Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Огляд Mercedes-Benz CLA Coupe 2022

Новий Mercedes-Benz CLA Coupe 2022

Грайте за своїми правилами

Mercedes-Benz CLA Coupe 2022 (ЦЛА Купе)

Головні особливості автомобіля Mercedes-Benz CLA купе

Все, що робить новий CLA таким особливим

Його дизайн змушує Вас сяяти і відчувати гордість. З його продуктивністю Ваше життя стає більш динамічним. Його інтерфейс говорить Вашою мовою.

 • Новий автомобіль Mercedes-AMG CLA 45 дизайн

  Дизайн

  Емоційний і впевнений в собі.

  Новий CLA створений таким, щоб відповідати Вам ідеально. З блискучою алмазною решіткою, м'язистими формами з боків і широкої задньою частиною новий CLA користується величезним успіхом. Нове купе CLA - справжня зірка у своєму класі, що буквально випромінює спорт, молодість та високі технології. Розкішний Mercedes-Benz, що дозволяє Вам грати виключно за своїми правилами.

 • Новий автомобіль Mercedes-AMG CLA 45 продуктивність

  Продуктивність

  У спорті потрібні правила. Ваші правила.

  Купе Mercedes-Benz CLA має самий спортивний і емоційний імідж в своєму сімействі. Автомобіль володіє завидним спортивним потенціалом, який знаходиться повністю у Вашій владі. Наприклад, у купе є регульовані амортизатори - цінна якість для різнопланових українських доріг.

 • Новий автомобіль Mercedes-AMG CLA 45 MBUX

  MBUX

  Mercedes-Benz User Experience нового покоління.

  З новим CLA Coupe Ви можете спілкуватися як друг. Використовуйте природну та звичну мову, дотики або інтуїтивні жести - автомобіль зрозуміє Вас в будь-якій ситуації. І саме так, як Ви хочете.

Дизайн автомобіля Mercedes-Benz CLA купе

Новий CLA ідеально підходить для вас

CLA ніколи не дотримувався моди, його дизайн завжди ставив власні стандарти естетики та стилю.

Новий Mercedes-Benz CLA Coupe

Продуктивність

Новий CLA любить ваш стиль водіння

Автомобіль пропонує різні програми водіння і ідеально підходить для Вас.

Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA Coupe диски
Підвіска з адаптивним демпфуванням

Ви повинні їздити так, як Вам подобається.

Адаптивна підвіска повністю адаптується до вашого стилю водіння і дорожнього покриття завдяки особливим налаштуванням. Вона дозволяє успішно підтримувати динаміку водіння CLA.

Аеродинаміка

Справжній суперклас в майстерності аеродинаміки.

Динамічні лінії купе не тільки виглядають надзвичайно, вони також пропонують вітру дуже мало поверхні атаки. Високі аеродинамічні властивості купе CLA знижують витрату палива і рівень шуму, а також сприяють стабільності водіння.

19-дюймові колеса

Кращі колеса до 19 дюймів.

Ви готові підкорити вулиці: нові опціональні колеса діаметром 48,26 см (19 дюймів) не тільки виглядають неймовірно стильно, але і роблять поїздку більш динамічною і спортивною.

Програми водіння

Виберіть власний стиль їзди. За допомогою DYNAMIC SELECT.

Після затишшя настає гроза. І навпаки. Однак тільки тоді, коли Ви захочете. Опциональна підвіска з адаптивним демпфуванням може бути налаштована під Ваш стиль їзди одним натисканням кнопки. Ви можете вибирати між програмами водіння Eco, Comfort, Sport і Individual.

Система MBUX

Система MBUX

Не керуйте, просто спілкуйтеся з новим купе CLA - і він виконає всі ваші побажання. Новітня інформаційно-розважальна система MBUX завдяки елементам штучного інтелекту і цифровим технологіям вміє розпізнавати природну мова людини, інтуїтивно зрозумілі жести і реагує на легкі торкання по сенсорним дисплеям або кнопкам. В результаті управління виявляється простим, легким і ефективним. Система MBUX говорить на вашій мові, вміє розпізнавати "непрямі" вказівки, підказувати і відповідати на питання. Здатність до самонавчання робить її кращим супутником в дорозі, адже з кожним днем ​​вона буде розуміти Вас все краще. Не Ви пристосовуєтеся до систему управління, а вона - до Вас. Справжня магія стає реальністю з новим купе CLA.

Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA Coupe Система MBUX

Частиною системи MBUX є активний асистент допомоги інтер'єру, який надає підтримку у вигляді простого і легкого доступу до всіх функцій. З виходом нового CLA купе керувати автомобілем можна за допомогою спілкування або використовуючи зручні сенсорні кнопки на кермі або в центральній консолі. У блоці управління на даху встановлено відеокамеру, яка фіксує і розпізнає рухи рук водія і адаптує сенсорні дисплеї для зручної взаємодії з водієм. Більше немає якихось конкретних "зон управління" - автомобіль стає однією суцільною, єдиною і всевидячою зоною, яка налаштована на комфортне і ефективне виконання ваших команд. Помічник інтер'єру від MBUX працює в режимі гучного зв'язку, не вимикається в повній темряві і надійний при денному світлі. Водій при бажанні може вибрати "улюблену" функцію, щось найбільш вживане: доступ до неї буде полегшений до максимуму, просто утримуйте середню руку над центральною консоллю так, щоб пальці були в самому центрі, а вказівні пальці взяли форму літери V.

Навігаційні дані, вказівки про дорожні знаки і попередження для водія можуть відображатися поверх відео з передньої камери - прямо на мультимедійному дисплеї перед водієм. Скористайтеся опціональною технологією доповненої реальності для отримання більш зручної і повної картини навколишньої дійсності. Нове купе CLA не змінює світ, але ніби доповнює його, робить більш комфортним для Вас.

Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA Coupe система голосового управління

Система LINGUATRONIC створює в купе CLA новий зручний спосіб управління - за допомогою природної людської мови. Активуйте систему за допомогою слів "Привіт, Мерседес!" І система MBUX почне відмінно взаємодіяти з вами. Задавайте їй питання, давайте команди і просіть поради - система голосового управління розуміє природну мову і прекрасно запам'ятовує ваші побажання. У кожній наступній поїздці CLA вже знає Вас краще і пропонує найоптимальніші рішення.

Функції комфорту, мультимедіа та руху об'єднуються в індивідуальні профілі або тематичні розділи. Користувач відбирає найбільш часто потрібні наштування і функції, щоб потім в один дотик сенсорної поверхні отримати до них доступ. Освітлення, музика, навігація, налаштування сидінь, клімат-контроль і система кондиціонування - все це може бути завжди в оптимальному налаштуванні для вашого задоволення.

Система MBUX оснащена штучним інтелектом і це значно розширює межі її ефективності та впливу. Крім виконання конкретних команд водія, вона може пропонувати оптимальні рішення, грунтуючись на раніше зроблених водієм діях, і навіть передбачати дії користувача. Система MBUX завжди активна і ретельно аналізує ваші дії з тим, щоб в майбутньому пропонувати все більш високий рівень інтуїтивної взаємодії. Вам не доведеться говорити системі MBUX одне і те ж - вона буде запам'ятовувати ваші будь-які функції, переваги та смаки, а Вам буде залишатися лише насолоджуватися комфортом.

Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA Coupe помічник інтер'єру MBUX
Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA Coupe доповнена реальність для навігації
Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA Coupe тематичні розділи
Автомобіль Mercedes-Benz CLA Coupe передбачення дій користувача

Зв'язок і цифрове управління

Зв'язок і цифрове управління

Новий CLA купе пропонує нові стандарти управління, засновані головним чином на цифрових технологіях. У салоні автомобіля залишилося мало класичних перемикачів і кнопок, а багато функцій можуть бути обрані безконтактно. Mercedes-Benz стає інтуїтивно зрозумілим, цифровим і ефективним, як ніколи раніше.

Фото і відео

Фото і відео

Новий Mercedes-Benz CLA Coupe всередині і зовні на фотографіях у високій роздільній здатності. Дивіться, завантажуйте або діліться з друзями!

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту