Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Mercedes—Benz SLS AMG Coupe Black Series — детальний огляд культового спорткара

Mercedes—Benz SLS AMG Coupe Black Series — детальний огляд культового спорткара

У той час, як Mercedes-Benz активно готується до випуску шостої моделі в лінійці Black Series, ми вирішили зробити детальний огляд останнього автомобіля цієї серії, а саме SLS AMG Coupe. Супер-спортивна, висококласна версія моделі «крило чайки», яка заснована на серії SLK 55 AMG Black 2006 року, серії CLK 63 AMG Black 2007 року і SL 65 AMG Black Series 2008 року.

SLS AMG Coupe Black Series ексклюзивний дизайн

Затемнені фари і задні ліхтарі з чорним обрамленням роблять автомобіль по-спортивному агресивним і унікальним. Крім того, передній бампер з карбоновим переднім сплітером і задній бампер з карбону з дифузором, а також бічні обважування з карбоновими вставками і вентиляційними отворами перед задніми колесами є точним свідченням гоночної технологічності.

Задня частина SLS AMG Coupe Black Series така ж рельєфна і потужна, як і передня: широкі крила і яскравий задній дифузор домінують і створюють неповторне враження. Дві хромовані подвійні вихлопні труби забезпечують візуальне і акустичне підтвердження продуктивності і динамічності суперспортивного автомобіля. Елегантний логотип AMG з чорним написом Black Series в правому верхньому кутку кришки багажника завершує вражаючий образ моделі.

З пакетом аеродинаміки AMG, який доступний опціонально, динаміка водіння може бути збільшена ще більше. Замість стандартного заднього крила, яке автоматично розгортається із 120 км / год, використовується фіксоване і двоступеневе регульоване карбонове заднє крило в стилі SLS AMG GT3.

Заднє крило підтримується алюмінієвими елементами на спеціальній вставці на кришці багажника і забезпечує ще більшу контактний тиск на задню вісь - не в останню чергу завдяки клапану Gurney. Цей відривний край висотою вісім міліметрів на задньому крилі, який кріпиться під кутом 90 градусів, додатково збільшує притискну силу, але при цьому істотно не збільшує опір повітря. Вуглецеве заднє крило плавно регулюється в діапазоні від 2 до 10 градусів.

Mercedes Benz SLS AMG
SLS-AMG вигляд збоку

Гоночна потужність SLS AMG Coupe

Синонімом феноменальної динаміки водіння є перш за все покращений 6,3-літровий двигун V8 AMG з 464 кВт і крутний момент 635 Нм, який до цих пір використовується Mercedes-AMG в спорті. Це робить SLS AMG Coupe Black Series найпотужнішим високопродуктивним автомобілем AMG з двигуном внутрішнього згоряння. Тільки електропривод SLS AMG Coupe з максимальною потужністю 552 кВт може перевершити його.

SLS AMG Coupe Black розганяється до 100 км / год за рекордних 3,6 секунди. Максимальна швидкість становить 315 км / год. Збільшення на 44 кВт в порівнянні з 420 кВт SLS AMG може бути досягнуто наступними кроками:

 • Збільшення максимальної швидкості з 7200 до 8000 / хв

 • Удосконалена високошвидкісна клапанна система з модифікованими розподільними валами, адаптованої геометрією і оптимізованими ковшами зі спеціальним покриттям, яке в інших випадках використовується тільки в гонках

 • Переробка повітрозабірника і адаптація до нової максимальної швидкості

 • Повністю перероблений високошвидкісний ремінний привід, що включає всі допоміжні вузли

 • Адаптація двигуна і підвищення пікового тиску

Інженери Mercedes-AMG додатково оптимізували кривошипно-шатунний механізм, щоб забезпечити максимальну стійкість під час гонок. Це включає в себе модифіковані масляні отвори в коленвале, нові підшипники колінчастого вала і високоміцні фітинги шатунів. Крім того, було повністю оптимізовано повне водяне і масляне охолодження двигуна і трансмісії SLS AMG.

Двигун AMG V8 в серії SLS AMG Coupe Black також має спеціальну підтримку. Демпфер тиску газу підтримує восьмициліндровий двигун на корпусі, так що небажані реакції зміни навантаження в гоночному стилі водіння на іподромі ефективно усуваються.

Випускна система двигуна AMG V8

Восьмициліндровий безнаддувний двигун, встановлений в якості переднього середнього двигуна за передньою віссю, зачаровує відгуком, схожим на гоночний автомобіль, і ще більше радості на високих оборотах двигуна, ніж раніше.

Потужний двигун AMG V8 також натхненний гоночною трасою. Спортивна вихлопна система AMG, яка була повністю перероблена для цієї мети і вперше виготовлена ​​з титану з оптимізованим вагою, особливо вражає своєю вражаючою акустикою: восьмициліндровий безнаддувний двигун захоплює високою швидкістю.

Ще більш емоційно, ніж раніше: в діапазоні від 5500 оборотів до швидкості при 8000 об / хв, високошвидкісна концепція акустично ще більш вражає і, отже, більш інтенсивна для сприйняття. Високочастотний звук при прискоренні при повному навантаженні нагадує звук двигуна на гоночній трасі.

Титанова спортивна вихлопна система AMG має діаметр труби 70 міліметрів і незалежний центральний і задній глушники в відбиває конструкції. Спеціальний жаротривкий титановий сплав також грає важливу роль в унікальних акустичних характеристиках.

Крім того, суттєву перевагу у вазі було досягнуто завдяки переходу зі сталі на титан: при вазі трохи менше 17 кг було зекономлено близько 13 кг у порівнянні з попередньою спортивною вихлопною системою AMG.

Як і раніше, в автомобілі використовуються колектори, що підвищують продуктивність. Візуальною індикацією титанової спортивної вихлопної системи AMG є дві хромовані подвійні вихлопні труби з кутовим поперечним перерізом - вони візуально ідеально інтегровані в задній бампер з чорною вставкою дифузора.

Двигун V8 Mercedes Benz
Mercedes Benz SLS салон

Унікальна конструкція спорткара Mercedes—Benz SLS AMG Coupe

При вазі 1550 кг (DIN), серія SLS AMG Coupe Black не тільки на 70 кг легше, ніж стандартна SLS AMG, але і є найкращим співвідношенням потужності і ваги серед всіх попередніх автомобілів AMG цієї серії. За розрахунками, близько 2,45 кг доводиться на одну кінську силу. Це стало можливим завдяки послідовній реалізації стратегії AMG Lightweight Performance.

Численні елементи кузова, такі як капот, внутрішня задня стінка за сидіннями спортивного AMG, діагональні стійки на днище і торсіонна трубка між двигуном і трансмісією, повністю виконані з карбону. У порівнянні з 26,6-кілограмовим аналогом з литим алюмінієвим корпусом вуглецева торсіонна трубка важить всього 13,3 кг.

Фрикційне з'єднання між двигуном і коробкою передач з подвійним зчепленням, фланцеве з задньою віссю (принцип КПП), здійснюється приводним валом з вуглепластика, який важить всього 4,7 кг.

Деякі компоненти в алюмінієвій рамі також були замінені на елементи з вуглепластика. Літій-іонна батарея, яка використовується замість звичайної батареї стартера, економить ще вісім кілограмів.

SLS-AMG Coupe вигляд збоку

SLS AMG Coupe спортивна коробка передач

Однозначно, повна передача потужності також грає важливу роль в динаміці руху SLS AMG Coupe Black Series. Нова 7-ступінчаста спортивна трансмісія AMG SPEEDSHIFT DCT встановлена ​​на десять міліметрів нижче, щоб опустити центр ваги, і підтримується демпферами тиску газу, щоб уникнути змін навантаження.

Коробка передач з подвійним зчепленням має чотири режими водіння (C, S, S + і M), особливо «Спорт плюс» і «Механічний», роблять модель навіть більш спортивним, ніж автомобілі SLS AMG і SLS AMG GT.

Скорочено не тільки час зміни, але і час відгуку на команди управління від водія і певна жорсткість зміни, що забезпечує чистокровних динаміку і емоційний досвід водіння. Автоматична функція подвійного відключення створює ще більше емоційних вражень.

Модифікований диференціал задньої осі SLS AMG Coupe Black Series

Спеціально розроблений, керований електронною системою диференціал підвищеного тертя задньої осі AMG з більш коротким переднім мостом замінює механічний варіант; він вбудований в компактну коробку передач. Система працює зі змінним ефектом блокування в режимі тяги і штовхання.

Крім того, електроніка діє і реагує більш чутливо, ніж раніше, і забезпечує чудове зчеплення ведучих коліс з усіма коефіцієнтами тертя. Безпека водіння також виграє від електронного диференціала підвищеного тертя задньої осі AMG: в слаломі або при зміні смуги руху на високих швидкостях система надає стабілізуючий ефект, оскільки вона здатна знизити швидкість нишпорення автомобіля навколо вертикальної осі.

Стандартний триступеневий ESP® з функціями «ON», «SPORT Handling Mode» і «OFF» точно узгоджений з електронним диференціалом підвищеного тертя задньої осі AMG. Те ж саме відноситься і до функції RACE START: вона поліпшує тягу при прискоренні з спокійного стану в поєднанні з «E-Diff» - електронним диференціалом обмеженого тертя.

Mercedes Benz SLS вигляд ззаду

SLS AMG Coupe високопродуктивна підвіска

Підвіска SLS AMG Coupe Black Series також була спеціально розроблена. Базова компоновка з подвійними поперечними важелями в алюмінієвій конструкції не змінилася, але удосконалення торкнулися інших елементів AMG RIDE CONTROL:

 • Високопродуктивна підвіска з більш жорстким базовим налаштуванням і електронним управлінням, двоступеневе демпфірування (Sport, Sport +) для індивідуальної адаптації до вашого індивідуального стилю водіння

 • Пружинна пластина з різьбованю частиною для регулювання навантаження на колесо, що дозволяє налаштувати індивідуальну гоночну трасу Elastokinematics 50% / 42% жорсткіше (передня / задня вісь) для більшої стійкості крену з кривими швидкої зміни

 • Датчик плюс 20/24 міліметра (передня / задня вісь) для більшого зчеплення при швидкому повороті

 • Нові колісні кронштейни на передній осі і недавно налаштований стабілізатор поперечної стійкості спереду для більшого зчеплення і зменшення бокового нахилу при швидкому повороті

 • Легкосплавні колісні диски AMG з 5 здвоєними спицями, зокрема технологія легкої кування з оптимізованої міцністю, пофарбована в чорний матовий колір, розміри: 10 × 19 спереду; 12 × 20 ззаду. Економія ваги: ​​4,0 кг
 • Нещодавно розроблені спортивні шини Michelin Pilot Sport Cup 2 в форматі 275/35 R 19 спереду і 325/30 R 20 ззаду, для більшого зчеплення і спортивних обмежень на поворотах

Крім того, спортивне рульове управління AMG з новим налаштуванням сервоприводу для оптимальної точності рульового управління і чудового управління автомобілем робить модель лідером свого класу.

SLS-AMG на треке

Керамічна композитна гальмівна система AMG

Добре відома керамічна високоефективна композитна гальмівна система AMG використовується в стандартній комплектації SLS AMG Black Series. Керамічні гальмівні диски розміром 402 x 39 міліметрів спереду і 360 x 32 міліметра ззаду мають ще більш високу термостійкість завдяки більш високого ступеня твердості і вражають своєю на 40 відсотків зниженою вагою.

Зменшуючи безпружинну масу, вони оптимізують як комфорт, так і зчеплення. Зменшення обертових мас на передній осі забезпечує більш пряму реакцію рульового управління.

Економія ваги керамічної високопродуктивної композитної гальмівної системи AMG в порівнянні зі звичайною гальмівною системою в сталевий / алюмінієвої конструкції становить додаткові 16 кг.

Високопродуктивні гальмівні колодки використовуються в стандартній комплектації в серії SLS AMG Coupe Black: вони додатково оптимізують стійкість у важких гоночних умовах.

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту