Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

SLS AMG Coupe Electric Drive - найпотужніший електрокар свого часу

SLS AMG Coupe Electric Drive - найпотужніший електрокар свого часу

У 2013 році Mercedes-Benz представив найпотужніший у світі електричний супер-спортивний автомобіль - SLS AMG Coupe Electric Drive. З чотирма електромоторами, загальною потужністю 552 кВт і крутним моментом 1000 Нм модель розганяється до 100 км / год всього за 3,9 секунди.

Mercedes-Benz SLS AMG Coupe легендарний спорткар

У 2013 році, коли Ола Калленіус займав пост глави правління AMG, компанія представила найбільш ексклюзивну версію крила чайки, яку Mercedes-AMG розробили повністю самостійно.

Більш того, навіть високовольтна акумуляторна батарея електроприводу купе SLS AMG була результатом спільних розробок Mercedes-AMG і британського підрозділу Mercedes AMG High Performance Powertrains, яке створює двигуни спеціально для автомобілів Mercedes-Benz на Формулі-1.

Культовий автомобіль Mercedes-Benz SLS AMG Coupe вид збоку

Технологія електроприводу SLS AMG Coupe

Інноваційна конструкція електроприводу SLS AMG Coupe відрізняється багатьма особливостями: передній бампер оснащений аеродинамічним сплітером з вуглецевого волокна, решітка радіатора і суміжні повітряні отвори, пофарбовані в колір кузова, не тільки візуально підкреслюють потужність моделі, але і покращують потік повітря до охолоджуючих модулів, розташованих ззаду. Затемнені фари надають передній частині ще більш спортивного вигляду.

Стилізований напис «Electric Drive» виділяється між глянцевими чорними ребрами на бічній частині автомобіля. Новий задній бампер з матовою чорною вставкою розсіювача і задніми ліхтарями в чорній рамці є динамічним відображенням потужного темпераменту автомобіля.

Культовий автомобіль Mercedes Benz SLS AMG Coupe вид спереду

Феноменальна потужність Mercedes-Benz SLS AMG Coupe

Чотири синхронних електродвигуна з максимальною потужністю 552 кВт і максимальним крутним моментом 1000 Нм забезпечують тягу в електроприводі SLS AMG Coupe. Легендарне крило чайки розганяється від 0 до 100 км / год в спортивному стилі за 3,9 секунди. Максимальна швидкість 250 км / год обмежена електронікою.

Чотири компактних синхронних електродвигуна з постійними магнітами вагою 45 кілограм розвивають максимальну швидкість 13 000 / хв кожен і приводять у рух чотири колеса, використовуючи осьову передачу. Таким чином, це забезпечує унікальний розподіл крутного моменту для кожного конкретного колеса.

Культовий автомобіль Mercedes Benz SLS AMG Coupe колесо

Високовольтна батарея SLS AMG Coupe Electric Drive

Високовольтна батарея електроприводу SLS AMG Coupe має енергоємність 60 кіловат-годин, електричне навантаження 600 кіловат і важить 548 кілограм. Літій-іонна високовольтна батарея з рідинним охолодженням була побудована в модульному виконанні і має максимальну напругу 400 вольт.

Високовольтна батарея складається з 12 модулів, кожен з 72 літій-іонними елементами. Оптимізоване розташування 864 елементів вигідно не тільки для раціонального використання простору, а й для продуктивності. Технічною умовою для цього є інтелектуальне паралельне з'єднання окремих акумуляторних блоків. Як і в Формулі 1, акумулятор заряджається за допомогою цілеспрямованого відновлення сил при гальмуванні.

Електронне управління перетворює постійний струм від високовольтної батареї в трифазний струм, необхідний для синхронних двигунів, і регулює потоки енергії. Два низькотемпературних контури охолодження забезпечують збалансовані робочі температури чотирьох електродвигунів і силової електроніки. Окремий низькотемпературний ланцюг відповідає за охолодження літій-іонної високовольтної батареї.

Культовий автомобіль Mercedes Benz SLS AMG Coupe вид ззаду

Коли температура зовнішнього повітря низька, акумулятор швидко нагрівається до оптимальної робочої температури за допомогою електричного нагрівального елементу. При екстремально високих температурах зовнішнього повітря контур охолодження батареї може додатково охолоджуватися за допомогою системи кондиціонування повітря; це також покращує загальний час автономної роботи.

Батарея захищена карбоновим монококом, який також є невід'ємною частиною і опорою крила чайки, так як він надійно прикріплений до алюмінієвого корпусу рами.

Електропривод SLS AMG Coupe заряджається від 22 кВт, що було заявлено в 2013 році як функція швидкої зарядки, і для його зарядки потрібно близько трьох годин. За даними NEDC, дальність ходу моделі становить 250 км.

Культовий автомобіль Mercedes-Benz SLS AMG Coupe культові двері

SLS AMG Coupe - ходова частина і гальмівна система

На відміну від серійних автомобілів з двигуном AMG V8, які мають подвійний поперечний важіль, в електроприводі SLS AMG Coupe використовується вісь управління простором, так як, амортизатори повинні поступитися місцем додатковим приводним валам.

Завдяки ретельно продуманій конструкції передньої осі, маневреність і динаміка руху електроприводу SLS AMG Coupe знаходяться на тому ж високому рівні, що і варіанти з двигуном V8. Ще одна відмінна риса стосується параметрів рульового управління з підсилювачем і рейковою передачею: сервопідсилювач є електрогідравлічним, а не гідравлічним.

SLS AMG Coupe гальмує за допомогою керамічної високопродуктивної композитної гальмівної системи AMG з прямим відгуком, рекордною точністю і максимальною стабільністю навіть в екстремальних умовах експлуатації.

Культовий автомобіль Mercedes Benz SLS AMG Coupe

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту