Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Як влаштований автопілот 3 рівня Drive Pilot від Mercedes-Benz

Як влаштований автопілот 3 рівня Drive Pilot від Mercedes-Benz

Уже в 2021 році клієнти Mercedes-Benz зможуть скористатися системою частково автоматизованого водіння Drive Pilot. Вона дозволяє рухатися в режимі автопілота 3 рівня, тобто більшу частину часу система буде керувати автомобілем самостійно і лише в складних ситуаціях закликати водія взяти керування на себе. Спочатку Drive Pilot з'явиться в новому S-Class 2021 року, а потім - в новому EQS 2022 року.

Як буде працювати система Drive Pilot?

Нова система високоавтоматизованого водіння Drive Pilot є наступному рівнем розвитку системи Intelligent Drive. Аналогічна технологія є у компанії Ілона Маска - під назвою Tesla Autopilot. Так ось, в Drive Pilot фактично поєднується адаптивний круїз-контроль та асистент контролю за дорожньою розміткою, що дозволяє їхати на швидкості до 60 км/год без участі водія. Система сама підтримує безпечну відстань до інших учасників руху. У тих випадках, коли стає необхідним втручання людини, Drive Pilot видає звуковий сигнал.

В окремих ділянках руху швидкість може бути обмежена законом на позначці 60 км/год - в таких зонах Drive Pilot буде враховувати швидкісні обмеження. Для управління системою можна використовувати відповідні елементи на ободі керма. При активації система миттєво береться регулювати швидкість та відстань до інших автомобілів, впевнено направляючи автомобіль по обраній смузі. Система є адаптивною і буде враховувати будь-які дорожні знаки, події, що відбуваються на дорозі попереду, і сам характер маршруту. І навіть в несподіваних дорожніх ситуаціях Drive Pilot готова впевнено реагувати. Це можуть бути маневри ухилення в межах смуги руху або використання гальм. В окремих ситуаціях, коли система вважатиме, що потрібно залучення водія, з'явиться відповідний звуковий сигнал. До його появи водій може займатися своїми справами - наприклад, дивитися відео на Youtube або читати книгу.

Як буде працювати нова система Drive Pilot??

Автопілот DRIVE PILOT від Mercedes-Benz вперше в S-класі

Вперше автомобіль Mercedes-Benz бере на себе управління, і, зрозуміло, це буде S-Class - флагманський седан німецької марки. З точки зору Mercedes-Benz, безпечна робота системи автоматизованого водіння може бути досягнута тільки за рахунок використання розширеного набору датчиків. Це включає в себе функції виявлення світла та визначення дальності, оптичне вимірювання відстані та швидкості, високоточне позиціонування та інші сучасні технології. Це означає, що система може гарантувати безпечну їзду навіть у складних ситуаціях.

Використовуючи DRIVE PILOT, водій може знижувати свою участь в управлінні, зосередившись на особистих завданнях. Це може бути спілкування з колегами з офісу, перегляд веб-сторінок або розслабляючий масаж. У режимі DRIVE PILOT можна розблокувати функції, які зазвичай заблоковані під час руху. Проте, водій повинен завжди залишатися готовим взяти на себе управління.

Якщо автомобіль наближається до кінця ділянки маршруту, в яких допускається використання DRIVE PILOT, система запропонує водієві прийняття управління на себе. Це може бути підземний тунель попереду, зміна погодних умов або дорожньої ситуації. В принципі, водій завжди повинен бути готовий взяти на себе управління і мати можливість продовжувати керувати автомобілем вручну протягом десяти секунд - тому спати, постійно озиратися назад і, тим більше, покинути сидіння водія неприпустимо. Камери на дисплеї водія та асистент по салону MBUX відстежують рух голови та вік, щоб бути в курсі стану водія.

Якщо водій не бере на себе керування транспортним засобом, наприклад, через серйозні проблеми зі здоров'ям, навіть після запиту системи, буде активовано екстрене гальмування. Воно буде легким і плавним, щоб уникнути пошкоджень. У той же час включаються аварійні світлові сигнали і система екстреного виклику Mercedes-Benz активується, а двері та вікна розблокуються, щоб полегшити посадку в автомобіль особам, які надають першу допомогу. Звичайно, водій може деактивувати DRIVE PILOT в будь-який час, незалежно від запиту системи на зміну управління. Це можливо за допомогою кнопок на рульовому колесі або, наприклад, шляхом свідомого ручного втручання в систему управління автомобілем.

Автопілот DRIVE PILOT від Mercedes-Benz

Drive Pilot взаємодіє з системами допомоги водієві Mercedes-Benz

Система автопілота 3 рівня від Mercedes-Benz в своїй роботі спирається на датчики, які є частиною деяких систем допомоги водієві, вбудованих в автомобіль за замовчуванням. До них додаються ще кілька унікальних датчиків, які Mercedes-Benz вважає необхідними для безпечного та автоматизованого керування. До них відносяться датчик LiDAR, додаткова камера в задньому склі, мікрофони. Також Drive Pilot використовує інформацію про геометрію дороги, властивості маршруту, дорожні знаки та особливі дорожні події (наприклад, аварії або будівельні майданчики) з карти. Положення автомобіля визначається за допомогою високоточної системи позиціонування, яка виходить далеко за рамки звичайних систем GPS.

Крім того, з опцією DRIVE PILOT, S-Клас отримує резервні системи рульового управління та гальмування, а також резервну бортову мережу, щоб їм можна було маневрувати навіть в разі відмови однієї з цих систем, а також для забезпечення безпечного перемикання управління на водія. Продуктивний центральний блок управління реалізує складні програмні функції, необхідні для високоавтоматизованого водіння. Наприклад, при обробці зображень використовуються технології з області штучного інтелекту. В рамках сучасної архітектури безпеки все алгоритми розраховуються двічі.

Drive Pilot взаємодіє з системами допомоги водієві

Drive Pilot: обмеження швидкості до 60 км/год

Максимальна швидкість високоавтоматизованої системи Drive Pilot, зокрема, в Німеччині обмежена законом до 60 км/ч. Однак DRIVE PILOT готовий дозволити більш високі швидкості за допомогою бездротових оновлень, як тільки це буде передбачено правовими нововведеннями. Впровадження DRIVE PILOT в інших країнах Європи, в США та Китаї буде відбуватися поступово, як тільки національна правова ситуація там дозволить використовувати частково автоматизоване керування.

Drive Pilot: обмеження до 60 км/год
Як влаштований автопілот 3 рівня Drive Pilot

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту