Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz працює над електрифікацією комерційних фургонів

Mercedes-Benz працює над електрифікацією комерційних фургонів

У цій статті ми хотіли б розповісти про електричні автомобілі Mercedes-Benz, які змінюють уявлення про комерційний транспорт. Україна зараз бореться за свою незалежність і переживає найважчі випробування, пов'язані, крім іншого, з регулярними ударами по електричній інфраструктурі, проте майбутнє автомобільної промисловості - за електромобілями.

Майже готовий: Mercedes-Benz eSprinter (100% електричний) продовжує випробування та підтвердив запас ходу 500 км

Електричні версії вантажних автомобілів швидко завойовують популярність у Європі, враховуючи обмеження руху, які вже діють у багатьох містах для транспортних засобів з двигунами внутрішнього згоряння, особливо дизельних, на додаток до їх експлуатаційних переваг та набагато більш розвиненої мережі інфраструктури, ніж у нашому регіоні. Оскільки Sprinter є глобальним еталоном у цьому сегменті, очевидно, що Mercedes-Benz не збирається залишатися осторонь цієї тенденції і вже давно працює над eSprinter, 100% електричною версією знаменитого фургона.

Mercedes-Benz, як ніхто інший, дуже добре знає, що електричний транспорт стане одним із найважливіших у короткостроковій та середньостроковій перспективі, тому ми ретельно працюємо над його розвитком, щоб виправдати всі очікування та надати клієнтам не менш надійний та ефективний Sprinter, яким є його дизельний варіант.

Щоб продемонструвати це, сам бренд публікує фотографії випробувань, яким піддається випробувальний автомобіль eSprinter, багато з яких проходять у суворих умовах регіону біля Полярного кола, коли температура наближається до -30 C. Як відомо, екстремальні температури загрожують працездатності акумуляторів та інших компонентів, тому ці випробування проводяться для перевірки їх роботи.

Mercedes Benz eSprinter

У цьому випадку тести eSprinter були перенесені на більш поширений, але ключовий сценарій для оцінки його продуктивності: вимірювалися споживання та автономність на шляху між Штутгартом та Мюнхеном туди та назад. Тестовий фургон пройшов не меньше 475 кілометрів і в акумуляторі залишилося ще заряду на 25 кілометрів автономності. Таким чином, реальний запас ходу 500 кілометрів затверджений. Цей показник та споживання 21,9 кВтг/100 км були зареєстровані німецькою компанією TÜV Süd AG, тому eSprinter вже має офіційну сертифікацію.

На даний момент не так багато офіційної інформації або подробиць про новий eSprinter. Можна з упевненістю сказати, що на старті будуть запропоновані три акумуляторні блоки з різною ємністю та автономныстю, що лінійка охоплюватиме всі типи конфігурацій, від фургона або мікроавтобуса до шасі з кабіною, таким чином стаючи лінійкою, схожою на традиційний Sprinter.

Варто пам'ятати, що нині в Європі та на інших ринках продається eSprinter, оснащений електродвигуном потужністю 85 кВт (близько 114 к.с.) та дальністю ходу близько 200 км. Він пропонується у версії вантажного або пасажирського фургона та доповнює eVito, 100% електричний варіант середньотоннажного автомобіля.

Коли прийде нове покоління eSprinter? Хоча на зображеннях його розробка здається дуже просунутою, бренду знадобиться трохи більше часу, щоб вивести його на ринок: очікується, що виробництво почнеться наприкінці 2023 року на американському заводі в Чарльстоні (Південна Кароліна), куди будуть пізніше додані заводи в Дюссельдорфі та Людвігсфельді в Німеччини.

Новий Mercedes-Benz eSprinter

Mercedes-Benz Vans будує завод з виробництва електричних фургонів у Польщі

Завдяки новій автомобільній архітектурі VAN.EA (Van Electric Architecture) компанія Mercedes-Benz Vans прискорює своє перетворення на постачальника виключно електричних продуктів. VAN.EA забезпечує основу для всіх електричних фургонів, які Mercedes-Benz виведе на ринок у середньому та великому сегментах з 2025 року.

Mercedes-Benz Vans інвестує 1,3 мільярди євро на будівництво першого заводу з виробництва електричних фургонів у Яворі, Польща.

Підрозділ Mercedes-Benz із виробництва фургонів підписав декларацію про наміри з польським урядом та іншими партнерами у понеділок, 12 грудня.

За цією угодою, Mercedes-Benz збудує завод з виробництва електричних фургонів у Яворі в Нижньосілезькому воєводстві. Фірма хоче інвестувати 1,3 млрд. євро. Оголошення було зроблено за підсумками зустрічі спікера польського Сейму, прем'єр-міністра та представників Mercedes-Benz Group AG.

Цікаво, що завод стане четвертим за рахунком із виробництва фургонів Mercedes-Benz у Європі, який реорганізований для виробництва тільки повністю електричних фургонів, збудованих на платформі VAN.EA.

Новий Mercedes-Benz eSprinter зарядка

На жаль, можливість розширення мережі заводів за рахунок спільного підприємства з Rivian поки що не здійсниться. У вересні відбулося підписання меморандуму про взаєморозуміння (MoU) між Mercedes-Benz Vans та Rivian щодо випуску електрофургонів на заводі в Польщі, Угорщині чи Румунії протягом кількох років. Угода, про яку компанія оголосила у четвер, 8 вересня, спрямована на те, щоб дозволити двом компаніям разом виробляти електричні фургони.

На жаль, Rivian довелося зупинити це спільне підприємство. Проте плани нового виробника електромобілів Mercedes-Benz Vans у Яворі (Польща) не постраждали.

Mercedes Benz планує повну електрифікацію

Нагадаємо, що Mercedes-Benz Vans став першим в історії (!) виробником, який випустив серійний комерційний електрофургон - Vito E-CELL ще в 2010 році. А вже до середини цього десятиліття (до 2025 року) усі майбутні автомобілі Mercedes Benz будуть повністю електричними.

У лінійці компанії вже чотири комерційні моделі з електричним двигуном: eVito Panel Van, eVito Tourer, eSprinter та EQV. А з появою нових eCitan та EQT вся лінійка моделей отримає електричні версії.

У другій половині 2023 року компанія представить свій eSprinter наступного покоління, який буде повністю електричним на базі платформи Mercedes-Benz EVP.

Електричні фургони Mercedes-Benz

До 2025 Mercedes-Benz має намір запустити абсолютно нову повністю електричну модульну архітектуру під назвою VAN.EA для своїх автомобілів середнього і великого розміру.

Завод у Дюссельдорфі, який є найбільшим заводом з виробництва фургонів Mercedes-Benz, також збирається виробляти більший електричний фургон на основі VAN.EA: тип авто з відкритим кузовом (платформа для кузовобудівників або бортові платформи). Компанія має намір інвестувати загалом 400 мільйонів євро (402 мільйони доларів) у розробку нового електромобіля.

Новий Mercedes Benz eSprinter 2023

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту