198 серії 300 SL – блискучі перемоги на гоночних трасах світу

Одним із найбільш вражаючих спортивних автомобілів усіх часів є модель W 198 серії 300 SL. Розроблений у 1952 році як гоночний автомобіль, 300 SL (W 194) домінував на світових гоночних трасах і здобув перемоги на Ле-Мані, Берні, Нюрбургринзі та виснажливій ​​гоночній трасі Carrera Panamera. Під час світової прем'єри в лютому 1954 року 300 SL уже підкорив відвідувачів Міжнародної виставки у Нью-Йорку як серійний автомобіль – відтоді він носив внутрішнє позначення моделі W 198. Його пропорції, шестициліндровий рядний двигун потужністю 158 кВт / 215 к.с. і нетрадиційний дизайн із дверима, що відкриваються вгору, привернули увагу глядачів. Світ ніколи раніше не бачив такого спортивного автомобіля – ні в США, ні де-небудь ще.

300 SL виділявся серед інших автомобілів не тільки своїм дизайном, а й технічними інноваціями, такими як потужний 3-літровий шестициліндровий двигун, складна конструкція рами з трубчастим простором і, зокрема, дверима типу «крило чайки», що забезпечують незвичайний комфортний доступ у салон автомобіля. Після варіанту з відкритим верхом 300 SL Roadster, який прийшов на зміну 300 SL Gullwing у 1957 році, знадобилося багато років, перш ніж автомобіль з трипроменевою зіркою знову привернув увагу публіки своїми дверима типу «крило чайки».

Mercedes-Benz W 198 300 SL

Незліченні рекорди експериментального Mercedes-Benz C 111

Починаючи від C 111 це знову був суперспорткар. Низькопрофільний спортивний автомобіль був представлений восени 1969 на Міжнародному автосалоні у Франкфурті-на-Майні в модному в той час кольорі weissherbst (рожевого вина). C 111 викликав справжній фурор, адже одного вигляду його було достатньо для здійснення мрії про успіх у гонках. Не дивно, що відразу після автомобільної виставки в головний офіс Mercedes-Benz Group прийшла серія порожніх чеків, тому що дуже багато людей хотіли замовити автомобіль мрії, скільки б це їм не коштувало. Однак конструкція крила чайки довжиною 4,40 метра і висотою 1,10 метра зовсім не призначалася для того, щоби йти слідом за 300 SL – легендою 1950-х років.

C 111 був чисто експериментальним автомобілем, призначеним для тестування нових технологій. Він був зосереджений не тільки на випробуванні різних концепцій приводу, таких як роторні, дизельні або бензинові двигуни Ванкеля, але й на інших важливих елементах: висувних фарах, нових композитних матеріалах і, нарешті, що не менш важливо, дверях типу «крило чайки». Його дизайнером був молодий Бруно Сакко. C 111 був створений як повноцінний експериментальний автомобіль, який поклав початок різним автомобільним виставкам. Mercedes-Benz C 111 встановив незліченну кількість рекордів на гоночних і тестових трасах, але ніколи не брав участі в реальних гонках.

Mercedes-Benz C 111

Унікальний стиль Sacco C 111

Існували різні покоління C 111, найбільш відомим із них є варіант II, прем'єра якого відбулася на Женевському автосалоні навесні 1970 року. У порівнянні з дебютом IAA 1969, він мав зовсім іншу передню частину та інші деталізовані поліпшення. Однак C 111 зробив собі ім'я не тільки завдяки унікальному стилю Sacco, але, що більш важливо, завдяки роторному приводу Ванкеля, яким оснащувалися 11 із 15 зібраних вручну C 111. У той час як автомобіль IAA 1969 року мав трьохроторний двигун Ванкеля потужністю 206 кВт / 280 к.с., двомісний автомобіль взимку 1969/70 р був модернізований додатковим ротором для вироблення 257 кВт / 350 к.с., що дало C 111-II максимальну швидкість до 300 км/год.

Mercedes-Benz Sacco C 111

Комфорт і безпека з технологією крило чайки

Багато хто не міг повірити своїм очам, коли Mercedes-Benz представив SLS AMG на Міжнародному автосалоні у Франкфурті в 2009 році, оскільки це був перший автомобіль із дизайном типу «крило чайки» за довгий час. SLS AMG став першим серійним автомобілем Mercedes-Benz з 1950-х років, у якому знову були встановлені двері типу «крило чайки». Сідати і виходити з автомобіля було значно простіше, якщо порівнювати з попередніми моделями (300 SL / W 198, наприклад). Також були продумані дії на випадок ДТП і можливого перекидання автомобіля: петлі дверей можна було зняти, щоби вибратися назовні.

Mercedes-Benz SLS AMG

Нове покоління Mercedes-Benz SLS AMG

У 2009 році високі технології поєдналися зі вражаючим дизайном спортивного автомобіля і чудовою їздою. При цьому SLS AMG «крило чайки» сучасної епохи був першим автомобілем, який Mercedes-AMG розробив повністю незалежно. У порівнянні з двома своїми попередниками, SLS AMG, як і 300 SL, був оснащений 6,2-літровим атмосферним двигуном V8 і спочатку видавав 420 кВт / 571 к.с. Автомобіль із конструкцією «крило чайки» розвивав максимальну швидкість до 317 км/год із трансмісією з подвійним зчепленням – технологією, яка була інтегрована вперше. Пізніше Mercedes-Benz SLS AMG став доступний як родстер.

Mercedes-Benz SLS AMG крило чайки

Ефективність дверей типу крило чайки

Творці першого автомобіля у стилі «крило чайки» зробили ставку на сталеву трубчасту просторову раму, а основою SLS AMG є високоміцна, але одночасно легка алюмінієва просторова рама. Зовнішня обшивка також зроблена з алюмінію, що раніше робили лише в дуже небагатьох оригінальних моделях. У наші дні саме ці моделі дуже цінні. Представлені у 2013 році моделі Black Series зі справжніми гоночними якостями і 6,2-літровим атмосферним двигуном типу M 159 на етапі еволюції E 63 потужністю 464 кВт / 631 к.с. були навіть більш вражаючими, ніж SLS AMG або GT Coupe і версії Roadster потужністю 435 кВт / 591 к.с. Ще більш нетрадиційним, значно більш тихим, але не менш захопливим є експериментальний автомобіль SLS AMG E-Cell, який пізніше навіть був запущений у дрібносерійне виробництво як SLS Electric Drive із чотирма електродвигунами потужністю 552 кВт / 751 к.с. і 1000 Нм крутного моменту. Спільним елементом усіх версій SLS були ефектні двері типу «крило чайки», а зараз усі поціновувачі цього дизайну з нетерпінням чекають більшого.

Mercedes-Benz SLS AMG двері типу крило чайки

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту