Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Новий Mercedes-Benz CLA купе 2019: випробування в аеродинамічній трубі

Новий Mercedes-Benz CLA купе 2019: випробування в аеродинамічній трубі

Mercedes-Benz провели велику роботу в аеродинамічній трубі, щоб надати новому купе CLA максимально високий аеродинамічний коефіцієнт - відтепер він становить 0,23. Як інженерам вдалося домогтися таких результатів, за рахунок чого підвищується аеродинаміка автомобіля, а також як і де компанія Mercedes-Benz випробовує нові автомобілі на ступінь аеродинамічного опору - читайте в нашому новому матеріалі.

Під час прем'єри модель Mercedes-Benz CLA 2019 була заявлена ​​як один з найбільш аеродинамічно ефективних серійних автомобілів в світі. Наприклад, новий седан A-Class – у якого статус рекордсмена з аеродинаміки серед серійних автомобілів – має коефіцієнт 0,22. Різниця є, але вона несуттєва. Так чи інакше, Mercedes-Benz CLA купе 2019 - вкрай цікавий новий автомобіль з різних точок зору, і в тому числі, аеродинамічних якостей.

Наскільки важлива висока аеродинаміка для ефективної і швидкої їзди? Щоб розібратися в цьому питанні, ми вирушили на територію власної аеродинамічної труби технологічного центру Mercedes-Benz в компанії німецького тріатлета, олімпійського чемпіона 2008 року Яна Фродено і начальника відділу аеродинаміки доктора Тедді Уолла.

Mercedes-Benz CLA Coupe випробування в аеродинамічній трубі

Чому так важлива аеродинаміка автомобіля

Mercedes-Benz приділяють серйозну увагу аеродинамічним властивостям своїх автомобілів. При розробці кожної нової моделі інженери знаходяться в пошуку максимально можливих удобообтікаемих форм. Які ж цілі переслідує автомобільна аеродинаміка?

Зниження опору повітря під час їзди автомобіля значно збільшує його максимальну швидкість і знижує витрату палива. Знижується і рівень шуму - під час поїздки Ви отримуєте більший комфорт, не чуючи монотонний шум їзди. Також хороша аеродинаміка сприяє охолодженню деяких елементів автомобіля і захищає поверхні авто від сильного забруднення. Ну і нарешті, при високій аеродинаміці автомобіль стає більш стійким на трасі, під час поїздок на невеликій і високій швидкості - відповідно, аеродинаміка позитивно впливає на безпеку.

Як вивчають аеродинаміку автомобіля в Mercedes-Benz

Для вивчення автомобільної аеродинаміки існує два основних способи - практичні випробування в аеродинамічній трубі і комп'ютерне моделювання. Новий CLA Coupe 2019 пройшов серйозні випробування на базі власної аеродинамічної труби Mercedes-Benz. Для подібних випробувань простір труби оснащується рухомою доріжкою - вона імітує рухому дорожню поверхню. У той час як колеса тестованого автомобіля штучно приводяться в обертання. В результаті створюються умови, ідентичні їзді автомобіля по трасі - і в цей час інженери вивчають вплив дорожнього полотна і крутних коліс на потоки повітря.

В аеродинамічній трубі технологічного центру Mercedes-Benz в Зіндельфінгені, куди ми вирушили з Яном Фродено і начальником відділу аеродинаміки доктором Тедді Уоллом, є можливість проводити вимірювання на швидкості до 265 км / ч. Простір для випробувань було відкрито у вересні 2013 року і завдяки йому компанія знову стала проводити активні аеродинамічні випробування своїх нових моделей.

Новий автомобіль Mercedes Benz CLA 2019 задні Coupe фари

Якщо Ви не знаєте, то Mercedes-Benz був першим виробником автомобілів, який мав власну аеродинамічну трубу: вже в 1943 році в Штутгарті-Унтертюркхайме проводилися перші тести на аеродинаміку.

Нова аеродинамічна труба Mercedes-Benz в Зіндельфінгені відповідає так званій конструкції Геттінгена, згідно з якою повітря спрямовується на повітродувку після вимірювальної секції, а потім повторно прискорюється до 265 км / ч. За допомогою спеціальних технічних пристосувань інженери усувають небажану турбулентність і вихори. Також застосовані великі заходи шумоізоляції: навіть при швидкості 140 км / год потоки повітря не створюють шуму всередині аеродинамічної труби.

П'ять окремих стрічкових конвеєрів моделюють напрямок руху випробуваного автомобіля. В рамках тестів новий CLA піддавався атакам повітря з усіх боків: спеціальні машини, наприклад, піддавали купе впливу потоку повітря під кутом, щоб імітувати зустрічні вітри.

Які заходи дозволили забезпечити високу аеродинаміку для CLA Coupe 2019

Коефіцієнт аеродинамічного опору Mercedes-Benz CLA 2019 лише трохи поступається рекордному показнику А-Класу. Такий прекрасний результат вдалося забезпечити кропіткою роботою в аеродинамічній трубі в поєднанні з численними сеансами комп'ютерного моделювання. Незважаючи на значно збільшену лобову площу, новий CLA отримав приголомшливі аеродинамічні властивості. Цьому сприяла ретельна переробка конструкції, герметизація стиків і впровадження низки спеціальних аеродинамічних елементів в різних частинах кузова.

За словами олімпійського чемпіона з триатлону Яна Фродено, аеродинаміка є найефективнішим способом для досягнення ефективності. Його називають перфекціоністом, який шукає найменші технічні переваги, які можуть заощадити йому час. Спортсмен робить максимум для підвищення аеродинаміки свого костюма і велосипеда: саме вони, за його словами, часто робили Фродено переможцем. Як і інженери Mercedes-Benz, Фродено працює над поліпшенням конструкції для кращої аеродинаміки: удосконалює кермо свого велосипеда, повністю переробив свій шолом для змагань. Все це призвело до успіхів.

Нова аеродинамічна труба Mercedes Benz в Зіндельфінгені

Mercedes-Benz також домоглися величезного прогресу за останні кілька років. Яскравий тому приклад - стрибок, який зробили позашляховики бренду: перший М-Клас мав аеродинамічний коефіцієнт 0,40, в той час як новий Mercedes-Benz GLE 2019 року має всього 0,29. «За останні роки ми домоглися значних успіхів завдяки оцифрування процесу розробки автомобілів, так як розрахунки виконуються набагато швидше і набагато точніше» - каже головний аеродинамік компанії Тедді Уолл.

Нагадаємо, що в кінці 2018 року почалися поставки нового седана Mercedes-Benz: A-Class - самого аеродинамічно ефективного автомобіля на планеті.

Новий автомобіль Mercedes-Benz CLA 2019 екстер'єр

Новий седан Mercedes-Benz: A-Class чемпіон світу з аеродинаміки

Свіжий вітер для економії палива: вже три десятиліття поспіль інженери по аеродинаміці в Mercedes-Benz встановлюють один рекорд за іншим. Світовий рекорд з аеродинаміки серед серійних автомобілів в даний час утримує новий седан А-Класу із значенням 0,22. Його високі аеродинамічні властивості роблять основний внесок в низьку витрату палива в повсякденних умовах експлуатації. Автомобіль був вдосконалений до найдрібніших деталей: були застосовані різні обчислення, комп'ютерні моделювання та, звичайно, випробування в аеродинамічній трубі.

До конструкції седана А-Класу були застосовані наступні заходи - зменшена площа передньої частини (вона склала 2,19 м), проведена герметизація стиків оптики і всіх панелей кузова, цілком закрито днище автомобіля. Також відтепер радіаторна решітка приховує нові аеродинамічні шторки.

Новий автомобіль Mercedes Benz A-Class

Новий Mercedes-Benz CLA 2019: перші поставки клієнтам

Прем'єра автомобіля Mercedes-Benz CLA 2019 відбулася на початку січня в Лас-Вегасі, в рамках виставки CES 2019. Вихід на ринок нового купе Mercedes-Benz CLA намічений на травень 2019 року. Дата появи новинки в Україні в даний момент невідома.

Прокласти маршрут

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту