Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Подушки безпеки в новому S-Class і створення першої пасажирської подушки безпеки

Подушки безпеки в новому S-Class і створення першої пасажирської подушки безпеки

У новому S-Class Mercedes-Benz вперше представляє опціональну передню подушку безпеки в подовженій версії серії W 223, яка вже була показана в 2019 році на експериментальному автомобілі безпеки ESF.

Mercedes-Benz опціональна передня подушка безпеки

Додаткові задні подушки безпеки для нового покоління S-Class

Фронтальна подушка безпеки для заднього сидіння S-Class, що доступна вперше, особливо м'яко розкривається завдяки інноваційному дизайну з трубчастою структурою. У разі серйозних лобових зіткнень задня подушка безпеки може значно знизити рівень навантаження на голову і шию пасажирів ззаду.

У задній подушці безпеки використовується нова концепція надування для надування і позиціонування подушки безпеки. Для цього вона має спеціальну трубчасту конструкцію, яка швидко наповнюється стисненим газом від генератора холодного газу.

Простір між ними заповнюється навколишнім повітрям. Запатентовані клапани забезпечують затримку повітря при зануренні пасажира в воду, створюючи таким чином бажаний захисний ефект. Сама трубчаста конструкція має ємність близько 16 літрів. Корисний об'єм проміжного простору становить максимум 70 літрів. Обсяг подушки безпеки розрахований таким чином, щоб пристебнутого заднього пасажира можна було захистити від контакту з передніми сидіннями.

Додаткові задні подушки безпеки для нового покоління S-Class

Подушки безпеки вбудовані в спинки передніх сидінь Mercedes-Benz S-Class

Конструкція подушки безпеки для лобового зіткнення в задній частині автомобіля потребує іншої концепції, ніж звичайна подушка безпеки водія або переднього пасажира. Доступний простір відрізняється, діапазон поведінки пасажирів широкий, а подушку безпеки доводиться розміщувати в регульованій спинці передніх сидінь. Крім того, діти та дорослі по-різному сидять в задній частині автомобіля.

Тому особлива увага була приділена плавному розкладанню повітряної подушки, якщо в зоні її дії знаходяться люди або предмети. Особливий дизайн цієї нової повітряної подушки в значній мірі сприяє виконанню внутрішніх вимог Mercedes-Benz, деякі з яких були отримані в результаті випробувань подушок безпеки для пасажирів.

Подушки безпеки вбудовані в спинки передніх сидінь Mercedes-Benz S-Class

Презентація першої подушки безпеки Mercedes-Benz для пасажира

У вересні 1987 року Mercedes-Benz презентував подушку безпеки для переднього пасажира на додаток до подушки безпеки водія і натягувача ременя безпеки. З подушкою безпеки для переднього пасажира бренд запропонував захист пасажирів, яку в той час не пропонував жоден інший виробник в світі. Подушка безпеки переднього пасажира вперше з'явилася в седанах і купе S-Class серії 126.

Подушку безпеки водія Mercedes-Benz представив в 1981 році на Женевському міжнародному автосалоні. Це робить бренд зі Штутгарта першим в світі виробником, який запровадив систему подушок безпеки в серійне виробництво автомобілів. З жовтня 1992 року подушка безпеки водія і антиблокувальна гальмівна система ABS, нарешті, стали частиною стандартного устаткування в легкових автомобілях Mercedes-Benz.

Подушка безпеки пасажира, представлена ​​на виставці IAA, в вересні 1988 року була доступна в моделях серії 124 - більш пізньому E-Class. Вона зарекомендував себе як ефективна технологія захисту в області пасивної безпеки, і в серпні 1994 року разом із задніми підголівниками стала стандартним обладнанням багатьох легкових автомобілів Mercedes-Benz.

З самого початку виробник підкреслив, що подушка безпеки переднього пасажира доповнює захисний ефект трьохточкового ременя безпеки, але не може замінити його ні за яких обставин. На даний момент ремені безпеки є обов'язковими з 1976 року.

Комбінація обох систем захисту забезпечує значне підвищення пасивної безпеки, як показують випробування з манекенами: комбінована система ременів безпеки з натягувачами ременя безпеки і подушками безпеки переднього пасажира знижує ризик травм в області грудей і голови в порівнянні з ременями безпеки тільки з натягувачами.

Перша подушка безпеки Mercedes-Benz для пасажира

Структура подушки безпеки переднього пасажира S-Class

У порівнянні з подушкою безпеки водія, яка важить три кілограми і розміщена в рульовому колесі, блок подушки безпеки пасажира, встановлений замість бардачка, важить п'ять кілограмів в моделях S-Class серії 126. Одна з причин цього полягає в тому, що через більшу відстань між подушкою безпеки і тілом людини обсяг рятувальної подушки безпеки повинен бути майже потроєний: в S-Class 170 літрів подушки для переднього пасажира замість 60 літрів для подушки безпеки водія.

Однак технологія новинки, представленої в 1987 році, аналогічна до перевіреної часом подушки безпеки водія: якщо пусковий пристрій ( «датчик зіткнення»), встановлений над трансмісією, виявляє серйозну аварію, він запускає два газогенератора, розміщені в подушці безпеки. Вони створюють газову суміш з гранульованого твердого палива, яка раптово роздуває подушку безпеки. Його форма обрана таким чином, щоб захищати переднього пасажира від ударів як об панель приладів, так і об передню стійку.

Запускаючий пристрій виявляє колізії та визначає їх серйозність, використовуючи два заданих пороги. При перевищенні першого порогу пристрій спочатку запускає натягувач ременя. При досягненні верхнього порогу спрацьовує подушка безпеки переднього пасажира.

Два газогенератори запалюються з інтервалом в 15 мілісекунд, так що подушка безпеки з поліамідної тканини з прогумованою внутрішньою частиною заповнюється при контрольованому підвищенні тиску. Електроніка автомобіля також перевіряє, чи зайняте переднє пасажирське сидіння чи ні. Тому що, якщо датчики на сидінні і в пряжках ременя вказують на вільне сидіння, подушка безпеки пасажира не спрацює у разі аварії.

Структура подушки безпеки переднього пасажира S-Class

Дослідження безпеки Mercedes-Benz

Подушка безпеки переднього пасажира - важливий компонент в безперервному процесі розвитку безпеки в Mercedes-Benz. Ще в 1971 році Ханс Шеренберг, член правління тодішньої Daimler-Benz AG та керівник відділу загальних розробок і досліджень, повідомив про триваючі випробуваннях, проведених відділом розробки.

Відразу після офіційної презентації, подушки безпеки для водія і переднього пасажира швидко зарекомендували себе. Оскільки модулі подушок безпеки стають все меншими і меншими через безперервну роботу інженерів, їх також можна розмістити в інших частинах автомобіля. Наприклад, для забезпечення комплексного захисту навіть при бічних зіткненнях: Mercedes-Benz представив бічну подушку безпеки в якості дослідження в 1993 році, а в 1995 році бічна подушка була запущена в якості додаткової опції в E-Class.

Запускаючий пристрій виявляє колізії та визначає їх серйозність, використовуючи два заданих пороги. При перевищенні першого порогу пристрій спочатку запускає натягувач ременя. При досягненні верхнього порогу спрацьовує подушка безпеки переднього пасажира.

Сьогодні легкові автомобілі Mercedes-Benz захищають своїх водіїв і пасажирів складною системою, що включає до дванадцяти подушок безпеки.

Mercedes-Benz подушки безопеки для водія и переднього пасажира

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту