Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Трипроменева зірка Mercedes-Benz: 100 років з дня заснування бренду

Трипроменева зірка Mercedes-Benz: 100 років з дня заснування бренду

Трипроменева зірка Mercedes-Benz на кільці є символом тривалої історії успіху: Бренд зберігає свої лідируючі позиції, як єдиний європейський в десятці кращих світових брендів 2021 року. Американська консалтингова компанія Interbrand склала рейтинг популярності, в якому Mercedes-Benz посів восьме місце. Вартість бренду збільшилася на 3% до 50,866 мільярда доларів США порівняно з 2020 роком. Відтак, Mercedes-Benz залишається найдорожчим у світі брендом розкішних автомобілів шостий рік поспіль і єдиним у десятці кращих.

Всесвітньо відома торгова марка відзначає великий ювілей у 2021 році: логотипу трипроменевої зірки виповнюється 100 років. 5 листопада 1921 року компанія Daimler-Motoren-Gesellschaft (DMG) звернулася в патентне відомство з проханням про захист прав для цього та інших варіантів свого товарного знака. Він був зареєстрований, як торгова марка, в серпні 1923 року. Кільце навколо зірки відразу стало опорою для нового друку марки Mercedes-Benz. Незабаром його стали використовувати і в інших частинах легкових і комерційних автомобілів. Сама зірка - без навколишнього кільця - була відома вже добре десятиліття. DMG подала заявку на недоторканність до логотипу в 1909 році, а в 1911 році він був внесений до реєстру товарних знаків.

В даний час перед музеєм Mercedes-Benz можна безкоштовно помилуватися особливою зіркою вражаючого п'ятиметрового діаметра: зірка на вежі вокзалу Штутгарта тимчасово відсутня, поки будівля вокзалу перебудовується і ремонтується. З 2025 року ця пам'ятка Баден-Вюртемберг знову буде сяяти на своєму традиційному місці.

Mercedes-Benz трьох променева зірка

Mercedes-Benz: об'єднання компанії і торгової марки в 1926 році

У Daimler-Benz AG відбулося об'єднання їх торгових марок: з літа 1926 року трипроменева зірка DMG була обрамлена лавровим вінком Бенца - це стало відмінною особливістю кожного автомобіля Mercedes-Benz. Знак можна було побачити в решітці радіатора, на капоті, на кермі або на дисках. З успіхом нового автомобільного бренду цей синонім технологічних інновацій, інженерної майстерності і визначального бренд дизайну знайшов визнання в усьому світі і отримав бездоганну репутацію.

Історія зірки і лаврового вінка сходить до минулого століття. Ще в 1899 році австрійський бізнесмен Еміль Еллінек, який жив у Бадені недалеко від Відня, а також в Ніцці, використовував ім'я своєї дочки Мерседес в якості псевдоніма для команди і водія при використанні автомобілів DMG. Трохи пізніше назва «Мерседес» стала назвою запчастин для автомобілів, які Еллінек замовляв у DMG. Він був зареєстрований як товарний знак 26 вересня 1902 року.

Пол і Адольф Даймлер, сини піонера автомобілебудування Готліба Даймлера, який помер у березні 1900 року, згадали, як їхній батько додав зірку на листівку із зображенням сімейного будинку багато років тому. DMG підхопила цю ідею і подала заявку на патент для тривимірного зображення символу, розробленого самим Адольфом Даймлером. Трикутна зірка повинна була символізувати бачення Готліба Даймлера автомобілізації «на суші, на воді і в повітрі». 24 червня 1909 року DMG зареєструвала характерну зірку Mercedes як товарний знак в Імператорському патентному відомстві Німеччини.

6 серпня 1909 р. конкуруюча компанія Benz & Cie. зареєструвала напис «Benz» в обрамленні лаврового вінка в якості товарного знака. Лавровий вінок - замість того, що використовувався до цього зубчастого колеса - очевидно, був призначений для позначення значних перемог мангеймської компанії в автоспорті.

Той факт, що обидва виробники зареєстрували свої нові торгові марки в одному і тому ж році, нагадують події минулого. Саме тоді Карл Бенц, а трохи пізніше Готліб Даймлер винайшли свої автомобілі з високошвидкісним внутрішнім двигуном внутрішнього згоряння.

Benz трьох променева зірка

Трипроменева зірка в лавровому вінку

Після укладення союзу між Benz і Daimler в рамках підготовки до об'єднання компаній 1 травня 1924 року емблеми двох найстаріших виробників автомобілів спочатку стояли пліч-о-пліч. 18 лютого 1925 року досвідчені художники-графіки нарешті зібрали ефектні логотипи. Таким чином, трикутна зірка і лавровий вінок, а також словесні знаки Mercedes і Benz об'єдналися в нову торгову марку. 18 лютого 1925 року була зареєстрована нова емблема, а потім і словесний знак «Mercedes-Benz». Донині ця торгова марка залишається практично незмінною. Як значок з виділеною трикутною зіркою він прикрашає всі автомобілі Mercedes-Benz, за винятком більш великої зірки на передній частині багатьох автомобілів цієї марки, яка стоїть сама по собі.

До речі, разом з трипроменевою зіркою DMG також створила чотирикінечну зірку, патент на яку отримала в 1921 році. Однак, вона не використовувалася багато десятиліть, а з 19 травня 1989 року стала товарним знаком колишньої аерокосмічної компанії DASA (Deutsche Aerospace Aktiengesellschaft), а потім DaimlerChrysler Aerospace.

Трьох променева зірка Mercedes-Benz

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту