Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Огляд системи MBUX Interior Assistant та її функцій

Огляд системи MBUX Interior Assistant та її функцій

Рік тому, навесні 2018, Mercedes-Benz представив абсолютно нову інформаційно-розважальну систему Mercedes-Benz User Experience (MBUX), разом з новим А-Класом. Більш інноваційна, технологічна та інтелектуальна технологія прийшла на зміну COMAND, презентованій близько 20 років тому. Ще через рік, у березні 2019 року вдосконалена MBUX виходить з новим купе CLA-Class. За рік активної роботи технологія Mercedes-Benz User Expirience значно поліпшена, доповнена і розширена.

Дизайн і графіка інтерфейсу, здатність самонавчання і гнучкість налаштувань, розпізнавання природної мови, доповнена реальність в навігації - нова MBUX 2019 заслуговує найпильнішої уваги.

Комплектація системи MBUX від Mercedes-Benz

У фізичному сенсі MBUX 2019 - це два сенсорні дисплеї, розташовані на панелі приладів і центральному тунелі, а також сенсорні кнопки на рульовому колесі. Три «зони взаємодії», через які власник віддає команди і управляє автомобілем.

Дисплеї можна вибирати: в базовому варіанті доступні 7-дюймові, а в якості опції - 10,25-дюймові.

Мультимедійна система MBUX 2019 працює на 6-ядерному процесорі, оснащена графічними чіпами виробництва Nvidia і має 8 гігабайт оперативної пам'яті. Зображення буде виводитися без уповільнень і оперативно відгукуватися на дотики користувачів. MBUX підтримує установку модуля бездротового зв'язку Near Field Communication (NFC) і роз'єму USB Type C. Також забезпечена підтримка інтерфейсів підключення мобільних пристроїв Apple CarPlay і Google AndroidAuto.

Мультимедійна система Mercedes Benz User Experience

Система Mercedes-Benz User Experience 2019

Мультимедійна система Mercedes-Benz User Experience (MBUX) - це повноцінний цифровий комплекс з елементами штучного інтелекту, «розуміючий» хитромудрі розмовні команди і здатний навчатися, вдосконалюватися в процесі. Система об'єднує в своєму інтерфейсі десятки функцій і технологій, що стосуються інформації, розваг і комфорту в салоні Mercedes-Benz.

Для активації досить сказати вголос «Ей, Мерседес»: після цього система MBUX знаходиться у Вашому повному розпорядженні і до самої мети «супроводжує» в дорозі.

Управляти системою MBUX можна за допомогою таких дій - дотиками, жестами і мовою.

Сенсорні поверхні системи MBUX

Віддавайте команди або налаштовуйте функції через сенсорні елементи - екран панелі приладів, тачпади на кермі або екран центральної консолі. Керувати багатьма функціями можна за принципом смартфонів або планшетів: рухайте пальцями значки, масштабуйте рухом пальців і так далі.

Власна система жестів MBUX

Система налаштована на інтуїтивне розпізнавання жестів і рухів. Наприклад, як тільки людина підносить руку до сенсорного дисплея на панелі приладів або центральній консолі, на деяких окремих елементах з'являється підсвічування, вони виділяються для водія. У MBUX Interior Assistant є функція персонального фаворита: для її запуску слід утримувати руку над центральною консоллю з вказівним і середнім пальцями в V-образній формі. А для включення або виключення лампи для читання досить лише плавно протягнути руку до дзеркала заднього виду. Якщо водій потягнеться до переднього сидіння праворуч від себе, коли на ньому ніхто не сидить, світло буде запалено автоматично. Так само вправно воно буде і вимкнено - коли рука водія покине цю область.

Мультимедійна система Mercedes Benz User Experience дисплеї 10,25-дюймові

Голосова функція MBUX

Можливості штучного інтелекту MBUX вражаючі: система дозволяє обійтися без списку базових команд - водій просто говорить, що йому потрібно, і Mercedes-Benz виконує його команду, використовуючи багатий арсенал засобів. Автомобіль не чекає прямих команд, розмовляти з ним можна так, ніби він - Ваш друг. Наприклад, якщо сказати: «Мерседес, я замерз», в автомобілі підвищиться температура, а якщо запитати: «Чи потрібно брати парасольку з собою завтра на вулицю?», Автомобіль поділиться прогнозом погоди на завтрашній день. Можна давати і цілком конкретні команди: включити сидіння з обігрівом, знайти іншу радіостанцію або запитати про погоду на якусь більш віддалену дату. Голосова функція аналогічна вже відомим в світі Amazon Alexa, Apple Siri або Google Assistant.

Інтелект системи MBUX: здатність до самонавчання

Система Mercedes-Benz User Experience дивно добре продумана і бездоганно налаштована. Автори переконані: «Не людина повинна вчитися кращому управлінню машиною, а машина сама повинна адаптуватися до людини». Технологія використовує алгоритми штучного інтелекту для розуміння і навіть прогнозування команд, використовуючи вже звичні переваги власника. В процесі взаємодії система починає формувати індивідуальні пропозиції для Вас, все більш точні і ефективні. У базі системи може зберігатися до 8 різних профілів з їх «звичками». Автомобіль зберігає часті дзвінки і часто повторювані маршрути, видаючи в потрібний момент корисну інформацію. Іншими словами, унікальність підходу MBUX в тому, що вона не тільки чекає Ваших команд, але вміє і сама пропонувати щось корисне і потрібне для Вас.

Система Mercedes Benz User Experience

MBUX 2019: зручність управління

Все меню в системі Mercedes-Benz User Experience розділені на рівні. Початковий - Homescreen - відображає лише базову інформацію та іконки найважливіших додатків, наприклад, навігації або телефону. На наступному рівні користувач отримує вже більш персональні установки, якими можна всіляко управляти і занурюватися в деталі. На всіх рівнях відзначається чудова графіка, зокрема, доступні 3D-моделі автомобіля, що дозволяють легко налаштовувати систему.

Система Mercedes-Benz User Experience touchpad

Сервіс Mercedes Me в MBUX 2019

Корисний цифровий сервіс Mercedes Me, що виконує функцію консьєржа, в рамках системи MBUX має розширений список функцій. З'явилися послуги, засновані на взаємодії автомобіля з інфраструктурою міста: система буде сигналізувати про наближення до слизьких ділянок траси або інших авто, що стоять на аварійному режимі. Або, наприклад, система може нагадати користувачеві про необхідність виїзду найближчим часом, причому продумає маршрут і його час згідно актуальним пробкам.

Технологія доповненої реальності в навігації MBUX

В А-Класі і купе CLA, перших двох моделях з вбудованою системою Mercedes-Benz User Experience, вже присутня технологія доповненої реальності в системі навігації, На екран центральної консолі виводиться реальна картинка з камер автомобіля, розташованих зовні салону, а система доповнює цю картинку різними графічними елементами, що дозволяють водієві краще орієнтуватися в обстановці. Крім іншого, будуть виводитися такі дані про об'єкти як номери будинків або навігаційні значки, аналогічні тим, що ми бачимо в Картах.

Функція Mercedes Me Connect

Функція Mercedes Me Connect теж отримала оновлення: на додачу до навігації розробники додали функцію підтримки даних Car-2-X. Таким чином, тепер система буде відображати на дисплеї небезпечні ділянки доріг, про які повідомили інші водії, і це теж буде впливати на формування маршруту. Цікаво, що користувач не буде повністю прив'язаний до Інтернету: всі важливі дані системи зберігаються локально, а значить, доступні в будь-якій місцевості і при будь-якому рівні зв'язку. Згадана вище нова функція доповненої реальності також працює і в оффлайн.

Новий автомобіль Mercedes Benz GLE

Mercedes-Benz формує майбутнє

За допомогою нової системи Mercedes-Benz User Experience створює новий стандарт взаємодії з автомобілем, більш сучасний. Формується емоційний зв'язок між машиною та її мешканцями, з більш зручним інтуїтивним розумінням і кращою концентрацією на водінні. Водій менше відволікається від дороги, але отримує більше, не роблячи при цьому практично нічого. «З MBUX ми стає ще ближче до еволюції автомобіля в справжнього екранного помічника», - роблять висновок в керівництві Mercedes-Benz.

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
  • Cookies
  • Захист даних
  • Правова інформація
  • Мапа сайту