Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Представлений новий Mercedes-Benz Sprinter 2022: з оновленою ходовою та унікальною технологією зсувних дверей Speed ​​Delivery Door

Представлений новий Mercedes-Benz Sprinter 2022: з оновленою ходовою та унікальною технологією зсувних дверей Speed ​​Delivery Door

Вже у вересні 2021 року для клієнтів Mercedes-Benz стає доступний оновлений фургон Mercedes-Benz Sprinter. Він пропонує багато нових можливостей для перевезення пасажирів і вантажів з новим мотором, новою трансмісією, технологією повного приводу і унікальною системою розсувних дверей. Вперше за довгий час Sprinter оновлений досить радикально, завдяки чому значно підвищується комфорт їзди, знижується витрата палива, а ергономіка та безпека виходять на зовсім інший рівень.

"Mercedes-Benz Sprinter еволюціонує і стає ще більш комфортним, ніж будь-коли в своїй історії. У ньому значно більше нових технологій, що стосуються як ходової частини, так і салону. Ми переконані, що оновлений фургон дозволить вам впевнено почувати себе як на трасі, так і в місті і на бездоріжжі. Ми тестували новий Sprinter на грунтових дорогах і переконалися, що він вражає особливо комфортним водінням і куди безпечніше, ніж раніше. Таким чином, знаменитий Sprinter знову задає нові стандарти в класі великих фургонів! ", - каже Ульф Зілліг, керівник відділу розробки Mercedes-Benz Vans.

Новий двигун Mercedes-Benz Sprinter 2022

Новий двигун Mercedes-Benz Sprinter 2022: дизель з низькою витратою палива і високою потужністю

З 2022 модельного року для покупців Sprinter пропонується єдиний двигун внутрішнього згоряння для всіх модифікацій, включаючи фургон з повним приводом. Це буде дизельний мотор з чотирма циліндрами під назвою OM 654 - до останнього часу він пропонувався опціонально для Sprinter, в якості альтернативи. Цей мотор класифікований на підставі стандартів викидів вихлопних газів Euro VI-E і Euro 6d, так що сумнівів в його ефективності та актуальності бути не може.

Покупці Mercedes-Benz Sprinter 2022 зможуть вибирати між чотирма рівнями потужності: 114, 150, 170 та 190 кінських сил. Кожен з них буде поєднуватися з відповідними типами приводу і кузова. Варто зазначити, що даний двигун запозичений від легкових моделей Mercedes-Benz і тому пропонує особливо низький уровнь шуму і вібрації, з яким не зрівняється попередній стандартний двигун Sprinter.

Дизель OM 654 відрізняється ще більш плавною їздою і чудовою силою тяги, що веде до ще більш приємної та тихої їзді всередині самого фургона, з мінімальним рівнем шумів. При створенні мотора реалізовані спеціальні заходи, що дозволили істотно знизити витрату палива і рівень шкідливих викидів: так, наприклад, об'єднаний алюмінієвий блок і сталеві поршні, впроваджений ступінчастий процес згоряння, нанесено покриття циліндрів NANOSLIDE, що знижує тертя в моторі.

Крім того, запроваджена динамічна багатоходова рециркуляція вихлопних газів і проведена додаткова обробка вихлопних газів в самому агрегаті. Все це і призвело до того, що мотор став більш ефективним і куди менш шкідливим для навколишнього середовища. Система нейтралізації відпрацьованих газів розміщена по сусідству з мотором, за рахунок чого забезпечуються лише незначні втрати тепла та її сприятлива робота.

Нова автоматична коробка передач Mercedes-Benz Sprinter 2022: швидка і майже безшумна робота

У зв'язці з дволітровим дизельним двигуном в новому Sprinter працює нова зручна і сучасна автоматична коробка передач. Це дев'ятиступеневий "автомат", який змінив вже злегка застарілий аналог 7G-TRONIC PLUS. Крім автоматичної трансмісії, на вибір також пропонується 6-ступінчаста "механіка". Коробка передач 9G-TRONIC в Sprinter пропонує особливо яскраві характеристики підвищувальної передачі. Дев'ять передач цієї трансмісії характеризуються низькими оборотами мотора майже в будь-яких ситуаціях під час їзди, що також веде до суттєвої паливної економічності та помітного зниження шуму і вібрацій.

Також значно оптимізований ряд гідравлічних елементів, які впливають на швидке переключення передач майже без втрати тягового зусилля. Система «Drive Select» і перемикачі, що знаходяться нижче рульового колеса, дають можливість для водія вручну налаштовувати поточний профіль перемикання передач. Додатковий плюс нової автоматичної трансмісії Mercedes-Benz Sprinter - її компактні розміри. Незважаючи на те, що з'явилося плюс дві нові передачі, нова коробка передач займає менше простору в порівнянні з минулою 7G-TRONIC PLUS.

Нова автоматична коробка передач Mercedes-Benz Sprinter 2022

Новий повний привід Mercedes-Benz Sprinter 2022: незмінно високий рівень тяги на дорозі та поза асфальтовим покриттям

Оновлений фургон Sprinter доступний для клієнтів Mercedes-Benz з трьома типами приводу. Ви можете отримати не тільки передній або задній привід, але і повністю нову технологію повного приводу. Ця унікальна повноприводна система також частково взята з нинішньої лінійки легкових моделей німецького преміум-бренду.

У колишній версії фургона Sprinter пропонувалася інша система повного приводу, з передачею 35% крутного моменту на передню вісь і 65% на задню вісь в режимі 4x4. Нова повнопривідна технологія забезпечує повний розподіл крутних моментів між двома осями, орієнтуючись на актуальну ситуацію. Водію не потрібно буде стежити за процесом, все буде відбуватися автоматично, з адаптацією на поточні умови. Систему називають Torque-on-demand, що означає просто, що крутний момент передаватиметься на ту чи іншу вісь в залежності від поточної потреби.

Крутний момент з можливістю повного регулювання в новому Sprinter розподіляється завдяки багатодисковій муфті зчеплення з електронним управлінням, яка розміщена в роздавальній коробці. Якщо при звичайній їзді багатодискове зчеплення не працює, відбувається повне керування машиною з боку заднього моста, а якщо зчеплення включено, автомобілем керує вже передній міст. Це призводить до стабільно високої тяги та легкості в управлінні. Ще одним плюсом нового повного приводу в порівнянні з попередньою версією є те, що крім більш високого комфорту, обумовленого автоматичним розподілом крутного моменту, знизився рівень шуму - система працює значно тихіше.

Як тільки виникає необхідність на дорозі, відбувається передача крутного моменту на передню вісь. Коли необхідність пропадає, наприклад, коли водій робить потужні маневри при гальмуванні із залученням ABC, то відбувається відключення передньої трансмісії і зниження крутного моменту до нульового показника. Якщо можлива недостатня або надлишкова обертальність під навантаженням, спочатку відбувається розподіл крутного моменту для повної стабілізації транспортного засобу. Якщо цих заходів буде недостатньо, будуть залучені також системи управління ESP або 4ETS.

У вересні 2021 року новий Sprinter 4x4, повна маса якого досягає 5500 кг, буде пропонуватися в базовій комплектації з комбінацією дизельного мотора потужністю 190 кінських сил і автоматичною трансмісії 9G-TRONIC.

Новий повний привід Mercedes-Benz Sprinter 2022

Система розсувних дверей Speed ​​Delivery Door в новому Mercedes-Benz Sprinter 2022

Фургон Sprinter постає для наших клієнтів в абсолютно новій якості. Він не просто став більш комфортним в водінні, автомобіль робить великий стрибок у розвитку ергономіки та безпеки. Інноваційна система розсувних дверей Speed ​​Delivery Door дозволить значно спростити і покращити процес доставки вантажів в сучасному місті. Це автоматичні подвійні розсувні двері з функцією сенсорного управління з боку переднього пасажира. Вони будуть доступні опціонально, в якості альтернативи бічним зсувним дверям вантажного відділення.

Згідно влаштуванню системи Speed ​​Delivery Door відбувається "впізнавання" водія спеціальним світловим датчиком, який розміщений на корпусі фургона. Розпізнавання відбувається під час того, як людина потрапляє в вантажне відділення з боку водія, після чого відбувається швидке відкривання дверцят. Забезпечується значна економія часу і зниження навантаження для водія, так як він отримує можливість миттєво покинути машину з посилками в руках, не обтяжуючи себе ручним закриттям дверей - вони закриються автоматично, коли водій-постачальник вийде з машини.

Більше не потрібно викладати товар і знову забирати його, як в фургонах з класичними розсувними дверима. Крім іншого, в цілях турботи про безпеку інноваційні двері Speed ​​Delivery Door зроблені прозорими зсередини. Це дозволяє добре бачити тротуар перед тим, як вийти з автомобіля. Це знижує ризик, що водій спіткнеться або зіткнеться з іншими людьми, велосипедистами та іншими учасниками руху.

Система розсувних дверей Speed ​​Delivery Door

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту