Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz User Experience Hyperscreen – штучний інтелект у вашому EQS

Mercedes-Benz User Experience Hyperscreen – штучний інтелект у вашому EQS

Візуально вражаючий, радикально простий у використанні, постійно навчається – дисплей MBUX Hyperscreen є однією з основних особливостей майбутнього EQS. Він уособлює емоційний інтелект повністю електричної моделі вищого класу: великий вигнутий екран простягається майже на всю ширину від лівої до правої передньої стійки автомобіля. На додаток до свого величезного розміру високоякісний дизайн із увагою до деталей також забезпечує вау-ефект.

Простота нового MBUX Hyperscreen EQS

Естетичний високотехнологічний вид є емоційним аспектом MBUX Hyperscreen. До цього додається штучний інтелект (AI): за допомогою програмного забезпечення, здатного до навчання, концепція відображення й управління повністю адаптується до свого користувачеві і дає індивідуальні пропозиції з численних інформаційно-розважальних функцій, комфорту і функцій автомобіля. Завдяки так званому нульовому шару користувачеві не потрібно гортати підменю або віддавати голосові команди. Найбільш важливі програми завжди пропонуються залежно від ситуації і контексту на верхньому рівні. Таким чином, водій EQS не повинен здійснювати численні робочі операції. І не тільки він: MBUX Hyperscreen ще й уважний помічник для пасажира, який отримує власний дисплей і робочу зону.

Система MBUX (Mercedes-Benz User Experience) радикально спростила управління Mercedes-Benz. Представлена ​​у 2018 році в нинішньому A-Class, зараз на дорогах по всьому світу вона встановлена у понад 1,8 млн легкових автомобілів Mercedes-Benz. Підрозділ Van також покладається на MBUX. Кілька місяців тому дебютувало друге покоління цієї системи, що навчається, в новому S-Class. Тепер іде наступний великий крок у вигляді нового EQS й опційно доступного MBUX Hyperscreen.

Горден Вагенер, головний дизайнер Daimler Group: «Ми дивовижним чином об'єднуємо технології та дизайн, пропонуючи клієнтам безпрецедентну легкість використання. Ми любимо простоту і вийшли на новий рівень MBUX».

«MBUX Hyperscreen – це одночасно мозок і нервова система автомобіля», – каже Саджад Хан, член правління Mercedes-Benz AG і технічний директор. «MBUX Hyperscreen постійно пізнає клієнта краще і надає індивідуалізовані, персоналізовані інформаційно-розважальні та операційні пропозиції, перш ніж користувачеві навіть доведеться доторкнутися до екрана».

Система MBUX (Mercedes-Benz User Experience)

Дизайн і емоційна візуалізація нового MBUX Hyperscreen

MBUX Hyperscreen – це приклад злиття цифрового й аналогового дизайну: здається, що кілька дисплеїв плавно переходять один в одного, у результаті виходить вражаюча вигнута смуга екрана. Аналогові вентиляційні отвори інтегровані в цю велику цифрову поверхню для з'єднання цифрового й фізичного світу.

Дисплей MBUX Hyperscreen оточений суцільною пластиковою передньою рамкою. Його видима частина пофарбована у складній тришарової техніці Silver Shadow. Ця система покриттів забезпечує особливо якісне враження від поверхні завдяки надзвичайно тонким проміжним шарам. Інтегроване навколишнє освітлення, встановлене в нижній частині MBUX Hyperscreen створює ефект, ніби дисплей плаває на приладовій панелі.

У пасажира також є власний дисплей і зона управління, що робить подорож більш приємною і цікавою. Маючи до 7 профілів, можна налаштовувати контент. Однак розважальні функції дисплея для пасажирів доступні тільки під час поїздки в рамках правових норм, що діють у конкретній країні. Якщо пасажирське сидіння не зайняте, екран стає цифровою декоративною деталлю. У такому разі відображаються анімовані зірки, тобто візерунок Mercedes-Benz.

MBUX Hyperscreen

Для отримання особливо яскравого зображення в центральних і пасажирських дисплеях використовується технологія OLED. Окремі точки зображення самосвітяться; неконтрольовані пікселі зображення залишаються вимкненими і виглядають темно-чорними. З іншого боку, активні пікселі OLED випромінюють кольори з високою яскравістю, що призводить до високих значень контрастності, незалежно від кута огляду й умов освітлення.

Цей приголомшливий зовнішній вигляд дисплея йде разом із емоційно привабливою візуалізацією. Уся графіка виконана в новій синьо-помаранчевій колірній гамі. Класичний дисплей у кабіні з двома круглими приладами був переосмислений за допомогою цифрового лазерного покажчика у скляній лінзі.

Завдяки чіткому дизайну екрану з точками кріплення, MBUX Hyperscreen інтуїтивно зрозумілий і простий в експлуатації. Прикладом цього є стиль відображення режиму EV. Важливі функції електроприводу, такі як наддув або рекуперація, візуалізуються по-новому за допомогою перемикачів, які переміщуються в просторі, і таким чином стають відчутними. Між цими перемикачами рухається об'єкт у формі лінзи. Він слідує за гравітацією і, таким чином, вражаюче й емоційно змальовує сили G-Force.

Можливості персоналізації оновленої MBUX Mercedes-Benz

Інформаційно-розважальні системи пропонують безліч різноманітних функцій. Для управління ними часто потрібно кілька кроків. Щоби ще більше скоротити кількість кроків взаємодії, Mercedes-Benz розробила користувацький інтерфейс із контекстно-залежною інформацією за допомогою штучного інтелекту.

Система MBUX проактивно відображає потрібні функції у потрібний час для користувача за підтримки штучного інтелекту. Контекстно-залежна обізнаність постійно оптимізується через зміни в оточенні і поведінці користувачів. Так званий нульовий рівень надає користувачеві на верхньому рівні інформаційної архітектури MBUX динамічний, агрегований контент з усієї системи MBUX і пов'язаних послуг.

Mercedes-Benz досліджувала особливості використання першого покоління MBUX. Більшість варіантів використання відносяться до категорій навігації, радіо/мультимедіа і телефонії, тому навігаційний додаток завжди перебуває в центрі екрану з повною функціональністю.

Понад 20 додаткових функцій – від активної програми масажу до нагадування про День народження і пропозиції для списку справ – автоматично пропонуються за допомогою штучного інтелекту, коли вони актуальні для клієнта. «Чарівні модулі» – це внутрішня назва, яку розробники дали цим модулям пропозицій, які відображаються на нульовому рівні.

Існує чотири варіанти використання модулів. Користувач може прийняти або відхилити відповідну пропозицію в один клік:

 • Якщо ви завжди телефонуєте певній людині дорогою додому ввечері у вівторок, вам буде запропоновано зробити відповідний дзвінок у цей день тижня і в цей час доби. З'явиться картка з контактною інформацією, а якщо вона збережена, з'явиться її зображення. Усі пропозиції MBUX пов'язані з профілем користувача. Якщо хтось інший керує EQS у вівторок ввечері, ця рекомендація не буде зроблена, але може бути здійснена інша, якщо вона є, залежно від уподобань іншого користувача.
 • Якщо водій EQS взимку регулярно використовує функцію масажу за принципом гарячих каменів, система вчиться і автоматично пропонує функцію комфорту за зимових температур.
 • Якщо користувач регулярно вмикає обігрів рульового колеса й інших поверхонь, наприклад, сидінь, це йому пропонується, щойно він натискає на обігрів сидіння.
 • Шасі EQS можна підняти, щоби збільшити дорожній просвіт. Корисна функція для крутих в'їздів у гараж або для подолання лежачих поліцейських. MBUX запам'ятовує інформацію про розташування GPS, у якому користувач використовував функцію «Підйом транспортного засобу». Якщо автомобіль знову наближається до положення за GPS, MBUX самостійно пропонує підняти EQS.

MBUX Mercedes-Benz

Mercedes Travel Knowledge – нова інтелектуальна функція MBUX Hyperscreen

Саджад Хан, член правління Mercedes-Benz AG і технічний директор Mercedes-Benz AG, сказав: «Новий MBUX Hyperscreen поєднує в собі унікальну електричну естетику з винятковою зручністю використання. Вирішальною перевагою є розумна організація мережі всіх систем на основі інтелектуального адаптивного програмного забезпечення. Це робить Hyperscreen мозком автомобіля; він підключений і взаємодіє з усіма компонентами».

Ексклюзивно на виставці CES Mercedes-Benz вперше представила нову функцію MBUX – «Mercedes Travel Knowledge». Ця інтелектуальна функція оцінює дані карти і, ба більше, її околиці та надає багато інформації про цікаві пам'ятки на маршруті, від окремих будівель до цілих міст. Водій або пасажир можуть просто поставити запитання, проїжджаючи повз, наприклад: «Привіт, Мерседес, що ти можеш розповісти мені про цей будинок?» або «Привіт, Мерседес, як називається ресторан зліва?» – й інформація з'являється на відповідному дисплеї, а також озвучується голосовим помічником. Завдяки гнучкій концепції оновлення від MBUX через хмару, ця функція буде відразу ж доступна в новому S-Class на додаток до EQS.

Ключові технічні дані про MBUX Hyperscreen Mercedes-Benz EQS

 • З MBUX Hyperscreen кілька дисплеїв, здається, плавно зливаються, і в результаті виходить вражаючий 141-сантиметровий вигнутий суцільний екран. Площа, яку можуть використовувати пасажири, становить 2432,11 кв. см.
 • Велике скляне покриття дисплея згинається тривимірно в процесі формування при температурі приблизно 650 градусів. Цей процес дозволяє без спотворень переглядати блок дисплея по всій ширині транспортного засобу, незалежно від радіуса покриття дисплея.
 • Щоби перейти до найбільш важливих додатків, користувач повинен переглянути 0 рівнів меню. Ось чому Mercedes-Benz називає це нульовим шаром.
 • Під сенсорним екраном розміщено всього 12 виконавчих механізмів, що забезпечують тактильний зворотний зв'язок під час роботи. Коли палець торкається певних точок, вони викликають відчутну вібрацію кришки.
 • Два покриття кришки зменшують відблиски і полегшують очищення. Саме зігнуте скло складається з силікату алюмінію, стійкого до подряпин.
 • Заходи безпеки включають зумовлені точки розриву поруч із бічними вихідними отворами, а також 5 тримачів, які можуть цілеспрямовано прогинатися при зіткненні завдяки своїй стільниковій структурі.
 • Центральний процесор із 8 ядрами, 24 ГБ оперативної пам'яті і пропускна здатність RAM 46,4 ГБ в секунду – деякі з технічних характеристик MBUX.
 • Завдяки даним вимірювань 1 багатофункціональної камери і 1 світлового датчика яскравість екрану адаптується до навколишніх умов.
 • Маючи до 7 профілів, секцію дисплея можна індивідуалізувати для переднього пасажира.
MBUX Hyperscreen Mercedes-Benz EQS

Горден Вагенер і Саджад Хан про оновлену Mercedes-Benz User Experience

Горден Вагенер, головний дизайнер Daimler Group, і Саджад Хан, член правління Mercedes-Benz AG і технічний директор, розповіли про нове покоління MBUX.

Нове покоління MBUX надає набагато більше можливостей. Коли востаннє ви говорили «Привіт, Мерседес!»? І якщо це не дуже нескромно, якими були ваші побажання або питання до голосового помічника?

Вагенер: У мене є менше 15 хвилин на дорогу до офісу. Коли я використовую MBUX, то інтуїтивно не думаю, чи потрібно мені це. Насправді це думка покоління моїх батьків: чи хочу я використовувати технології? Сьогодні все інакше, поєднання технологій і дизайну робить користування дуже простим. Якщо технології можуть багато, але мені потрібно працювати над їх використанням, я завжди тримаюся на відстані. Наш успіх заснований на ідеї, що все повинно працювати так само добре, як виглядає.

Хан: Для мене це було схоже на Гордена по дорозі в офіс. Я не був упевнений, чи вимкнув світло у вітальні будинку. Отже, завдяки функції MBUX Smart Home через «Привіт, Мерседес!», я швидко перевірив, горить у будинку світло чи ні. У цьому суть інноваційних та інтуїтивно зрозумілих технологій: вони підтримують мене, полегшують моє життя і економлять час.

User Experience

У січні 2018 року ви представили перше покоління MBUX на виставці CES в Лас-Вегасі. Як це – представити автомобільну кабіну майбутнього як виробник автомобілів на виставці побутової електроніки?

Хан: Дні світової прем'єри MBUX в Лас-Вегасі були дуже захопливим часом для мене і моєї команди. Чи зможемо ми своєчасно завершити обширне програмування? Чи працює жива демонстрація в боксах для сидіння? І чи зрозуміють журналісти потенціал MBUX? Але нам пощастило: все вийшло відмінно, і представники ЗМІ, і публіка були в захваті. Усього 4 місяці по тому був запущений новий A-Class як перша модель із MBUX. Тим часом, понад 1,8 млн автомобілів Mercedes-Benz перебувають на дорогах, і сектор фургонів також покладається на MBUX. Новий Mercedes без MBUX вже немислимий. Зараз ми продовжуємо історію абсолютного успіху з другим поколінням MBUX.

Вагенер: Виставка в Лас-Вегасі була якраз відповідним місцем для світової прем'єри MBUX: абревіатура CES розшифровується як Consumer Electronics Show, але CES стала важливою технічною виставкою. Це відображає зростаючу діджиталізацію і створення мереж у всіх сферах життя. Як і сейсмографи по всьому світу, мої колеги-дизайнери з наших 4 міжнародних дизайнерських студій відчувають саме ці тенденції і надихаються новими ідеями з інших континентів і культур, їхня сфера діяльності – це майбутнє. Відвідування виставки CES завжди було дуже надихаючим, особливо коли мова йде про такі теми, як користувацький досвід, або такі тенденціях, як «Фітнес і здоров'я».

Завдяки 3D-дисплею драйвера з ефектом реальної глибини, великому проекційному дисплею з контентом доповненої реальності, таким як анімовані стрілки повороту і біометрична аутентифікація, MBUX зробила ще один великий крок до діджиталізаціі і штучного інтелекту. З Hyperscreen MBUX навіть гігантський телевізор тепер знайшов своє місце в автомобілі. Які переваги нового покоління MBUX для вас?

Хан: Завдяки своїй унікальній електроестетиці і високій зручності використання, Hyperscreen відображає весь характер EQS: авангардний, крутий, персональний і корисний. Німецьке слово «практичний» просто не відповідає йому точно так само, як і англійський термін. Але для мене дуже важливо не тільки говорити про окремі апаратні компоненти MBUX. Велике значення мають також продумана організація мережі всіх систем й інтелектуальне програмне забезпечення, яке можна вивчити. Філософія MBUX – запропонувати нашим клієнтам максимальний комфорт, персоналізацію і зручності. Система, яка включає ще більше деталей, більш продумана й індивідуальна, ніж будь-коли раніше. Перевага для наших клієнтів полягає в тому, що завдяки оптимізованій зручності використання вони економлять час і отримують високу додану вартість. MBUX стає основою або навіть центральним мозком автомобіля.

Вагенер: Розробляючи MBUX, нашою метою було створити найбільш бажану автомобільну інформаційно-розважальну систему. Ми перенесли біполярність нашої філософії дизайну Sensual Purity в MBUX. Тобто, з одного боку, сенсуальну красу, а з іншого – вау-ефект унікального інтуїтивного управління. І на EQS, як представникові Progressive Luxury, ми змогли бути трохи більш сучасними, сміливими і більш поляризованими. Ми винайшли новий інтерфейс, який об'єднує дизайн і технології. Так народився MBUX Hyperscreen: цифровий витвір мистецтва, футуристична розкішна скульптура, а також величезний технологічний виклик.

Mercedes-Benz MBUX

Але цифрова естетика – це лише один із аспектів MBUX, чи не так? Як було ще більше покращено виражену зручність використання MBUX?

Вагенер: Ми втілюємо технології в дизайні так, щоби це було захопливо і красиво одночасно. І, перш за все, система інтуїтивно зрозуміла у використанні. Крім крутого обладнання, важливі контент і обробка, тобто те, що ми показуємо на екрані, і як його може використовувати клієнт. У Mercedes-Benz високий оптичний стандарт із дуже тонким опрацюванням деталей. І наш так званий нульовий шар – ще одне рішення для простоти в експлуатації. Найбільш важливі і найбільш часто використовувані взаємодії можуть здійснюватися на єдиному верхньому рівні. Вам рідко доводиться занурюватися в підменю, що скорочує час взаємодії. Це продовження інтуїтивно зрозумілого управління і частина емоційного інтелекту нашого бренду Mercedes-EQ.

Хан:Так, MBUX Hyperscreen – це одночасно мозок і нервова система автомобіля, він пов'язаний з усіма компонентами автомобіля і взаємодіє з ними. Це дозволяє створити нову форму інтерактивності й індивідуальності. Усе тому, що клієнт перебуває в центрі розвитку. Ми проаналізували відгуки покупців про перше поколінні MBUX і запитали себе: «Що потрібно людям і як вони взаємодіють в автомобілі?». Особливо в електромобілі? Метою була концепція, що не відволікає водія і не вимагає складних операцій. І система повинна вміти вчитися завдяки штучному інтелекту: MBUX Hyperscreen пізнає клієнта все краще і краще, надаючи індивідуалізовані, персоналізовані інформаційно-розважальні та операційні пропозиції, перш ніж пасажир клікне куди-небудь. Ми не хотіли робити найбільший екран в автомобілі. Замість цього ми розробили спеціальні екрани з ідеальним співвідношенням розміру і функціональності для максимальної зручності використання. Орієнтація на клієнта і цифрове мислення 2021!

User Experience Hyperscreen

Про Гордена Вагенера і Саджада Хана

Горден Вагенер (52 роки) прийшов у компанію в 1997 році, а з середини 2008 року очолює глобальний дизайнерський підрозділ Daimler AG. Під його керівництвом у 2009 році була розроблена нова стратегія дизайну Mercedes-Benz, яка постійно розвивається. З 1 листопада 2016 року виконавча рада Daimler AG призначила Вагенера головним дизайнером. Вагенер вивчав промисловий дизайн в Ессенському університеті, а потім отримав спеціалізацію з транспортного дизайну в Королівському коледжі мистецтв у Лондоні.

Саджад Хан (47 років) є членом ради директорів Mercedes-Benz AG. Він відповідає за розвиток напрямів Connectivity, Autonomous, Shared & Services і Electric. Отримавши ступінь магістра в галузі інформаційних і комунікаційних технологій з акцентом на розробку продуктів і перші міжнародні проекти в галузі, у 2001 році він долучився до тодішньої DaimlerChrysler AG. Там він працював над різними проектами в галузі інформаційно-розважальної системи.

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту