Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Огляд Mercedes-Benz CLA Coupe

Новий Mercedes-Benz CLA Coupe

Грайте за своїми правилами

Mercedes-Benz CLA Coupe 2019 (ЦЛА Купе)

Головні особливості автомобіля Mercedes-Benz CLA купе

Все, що робить новий CLA таким особливим

Його дизайн змушує Вас сяяти і відчувати гордість. З його продуктивністю Ваше життя стає більш динамічним. Його інтерфейс говорить Вашою мовою.

 • Новий автомобіль Mercedes-AMG CLA 45 дизайн

  Дизайн

  Емоційний і впевнений в собі.

  Новий CLA створений таким, щоб відповідати Вам ідеально. З блискучою алмазною решіткою, м'язистими формами з боків і широкої задньою частиною новий CLA користується величезним успіхом. Нове купе CLA - справжня зірка у своєму класі, що буквально випромінює спорт, молодість та високі технології. Розкішний Mercedes-Benz, що дозволяє Вам грати виключно за своїми правилами.

 • Новий автомобіль Mercedes-AMG CLA 45 продуктивність

  Продуктивність

  У спорті потрібні правила. Ваші правила.

  Купе Mercedes-Benz CLA має самий спортивний і емоційний імідж в своєму сімействі. Автомобіль володіє завидним спортивним потенціалом, який знаходиться повністю у Вашій владі. Наприклад, у купе є регульовані амортизатори - цінна якість для різнопланових українських доріг.

 • Новий автомобіль Mercedes-AMG CLA 45 MBUX

  MBUX

  Mercedes-Benz User Experience нового покоління.

  З новим CLA Coupe Ви можете спілкуватися як друг. Використовуйте природну та звичну мову, дотики або інтуїтивні жести - автомобіль зрозуміє Вас в будь-якій ситуації. І саме так, як Ви хочете.

Дизайн автомобіля Mercedes-Benz CLA купе

Новий CLA ідеально підходить для вас

CLA ніколи не дотримувався моди, його дизайн завжди ставив власні стандарти естетики та стилю.

Новий Mercedes-Benz CLA Coupe

Продуктивність

Новий CLA любить ваш стиль водіння

Автомобіль пропонує різні програми водіння і ідеально підходить для Вас.

Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA Coupe диски
Підвіска з адаптивним демпфуванням

Ви повинні їздити так, як Вам подобається.

Адаптивна підвіска повністю адаптується до вашого стилю водіння і дорожнього покриття завдяки особливим налаштуванням. Вона дозволяє успішно підтримувати динаміку водіння CLA.

Аеродинаміка

Справжній суперклас в майстерності аеродинаміки.

Динамічні лінії купе не тільки виглядають надзвичайно, вони також пропонують вітру дуже мало поверхні атаки. Високі аеродинамічні властивості купе CLA знижують витрату палива і рівень шуму, а також сприяють стабільності водіння.

19-дюймові колеса

Кращі колеса до 19 дюймів.

Ви готові підкорити вулиці: нові опціональні колеса діаметром 48,26 см (19 дюймів) не тільки виглядають неймовірно стильно, але і роблять поїздку більш динамічною і спортивною.

Програми водіння

Виберіть власний стиль їзди. За допомогою DYNAMIC SELECT.

Після затишшя настає гроза. І навпаки. Однак тільки тоді, коли Ви захочете. Опциональна підвіска з адаптивним демпфуванням може бути налаштована під Ваш стиль їзди одним натисканням кнопки. Ви можете вибирати між програмами водіння Eco, Comfort, Sport і Individual.

MBUX

MBUX (Mercedes-Benz User Experience)

Цифрові технології роблять все можливим. Наприклад, взаєморозуміння між автомобілем і людиною. MBUX - це найсучасніший і інтуїтивно зрозумілий спосіб управління автомобілем.

З MBUX Interior Assistant новий CLA забезпечує інтуїтивне і безконтактне управління жестами. Вам тепер навіть можна не говорити вголос. Використовуйте жестові вказівки: автомобіль буде їх запам'ятовувати і сприймати безпомилково.

Новий CLA не змінює навколишній світ. Однак за кермом нового CLA Ви розумієте цей світ значно краще. На дисплеї відображається дорога перед Вашим автомобілем, проте з деякими графічними елементами - щоб Ви краще орієнтувалися в просторі і були в цілковитій безпеці.

Завдяки новому, природному голосовому управлінню LINGUATRONIC автомобіль СLA практично ідеально розуміє Вас. Буквально з півслова. Ви можете задавати команди для нього так, наче це Ваш друг або попутник - автомобіль розуміє навіть складні багатослівні команди і пропонує Вам саме те, що ви шукайте.

Систему MBUX можна налаштувати під себе і отримувати максимальний комфорт в поїздках. За допомогою одного натискання кнопки Ви можете активувати налаштування, що вже раніше були використовувані в плані комфорту або розваг.

MBUX робить новий CLA розумним і розуміючим помічником. Справжній штучний інтелект допомагає Вам в кожній поїздці. І раз від разу він розуміє Вас все краще і краще. MBUX вміє запам'ятовувати Ваші смаки і переваги, пропонуючи Вам тільки найкраще. Коли Ви цього знову хочете.

Новий автомобіль Mercedes Benz CLA Coupe помічник інтер'єру MBUX
Новий автомобіль Mercedes Benz CLA Coupe доповнена реальність
Новий автомобіль Mercedes Benz CLA Coupe система голосового управління
Новий автомобіль Mercedes Benz CLA Coupe консоль
Автомобіль Mercedes Benz CLA Coupe MBUX

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту