Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz S-Class - детальний огляд комфорту та безпеки флагманського седана

Mercedes-Benz S-Class - детальний огляд комфорту та безпеки флагманського седана

Новий S-Class уособлює легендарний інженерний досвід в розкішному сегменті автомобільної промисловості. Флагманський седан пропонує численні інновації в області допомоги водієві, безпеки, управління і комфорту. Всі подробиці в нашому новому матеріалі.

Новий автомобіль Mercedes-Benz S-Class екстер'єр

Новий вимір персоналізації Mercedes-Benz S-Class

Ніяка інша інновація останніх років не змінила так радикально роботу Mercedes-Benz, як MBUX (Mercedes-Benz User Experience). Друге покоління цієї інтелектуальної системи дебютувало в новому S-Class.

Інтер'єр автомобіля став ще більш цифровим та інноваційним, оскільки і апаратне, і програмне забезпечення домоглися великих успіхів: сучасні дисплеї, в тому числі з використанням технології OLED, роблять керування автомобілем і функції комфорту ще більш доступними та простими. Можливості персоналізації стали набагато ширшими.

Голосовий помічник «Привіт, Мерседес» доступний на кожному сидінні, а ще більше можливостей для навчання та спілкування можна отримати, активувавши онлайн-сервіси в додатку Mercedes me. Більш того, певні дії можна виконувати навіть без ключових слів активації «Привіт, Мерседес».

Також «Привіт, Мерседес» тепер може дізнаватися пасажирів автомобіля по голосу. Після вивчення індивідуальних характеристик голосу їх можна використовувати для доступу до особистих даних і функцій шляхом активації профілю.

Новий автомобіль Mercedes-Benz S-Class інтер'єр

Інтуїтивно зрозуміле управління седана S-Class

Візуальною родзинкою інтер'єру є великий центральний дисплей в портретному форматі. Він ергономічно розташований, так як екран знаходиться в межах легкої досяжності між водієм і переднім пасажиром. Книжковий формат також дозволяє відображати довші списки. Великий центральний дисплей оснащений технологією OLED.

OLED розшифровується як Organic Light Emitting Diode. У порівнянні з ЖК-екранами переваги цієї технології - кращий рівень чорного, ще більш сильні контрасти і більш низьке енергоспоживання.

Інтерфейс центрального дисплея розділений на різні області. Вгорі знаходиться область введення, де користувач може отримати доступ до профілів за допомогою сенсорного управління. Вміст додатку в центрі екрану можна переміщати горизонтальним або вертикальним змахування в залежності від обраного робочого екрану. Нижче постійно відображається область клімат-контролю.

За запитом доступний дисплей водія з унікальною інновацією: одним натисненням кнопки можна переключитися в 3D-режим для просторового перегляду. Справжній тривимірний ефект досягається за допомогою відстеження погляду без використання 3D-окулярів. Ця додаткова версія дисплея водія має дві вбудовані камери. Стереокамера точно визначає положення очей користувача.

Новий автомобіль Mercedes-Benz S-Class кокпіт

Оснащення безпеки розкішного Mercedes-Benz S-Class

У новому S-Class Mercedes-Benz робить ще один великий крок ближче до своєї концепції безаварійного водіння. Водієві допомагають численні нові або розширені системи допомоги водієві. Таким чином, вони знижують робоче навантаження в повсякденних ситуаціях і можуть керувати автомобілем з комфортом і безпекою. Коли виникає небезпека, допоміжні системи здатні реагувати на майбутні зіткнення в залежності від ситуації. Асистенти також готові допомогти при парковці.

При щоденному веденні допоміжні системи знімають стрес за водія в залежності від ситуації, адаптуючи швидкість автомобіля, контролюючи відстань, рульове управління і зміну смуги руху. Це дозволяє водієві довше залишатися напоготові та більш безпечно і комфортно дістатися до пункту призначення.

Коли виникає небезпека, тобто існує ризик аварії через неуважність або відволікання уваги водія, системи допомоги можуть реагувати в залежності від ситуації і знижувати серйозність можливих зіткнень або навіть уникати їх.

S-Class представляє нове покоління рульових коліс з ємнісним розпізнаванням рук. В обід рульового колеса встановлена ​​двохзонна сенсорна область. Датчики на передньому і зворотному боках обода реєструють, чи знаходяться руки водія на кермі. Тепер немає необхідності в активних діях, щоб повідомити системам допомоги, що водій керує.

Активний асистент дистанції DISTRONIC

На всіх типах доріг - автомагістралях, сільських дорогах або в місті - ця інтелектуальна система може автоматично підтримувати задану відстань до автомобілів, що їдуть попереду. Нові особливості:


 • запобігання зіткнень з нерухомими учасниками дорожнього руху на швидкості до 130 км / год (раніше 60 км / год);
 • вибір динаміки DISTRONIC в MBUX, незалежно від DYNAMIC SELECT.
Новий автомобіль Mercedes-Benz S-Class асистент дистанції

Активний асистент рульового управління

Асистент допомагає водієві слідувати по смузі руху на швидкості до 210 км / год. Нові особливості:


 • додаткове розпізнавання смуги руху камерою 360 °;
 • значно поліпшена доступність і продуктивність на поворотах на сільських дорогах;
 • поліпшене центрування смуги руху на автомагістралях;
 • водіння поза центром в залежності від ситуації (наприклад, формування аварійної смуги, але також дотримання краю дороги на сільських дорогах без центральної розмітки).

Асистент дорожніх знаків

На додаток до умовно позначеним обмеженням швидкості, він розпізнає естакади і знаки на дорожніх роботах. Нові особливості:


 • функція попередження про знак зупинки - попередження про проходження знака зупинки;
 • функція попередження про червоний світлофор.
Новий автомобіль Mercedes-Benz S-Class Асистент дорожніх знаків

Активна система утримання смуги руху

У діапазоні швидкостей від 60 до 250 км / год Active Lane Keeping Assist використовує камеру для виявлення перетину дорожньої розмітки або країв дороги, допомагаючи водієві уникнути ненавмисного виїзду за межі смуги руху. Система також втручається, якщо існує небезпека зіткнення з розпізнаними учасниками дорожнього руху на сусідній смузі, наприклад, з обганяючим або зустрічним транспортом. Нові особливості:


 • реакція на краю дороги, наприклад ділянку дерну;
 • особливо інтуїтивно зрозуміле рульове управління;
 • регулювання чутливості через меню;
 • попередження про небезпеку посилюється за рахунок активного зовнішнього освітлення та проекційного дисплея доповненої реальності.

Активна система допомоги при зміні смуги руху

Активна система допомоги при зміні смуги руху спільно допомагає водієві при переході на сусідню смугу руху. Зміна смуги руху вправо або вліво здійснюється тільки в тому випадку, якщо датчики виявляють, що сусідня смуга руху відділена від поточної смуги розміткою, і ніякі інші транспортні засоби не розпізнаються у відповідній небезпечній зоні.

Активна система допомоги при аварійній зупинці

Активна система допомоги при екстреній зупинці гальмує автомобіль до повної зупинки на своїй смузі, якщо виявляє, що водій більше не реагує на дорожню ситуацію протягом тривалого періоду часу.

Новий автомобіль Mercedes-Benz S-Class система допомоги при екстреній зупинці

PRE-SAFE® Impulse Side

Разом зі знайомими концепціями захисту PRE-SAFE® від лобових і задніх зіткнень PRE-SAFE® Impulse Side утворює свого роду віртуальну зону деформації, яка поширюється по всьому автомобілю.

Оскільки в разі бокового удару і навіть до зіткнення доступна тільки обмежена зона деформації, PRE-SAFE® Impulse Side може перемістити водія або переднього пасажира із зони підвищеної небезпеки, як тільки система виявить, що бічне зіткнення неминуче. Для цього повітряні камери в бічних валиках спинки переднього сидіння надуваються за долі секунди.

Автоматизоване водіння та паркування нового S-Class

Очікується, що з другої половини 2021 року S-Class зможе їздити в умовно автоматизованому режимі з новим DRIVE PILOT в ситуаціях з високою щільністю руху або заднім ходом на відповідних ділянках автомагістралей.

Знімаючи тиск з водія, система дозволяє йому виконувати другорядні дії, такі як перегляд веб-сторінок в Інтернеті або робота з електронною поштою, і таким чином виграти додатковий час. Mercedes-Benz робить ще один крок вперед, коли справа доходить до паркування: з відповідною попередньою установкою для INTELLIGENT PARKING PILOT, S-Class готовий до високоавтоматизованої парковки без водія.

На відповідних ділянках автостради і з високою щільністю руху DRIVE PILOT може запропонувати взяти на себе керування автомобілем, спочатку до дозволеної законом швидкості 60 км / год. Органи управління, необхідні для цього, розташовані на ободі рульового колеса зліва і справа над поглибленням для великого пальця.

Коли водій активує DRIVE PILOT, система контролює швидкість і відстань і безтурботно направляє автомобіль по своїй смузі. DRIVE PILOT також може розпізнавати несподівані дорожні ситуації і самостійно справлятися з ними, ухиляючись від смуги руху або гальмуючи.

Новий автомобіль Mercedes-Benz S-Class aвтоматизоване водіння та паркування

S-Class пропонує ще більше комфорту з підвіскою E-ACTIVE BODY CONTROL

Рульове управління заднім мостом з кутом повороту до 10 ° покращує маневреність в міських умовах. Опціональна повністю активна підвіска E-ACTIVE BODY CONTROL на 48 В пропонує унікальний синтез комфорту і маневреності, а також додатковий захист в разі бокового зіткнення.

Пневматична підвіска AIRMATIC з безступінчатим регулюванням демпфування ADS + входить в стандартну комплектацію. Тісний зв'язок між усіма системами підвіски і управління забезпечує максимальну стабільність і безпеку.

Спереду новий S-Class має чотирьохважілну підвіску: що добре зарекомендувала себе. За винятком підшипників маточини колеса, всі деталі кріплення коліс виготовлені з кованого алюмінію. Багатоважільна незалежна задня підвіска була повністю перероблена для забезпечення можливості управління задніми мостами.

З цією метою були адаптовані кінематика і еластокінематіка, а рульова тяга на нижньому рівні рульового важеля була переміщена спереду назад. Балка заднього моста виготовлена ​​зі звареного листового алюмінію і важить не більш, ніж раніше, завдяки комп'ютерним поліпшень конструкції і, незважаючи на велику міцність. Нещодавно розроблена гібридна поперечина з металу і пластика прикручена до цієї відкритої секції і має значні переваги ваги в порівнянні з литою алюмінієвою поперечиною попередньої моделі.

Несучі елементи підрамника підвіски і підшипники стійок заднього моста були перероблені під час обширних випробувань водіння, щоб поліпшити їх відносно NVH і характеристик керованості.

Новий автомобіль Mercedes-Benz S-Class підвіска E-ACTIVE BODY CONTROL

Аеродинаміка Mercedes-Benz S-Class

Аеродинамічні поліпшення, що впливають на корпус, днище і змінні частини, дозволяють добре себе зарекомендувати в аеродинамічній трубі і в реальних умовах експлуатації. Широке моделювання повітряного потоку вже проводилося з використанням високопродуктивних комп'ютерних кластерів на ранній стадії розробки. Багато що було доопрацьовано і в аероакустиці.

Хоча фронтальна площа нового S-Class трохи збільшилася до 2,5 кв. м, коефіцієнт лобового опору був знижений ще більше в порівнянні з попередньою моделлю. Показники cd і A становлять 0,56 кв. м, Що на 200 кв. см менше, ніж у попередньої моделі після останнього рейсталінгу.

Одним з основних напрямків аеродинамічних модернізацій був повітряний потік всередині та навколо переднього бампера. Простір між аркою переднього колеса і бампером використовується як повітряна камера. У бічних стінках заглиблень на зовнішній стороні бампера є прорізи.

Вони нагнітають повітря в камери і запобігають перериванню повітряного потоку перед передніми колесами. При цьому частина гарячого відпрацьованого повітря з моторного відсіку направляється в повітряну камеру. Цьому сприяє більш ефективне ущільнення між моторним відсіком і колісними арками.

Кожен з повітрозбірників перед передніми колесами має великий отвір для випуску відпрацьованого повітря, якому передує тривимірний всмоктуючий спойлер. Суміш холодного і теплого повітря подається через ці отвори для випуску відпрацьованого повітря. Виникаючий в результаті повітряний потік уздовж днища автомобіля і з боків передніх колісних арок сприяє регулюванню температури в моторному відсіку.

Новий автомобіль Mercedes-Benz S-Class вид збоку

Максимальний комфорт в салоні S-Class

Подушка сидіння являє собою напівкорпус з листової сталі з оббивкою з поролону і чохлом на сталевій пружині. Молдинги для кріплення до системи регулювання сидіння інтегровані в напівкорпус. При збільшенні глибини сидіння пружини попередньо натягаються. Таким чином, регулювання сидіння адаптує характеристики пружини для пасажирів будь-якої ваги однаково точно.

Кінетика сидіння ENERGIZING вперше доступна в S-Class. Невеликі зміни кутів поверхні сидіння і спинки натягують і розслабляють м'язи, покращуючи кровообіг. Але це ще не все: сидіння також відіграють все більш важливу роль в забезпеченні безпеки і включають до чотирьох подушок безпеки (бічна подушка як комбінована подушка для грудної клітки і тазу, нова задня подушка безпеки, а також центральна подушка безпеки і повітряна камера PRE-SAFE ® Impulse Side на сидінні водія).

Новий автомобіль Mercedes-Benz S-Class PRE-SAFE ® Impulse Side

Нові функції клімат-контролю Mercedes-Benz S-Class

Система клімат-контролю - це абсолютно нова розробка. Були поліпшені акустичні властивості, якість повітря в салоні і, зокрема, зручність експлуатації і контролю. Особливо виділяються як максимальна потужність охолодження, так і теплова потужність.

Для максимального комфорту в холодні дні всі моделі з бензиновими двигунами в стандартній комплектації оснащені додатковим нагрівачем з позитивним температурним коефіцієнтом (PTC) на 48 В. Це особливо швидко нагріває салон, і відразу ж можна відчути температуру теплого повітря на виході. Thermotronic з двома кліматичними зонами входить в стандартну комплектацію, а 4-зонний Thermotronic в задній частині є додатковим обладнанням.

З ENERGIZING AIR CONTROL Mercedes-Benz пропонує своїм клієнтам високоякісну систему фільтрації, що видаляє з повітря частинки і забруднюючі речовини. Тут використовується інноваційний фільтр твердих частинок з активованим вугіллям для зменшення кількості дрібного пилу, пилку і запахів.

Інтелектуальна система Digital Light

У кожній фарі Digital Light є світловий модуль з трьома надзвичайно потужними світлодіодами, світло яких переломлюється і направляється 1,3 мільйонами мікродзеркал. Таким чином, роздільна здатність складає більше 2,6 мільйона пікселів на автомобіль. Блок управління з потужним графічним процесором використовує з'єднання типу HDMI для генерації безперервного відеопотоку на дзеркала. Тому Digital Light використовує технологію відеопроекторів.

Промінь, розділений на 1,3 мільйона пікселів, робить можливим абсолютно точний розподіл світла. Це робить Highbeam Assist більш ніж в 100 разів більш точним, ніж 84-піксельне світло, при виключенні зустрічного руху або дорожніх знаків з світлового променя.

Новий автомобіль Mercedes-Benz S-Class фари

Фронтальні подушки безпеки для задніх пасажирів S-Class

У минулому році на виставці Experimental Safety Vehicle ESF Mercedes-Benz представив ідеї, над якими працюють фахівці компанії з безпеки. Серед більш ніж 20 нововведень були розробки, близькі до серійних, такі як задня подушка безпеки, яка тепер стає доступною в якості додаткового обладнання для S-Class з довгою колісною базою.

Фронтальна подушка безпеки на задньому сидінні розкривається особливо м'яко завдяки своїй інноваційній конструкції. Під час серйозних лобових зіткнень задня подушка безпеки може значно знизити навантаження, що діють на голови і шиї пасажирів на крайніх задніх сидіннях.

У задній подушці безпеки використовується інноваційна концепція надування і позиціонування повітряної подушки. Для цього подушка має спеціальну трубчасту конструкцію, яка швидко надувається стисненим газом від генератора холодного газу. Простір між ними заповнений навколишнім повітрям. Запатентовані клапани забезпечують утримання повітря при зануренні пасажира в подушку безпеки, створюючи захисний ефект.

Особливий дизайн цієї нової подушки безпеки рішуче сприяє дотриманню внутрішніх вимог Mercedes-Benz, деякі з яких були отримані в результаті випробувань подушок безпеки переднього пасажира.

Новий автомобіль Mercedes-Benz S-Class подушки безпеки

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту