Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Новий Mercedes-Benz CLA 2019 офіційно представлений в Лас-Вегасі

Новий Mercedes-Benz CLA 2019 офіційно представлений в Лас-Вегасі

В рамках Міжнародної виставки споживчої електроніки 2019 (Consumer Electronics Show або скор. CES) в Лас-Вегасі пройшла офіційна прем'єра нового покоління Mercedes-Benz CLA.

Новий автомобіль Mercedes Benz CLA 118

Компактне купе CLA серії C 118: світова прем'єра

Новий Mercedes-Benz CLA 2019 купе виконаний в традиційній концепції сім'ї CLA. Однак дизайн автомобіля - більш емоційний, спортивний, живий. Приваблива естетика купе сусідить з традиційними достоїнствами спортивного автомобіля - розширеними колісними арками, рельєфною передньою частиною, приголомшливою оптикою. На сьогоднішній день нове купе Mercedes-Benz CLA 2019 - автомобіль з самим спортивним іміджем в сімейства А-Класу. Не менш важливо - CLA Coupe є дуже інтелектуальної моделлю: завдяки вдосконаленій мультимедійній системі MBUX відтепер автомобіль легко розпізнає складні багатослівні мовні команди і розуміє жести. Новий рівень взаємодії з автомобілем від Mercedes-Benz.

Екстер'єр купе Mercedes-Benz CLA 2019

Дизайн нового покоління CLA багато в чому нагадує останню серію CLS. Витягнутий м'язистий дизайн з безрамковими стеклами з боків доповнюють розширені колісні арки і рельєфний капот. Невисокий капот, плоскі фари і стильна алмазна решітка радіатора з трипроменевою зіркою по центру формують спортивний вигляд автомобіля. Як і у CLS, у нового купе CLA в задній частині відтепер красується ряд додаткових секцій фар, а саме на кришці багажника. В цілому, екстер'єр автомобіля CLA 2019 отримав ще більш солідний і модний вид з вивіреними пропорціями і спортивними тенденціями.

Новий Mercedes Benz CLA 118

Розміри купе Mercedes-Benz CLA 2019

Автомобіль серії С 118 перейняв всі розміри від А-Класу останнього покоління. Купе CLA отримало довжину в 4688 мм, що на 48 мм перевершує попереднє покоління CLA і на 139 мм A-Class Limousine. Ширина - 1830 мм, а висота - 1439 мм. Колісна база автомобіля склала 2729 мм. Таким чином, новий Mercedes-Benz CLA 2019 став довшим, ширшим і вище всіх «родинних» моделей Mercedes-Benz.

Максимальна ширина багажного відділення тепер становить 1444 мм (+113 мм), а глибина - 1054 мм (+24 мм). Ємність - 460 літрів, 10 літрів простору інженери вирішили прибрати заради більшої компактності і «естетики купе».

Новий автомобіль Mercedes Benz CLA 118 вигляд збоку

Аеродинаміка купе Mercedes-Benz CLA 2019

Для оновленого купе CLA була проведена значна аеродинамічна оптимізація. Наприклад, вперше з'явилися колісні арочні спойлери. Була проведена аеродинамічно точна шліфовка ободів і шин. Також була проведено практично повне облицювання днища кузова. В результаті ми бачимо досить високий коефіцієнт аеродинамічного опору — 0,23.

Новий автомобіль Mercedes Benz CLA 118 передня частина

Інтер'єр купе Mercedes-Benz CLA 2019

У салоні все елементи і поверхні підпорядковані фундаментальним цінностям Mercedes-Benz - бал правлять високі технології і висока турбота про комфорт. Інтер'єр нагадує новий А-Клас цього зручною і продуманою архітектурою. Керувати новим CLA — суцільне задоволення. Перед водієм розташовується відразу два дисплея, причому широкоекранна панель доступна вже в базовій комплектації. Один з дисплеїв «прив'язаний» до приладів, а з іншого здійснюється управління медіасистемою. Контурне підсвічування підкреслює бездоганність архітектури салону.

Новий автомобіль Mercedes Benz CLA 118 інтер'єр
Новий Mercedes Benz CLA 118 інтер'єр

Система MBUX в купе Mercedes-Benz CLA 2019

Удосконалена мультимедійна система Mercedes-Benz MBUX має функції розпізнавання жестів і «навчилася» розуміти складні голосові команди, що складаються з великої кількості слів, а також зміст яких є не найпростішим. Система легко зрозуміє Вас і надасть допомогу, наприклад, при таких запитах: «Які є азіатські ресторани, в які можна відправитися з дитиною, проте виключаючи китайські і японські ресторани?». MBUX розуміє і швидко відповідає на питання, що стосуються подій спорту, фондового ринку, всіляких спільних тем. Коректним буде навіть питання про поточну ціну акцій у порівнянні з конкурентами: «Як розвивалася ціна акцій Apple в порівнянні з Microsoft? ». Також CLA прекрасно реагує на питання про загальні знаннях, наприклад, «Наскільки велика Київська область»? Або «Який зміст жиру в авокадо?".

Новий автомобіль Mercedes Benz CLA 118 MBUX

Управління меню в системі MBUX звелося до мінімуму дій: відтепер навіть необов'язково торкатися екрану, достатньо просто навести пальці на потрібні плашки. Ви можете програмувати окремі «гарячі» команди, застосовуючи різні положення руки і пальців. Активувати управління жестами легко - просто розташуйте вашу руку над консоллю.

Функція розпізнаючи голосу також була вдосконалена, однак електроніка в цілях безпеки тепер реагує на команди того користувача, які останнім вимовляв ключове звернення: «Ей, Мерседес!».

Системи допомоги Mercedes-Benz CLA 2019

Нове покоління CLA отримало безліч інтелектуальних асистентів S-класу. Такий хід ми вже пам'ятаємо по моделі A-Class W 177. Вперше в історії моделі CLA може здійснювати напівавтоматичний рух в деяких дорожніх ситуаціях. Для такого інтелектуального управління новий CLA використовує власні камери і радари. Для «розумних» систем допомоги також можна користуватися карткою і навігаційними даними, що дають більш повну картину про навколишній простір.

Із допоміжних систем уваги заслуговує Active Distance Assistant DISTRONIC, в тому числі Active Assist Change Lane, PRE-SAFE PLUS. Active Brake Assist, який вміє розпізнавати пішоходів і велосипедистів. Система Active Lane Keeping Assist працює в діапазоні від 60 до 200 км / ч. «Розумні» технології доступні і для оптики нового CLA купе: світлодіодні фари MULTIBEAM мають 18 індивідуально керованих світлодіодів.

Новий автомобіль Mercedes Benz CLA 118 диски
 • Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA 118 збоку
 • Новий автомобіль Мерседес-Бенц CLA 118 диски
 • Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA 118 екстер'єр
 • Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA 118 передні фари
 • Новий автомобіль Mercedes Benz CLA 118 вигляд збоку
 • Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA 118 задні фари
 • Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA 118 решітка радіатора
 • Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA 118 світлодіодні фари
 • Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA 118 вигляд ззаду
 • Новий автомобіль Mercedes Benz CLA 118 вигляд ззаду

Підвіска Mercedes-Benz CLA 2019

Нове купе CLA має ряд індивідуальних особливостей, що відрізняють його від того ж А-Класу. На відміну від останнього, у CLA буде виключно підвіска, ніяких напівзалежних задніх конструкцій. А шасі отримало більше корисних налаштувань: завдяки більш потовщеним стабілізаторам автомобіль буде краще проходити крен на трасі. В якості опції для купе CLA 2019 доступні адаптивні амортизатори. Колеса в діаметрі від 16 до 19 дюймів на вибір.

У яких версіях буде доступний новий Mercedes-Benz CLA 2019

На презентації в Лас-Вегасі в даний час демонструється версія CLA 250 з потужністю 225 к.с. / 350 Нм, а також трансмісією з подвійним зчепленням, роботизованою коробкою передач 7G-DCT і повним приводом. При виході на ринок компанія Mercedes-Benz обіцяє більш широкий асортимент дизельних і бензинових двигунів, механічною або дволанцюговою коробкою передач, а також з повним приводом 4MATIC. Нова модель CLA також буде доступна в виданні Edition 1.

Новий автомобіль Mercedes Benz CLA 118 вигляд збоку диски

Старт продажів нового купе Mercedes-Benz CLA 2019 заплановано на травень 2019 року.

Новий автомобіль Мерседес-Бенц CLA 118 екстер'єр

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту