Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz S-Class представляє інтелектуальну концепцію безпеки

Mercedes-Benz S-Class представляє інтелектуальну концепцію безпеки

Чи може розкішний седан з довгою колісною базою бути майже таким само маневреним і динамічним, як компактний міський автомобіль? Новому Mercedes-Benz S-Class це під силу. Читайте подробиці оновлень систем безпеки в нашому матеріалі.

Інноваційна безпека нового Mercedes-Benz S-Class W223

Mercedes-Benz S-Class виходить на новий рівень забезпечення захисту. Цифрові інновації, такі як Mercedes-Benz User Experience (MBUX), включають нові функції, які роблять водіння ще більш приємним. Додаткові функції, які допомагають зробити процес водіння більш комфортним і безпечним, включають в себе управління задньою віссю і радіусом повороту, а також абсолютно нову подушку безпеки для пасажирів задніх сидінь.

Крім того, в якості нової функції PRE-SAFE® Impulse Side - кузов автомобіля піднімається безпосередньо перед боковим ударом завдяки сучасній підвісці E-ACTIVE BODY CONTROL. В результаті систематичного розвитку систем допомоги водієві, автомобілі легендарного бренду наближаються до втілення концепції автономного водіння.

Завдяки поліпшеним датчикам навколишнього середовища, паркувальні системи забезпечують максимальну підтримку водія при маневруванні на низьких швидкостях. Крім того, візуалізація на дисплеях виходить на новий рівень завдяки інтеграції в функціонал MBUX.

Інноваційна безпека нового Mercedes-Benz W223

Mercedes-Benz S-Class W223 демонструє інновації в галузі безпеки завдяки першій в світі задній подушці безпеки для важких лобових зіткнень, яка розгортається зі спинок передніх сидінь, збільшуючи рівень захисту двох пасажирів на зовнішніх задніх сидіннях.

Також, на додаток до системи PRE-SAFE® Impulse Side, що вже встигла себе зарекомендувати, новий S-Class здатний піднімати весь кузов безпосередньо перед майбутнім бічним зіткненням.

У новому S-Class Mercedes-Benz робить ще один великий крок до безаварійного водіння. Керування транспортним засобом стає ще простіше за допомогою численних нових і розширених систем допомоги водієві. Таким чином, знижується навантаження на водія в повсякденних ситуаціях, що дозволяє комфортно і безпечно керувати автомобілем.

Перебуваючи в небезпечній ситуації, асистенти можуть допомогти водієві реагувати на майбутні зіткнення, як того вимагає ситуація, і в ідеалі запобігати їм. Активна система допомоги при парковці та 360-градусна камера з новим 3D-режимом допомагають водієві легко і зручно паркуватися навіть в найбільш незручних місцях.

«З новим S-Class ми з гордістю представляємо першу в світі фронтальну подушку безпеки для пасажирів ззаду. Задня подушка безпеки з інноваційною трубчастою структурою унікальна, що дозволяє їй м'яко розкриватися. Звичайно, пасажирам слід продовжувати пристібати ремені безпеки, і тепер, завдяки новим пряжкам для ременів з підсвічуванням, надягання ременів безпеки стало ще більш інтуїтивним », - Доктор Томас В. Хельмут, керівник відділу безпеки.

«Управління заднім мостом робить S-Class таким же маневреним, як і компактний автомобіль. Навіть для розкішного седана з довгою колісною базою радіус повороту зменшується до 11 метрів. А завдяки Active Parking Assist з камерою 360 °, транспортний засіб може вписатися в вузькі паркувальні місця, відстежуючи рух в цьому просторі ", - Юрген Вайссінгер, головний інженер S-Class.

«Якщо датчики виявляють зіткнення, що насувається збоку, PRE-SAFE® Impulse Side превентивно піднімає кузов на 8 см за допомогою підвіски E-ACTIVE BODY CONTROL - таким чином, дія сили зіткнення направлена ​​на елементи конструкції нижньої частини транспортного засобу", - Доктор Майкл Хафнер, керівник відділу автоматизованого водіння.

Mercedes Benz S-Class W223 екстер'єр

Основні функції безпеки Mercedes-Benz S-Class

Завдяки п'яти багатоядерним процесорам, більше 20 датчикам і використанню стереокамери, інноваційна підвіска E-ACTIVE BODY CONTROL передбачувано реагує на різні ситуації водіння: • Повністю активна підвіска на основі 48-вольтової системи, з дуже широким діапазоном характеристик керованості в різних режимах водіння робить їзду ще більш безпечною.
 • Блоки управління системи аналізують ситуацію водіння 1000 разів за секунду і відповідним чином адаптують підвіску.
 • E-ACTIVE BODY CONTROL регулює демпфуючі та пружинні зусилля індивідуально на кожному колесі, і не тільки протистоїть крену кузова, але також нахилу і підйому.
 • У режимі водіння COMFORT система ROAD SURFACE SCAN використовує універсальну стереокамеру (SMPC) для контролю поверхні дороги попереду автомобіля. Потім приводяться в дію пружинні стійки для значного зменшення рухів кузова при перетині нерівностей дороги.
 • У режимі CURVE автомобіль активно нахиляється. Функція нахилу і зручна настройка підвіски значно підвищують комфорт при їзді, особливо для пасажирів, яких нудить.
 • E-ACTIVE BODY CONTROL включає нову функцію PRE-SAFE® при виявленні бокового зіткнення.

За допомогою додаткового рульового управління задньої осі S-Class став так само маневрений, як і компактний автомобіль. Кут повороту задньої осі становить до десяти градусів, що забезпечує вражаючу маневреність в міських умовах: • Завдяки повному рульовому управлінню і великому куту повороту ззаду, радіус повороту Mercedes-Benz S-Class зменшується до 2 метрів. Це дає S-Class з довгою колісною базою коло розвороту менше 11 метрів.
 • Ця маневреність досягається також завдяки поєднанню рульового управління задньої осі з більш прямим управлінням спереду.
 • Інтегроване управління кермом і гальмами робить управління ще більш точним і стабільним в динамічних ситуаціях.
 • При замовленні цієї функції клієнти можуть обрати один з двох варіантів: один із заднім кутом повороту до десяти градусів, а інший - до 4,5 градусів.
Mercedes Benz S-Class вид ззаду

Новий S-клас також встановлює стандарти безпеки у разі нещасних випадків:

 • Коли існує ймовірність бокового удару, кузов автомобіля можна підняти за допомогою підвіски E-ACTIVE BODY CONTROL (опція) протягом декількох десятих секунди. Це спрямовує сили удару на особливо стійкі конструкції в нижній частині автомобіля.
 • Опціональна нова задня подушка безпеки - це перша в світі фронтальна подушка безпеки для двох пасажирів на зовнішніх задніх сидіннях. Її дизайн з інноваційною трубчастою структурою є останньою розробкою. В результаті він розгортається особливо обережно, а при сильних лобових зіткненнях він може значно знизити навантаження, що діють на голови і шиї бічних задніх пасажирів.
 • Нові додаткові пряжки для ременів з підсвічуванням легко знайти, що робить пристібання більш інтуїтивним.
Mercedes Benz S Class W223 вид збоку

Останнє покоління пакету допомоги водієві має нові численні поліпшені функції:

Active Blind Spot Assist • Функція попередження про вихід тепер видає попередження, як тільки водій або передній пасажир торкаються дверей. Це пов'язано з тим, що MBUX Interior Assistant розпізнає, коли рука наближається до ручки дверей.
 • Візуальне попередження видається червоним попереджуючим трикутником в зовнішньому дзеркалі і активним навколишнім освітленням.Active Parking Assist • Покращені датчики навколишнього середовища: 12 ультразвукових датчиків спереду і ззаду.
 • Нещодавно розроблений, зрозумілий і спрощений інтерфейс користувача, інтегрований в MBUX, зручне сенсорне керування.
 • Функція екстреного гальмування під час руху заднім ходом.
 • Інтеграція додаткового рульового управління задньої осі, відповідне планування траєкторії.
 • Пакет парковки з 360 ° камерою (стандарт).
 • Тривимірне зображення можна інтуїтивно обертати навколо автомобіля у вигляді віртуальної камери з функцією масштабування.
 • Розширений вид збоку полегшує маневрування поблизу паралельних перешкод, таких як бордюри, стіни гаража і т. д.

Удосконалення безпеки S-Class в деталях

E-ACTIVE BODY CONTROL

Система додає гідропневматику напівопори в пневматичну підвіску. Пневматичні пружини несуть основне навантаження на кузов автомобіля і поступово регулюють його рівень.

Гідропневматика генерує динамічні сили, які перекривають сили пневматичної підвіски і активно підтримують і демпфують кузов автомобіля.

На кожному колесі встановлений демпфер всередині осі, дві робочі камери якого мають регульований демпфуючий клапан і резервуар гідравлічного тиску.

Новий автомобіль Mercedes Benz S Class W223

Демпфер з'єднаний з інтелектуальним двигуном / насосним агрегатом в мережі 48 В гідравлічними лініями. Приведення в дію електродвигуна / насосного агрегату дозволяє витісняти гідравлічну рідину, створюючи перепад тиску в демпфері, створюючи необхідну силу.

Двигун / насосні агрегати на всіх чотирьох колесах координуються центральним блоком управління, який також приводить в дію клапани і компресор для пневматичних пружин і, отже, завжди контролює всю систему підвіски.

Задня подушка безпеки

Циліндричні, трубчасті конструкції надуваються стиснутим газом і мають форму крила. Велика повітряна подушка розгортається між двома крилами, і надувається навколишнім повітрям через спеціально запатентовані клапани, які розроблені таким чином, що повітря не може виходити, коли задній пасажир занурений в подушку безпеки.

Порівняно невеликий обсяг трубок дозволяє швидко розгорнути відносно великий обсяг подушки безпеки. Подушка безпеки підсилює стримуючий ефект системи ременів і може підтримувати голову і шию, щоб значно знизити навантаження на них.

Рульове управління задньої осі

Електродвигун приводить в рух шпиндель задньої осі через привідний ремінь. Залежно від швидкості і кута повороту, задні колеса повертаються в тому ж або протилежному напрямку, що і передні колеса. Простіше кажучи, це забезпечує більшу маневреність і менший радіус повороту завдяки контр-рульовому управлінню і більшу стабільність при рульовому управлінні в тому ж напрямку.

Mercedes Benz S Class подушка безпеки
Mercedes-Benz W223

PRE-SAFE® Impulse Side

На додаток до інших функцій, корпус нового S-Class може бути злегка піднятий перед зіткненням, коли система фіксує наближається бічного удару. Бічні радіолокаційні датчики здатні розпізнавати і відслідковувати можливі бічні зіткнення на ранній стадії.

Підвіска E-ACTIVE BODY CONTROL здатна підняти корпус вгору майже на 8 см, що зменшує навантаження на дверні конструкції і таким чином, навантаження на пасажирів, можуть бути значно зменшені.

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту