Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Перший електричний автобудинок на базі EQV від Mercedes-Benz Vans

Перший електричний автобудинок на базі EQV від Mercedes-Benz Vans

Підрозділ Mercedes-Benz Vans ділиться своїми планами щодо електрифікації будинків на колесах (кемперів). Останнім часом модельний ряд автобудинків Mercedes-Benz Vans значно розширився: до нього увійшли різноманітні компактні автофургони Marco Polo, здатні задовольнити запити широкої аудиторії, а також базові автомобілі для різних виробників автодому.

Наступний крок у розвитку автобудинків від Mercedes-Benz – випуск першого електричного будинку на колесах. І цей крок вже зроблено: ми випускаємо електричний кемпер на базі компактвена EQV, заснованого, в свою чергу, на V-Class. Таким чином, наші моделі модифікуються і стають все більш сучасними, що означає їхню ефективність, а також нешкідливість для навколишнього середовища.

Електричний кемпер на основі EQV розроблений Mercedes-Benz Vans у співпраці зі швейцарською компанією Sortimo Walter Rüegg PLC. E-camper з трикінцевою зіркою буде пропонуватися у двох версіях - EQV 250 і EQV 300, що відрізняються ємністю батареї та запасом ходу. В обох версіях автобудинок оснащується підйомним дахом-наметом, спальним відсіком для заднього відділення, а також кухонним модулем у багажному відсіку.

Клаус Рехкуглер, керівник відділу продажів та маркетингу Mercedes-Benz Vans: «Ринок автобудинків дуже важливий зі стратегічної точки зору для компактвенів Mercedes-Benz. Ми хочемо забезпечити свій подальший розвиток та лідерські позиції за допомогою різних інновацій та стійких технологій. Для нас цілком очевидно, що майбутнє за електромобілями, і ми раді, що автобудинки є частиною цієї революції.

Mercedes Benz EQV
Новий Mercedes-Benz EQV

Автобудинки EQV від Mercedes-Benz: основні характеристики

Mercedes-Benz Vans відомі жорсткою політикою в області електричного транспорту. Ми прагнемо лідерства у цій сфері та активно електрифікуємо модельний ряд. На світовому ринку доступний вже цілий портфель електричних моделей, включаючи компактвен EQV — електричну альтернативу середньорозмірному фургону V-Класу. Нагадаємо, саме на EQV засновані електричні будинки на колесах. Їхні технічні характеристики ідентичні. Наведемо їх у цій статті.

EQV пропонується у двох різних варіантах, що відрізняються ємністю батареї:

  • EQV 300 з батареєю 90 кВтг і дальністю ходу 326-363 км за циклом WLTP
  • EQV 250 з батареєю 60 кВтг і дальністю ходу 1,2 213-236 км за циклом з WLTP

Кожну з цих двох версій можна замовити у двох варіантах довжини – на 5140 та 5370 см.

Зазначимо, що запас ходу фактично може змінюватися в залежності від того, як стиль водіння використовує водій, які дорожні умови є актуальними, якою є температура зовнішнього повітря. Крім того, запас ходу падає при занадто активному використанню функцій, таких як кондиціювання повітря, опалення.

Час заряджання EQV 300 на станціях швидкого заряджання - близько 45 хвилин, щоб підвищити ємність з 10 до 80%. Найкращий час заряджання спостерігається при використанні зарядних станцій постійного струму з живленням 400 В та силою струму 300 А.

Електровен також має унікальну інтелектуальну навігацію, яка розраховує маршрут з урахуванням економії запасу ходу. У своїй роботі навігація використовує хмарні послуги та програми. Як центральний блок управління електричним компактвеном EQV використовується інформаційно-розважальна система MBUX (Mercedes ‑ Benz User Experience). З нею EQV пропонує широкий спектр застосувань для найрізноманітніших потреб власника та пропонує свої послуги без шкоди для навколишнього середовища. Завдяки Sortimo Walter Rüegg PLC відтепер усі ці переваги можна отримати у форматі будинку на колесах.

Електричні кемпери EQV від Mercedes-Benz та Sortimo: обладнання та технології

Швейцарська компанія Sortimo розробила модульну концепцію перетворення EQV, в якій передбачені сонячні модулі та додаткові рішення для самодостатності наших клієнтів.

На борту кожного електричного автобудинку Mercedes-Benz є такі зручності, як відкидний дах з ліжком на даху, багатофункціональний модуль зі спальним місцем та гарнітур для приготування їжі. Міні-кухня розміщується в багажному відсіку кемпера EQV, в ній передбачена система ящиків, раковина, газова плита з двома конфорками, холодильник, ящики для столових приладів, кухонного приладдя.

Спальне місце розташовується над кухонним модулем. Воно швидко розгортається, для цього потрібно зробити кілька простих маніпуляцій – у результаті виходить ліжко на всю ширину кемпера EQV. Якщо ліжко складено та не використовується, задні сидіння у вашому повному розпорядженні. Залежно від потреб можна складати одне, а використовувати інше, та навпаки. Перевагою кемпінгових моделей є легкість їхньої конструкції. Це особливо зручно при використанні в електрофургоні, тому що заощаджені кілограми збільшують загальний запас ходу - ви можете рухатися далі з меншими зусиллями.

Електромобіль Mercedes Benz EQV

Кожен автобудинок Mercedes-Benz та Sortimo опціонально оснащується парою сонячних панелей. Їхня сумарна потужність досягає 400 Вт. Вони мають невелику вагу і дозволяє отримати додаткову незалежність. Від сонячних батарей може заряджатися як EQV, так і допоміжна батарея для кемпінгу.

Опційно кемпери EQV 250 та EQV 300 можуть оснащуватися затемненими задніми колесами, внутрішнім освітленням для задніх сидінь, вбудованими портами USB, а також поворотними сидіннями водія та переднього пасажира.

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту