Придбати

Сьогодні у продажу

Придбати на кращих умовах

Trade-in

Ви вибираєте новий автомобіль Mercedes-Benz, а ми приймаємо ваш поточний автомобіль у рахунок вартості нового.

Автомобілі з пробігом

Автомобілі схвалені і перевірені офіційним дилером Mercedes-Benz Автоцентр на Кільцевій.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на сервіс і продаж автомобілів Mercedes-Benz

Ваш дилер

Офіційний дилер Mercedes-Benz «Автоцентр на Кільцевій»

Тест-драйв

Тест-драйв автомобілів Mercedes-Benz

Фінансові послуги

Кредитування, лізинг та страхування

Корпоративні продажі

Спеціальні умови покупки та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz для компаній, організацій і представництв.

Власникам

Сервісне обслуговування

Тільки краще для Вашого Mercedes-Benz

Сервіс

Ремонт, діагностика та обслуговування автомобілів

Оригінальні запчастини

Ваш Mercedes-Benz - на 100% справжній Mercedes-Benz

StarParts

Запчастини призначені для автомобілів Mercedes-Benz старше 5 років

Оригінальні аксесуари

Використовуйте оригінальні аксесуари Mercedes-Benz і створюйте свою власну ідентичність

Шини, диски та колеса

Відповідність найвищим стандартам якості та безпеки

Запис на сервіс

Виберіть зручний час і свого сервісного консультанта

Світ Mercedes-Benz

Актуальні новини та заходи

Огляд головних новин «Мерседес-Бенц»

Інноваційна діяльність

Для безаварійного руху без викидів

Дизайн

Ми створюємо нову мову дизайну для автомобілів майбутнього

Спорт

Нездоланне прагнення до досконалості

Історія

Випробуйте радість перемог разом з Mercedes-Benz

Дилерський центр

Чудові автомобілі, якісний сервіс, авторизоване обслуговування.

Вакансії автосалону

Перетворіть ваші мрії в реальність! Побудуйте кар'єру в компанії «Мерседес-Бенц»

Контакти

Контакти офіційного дилера Mercedes-Benz

Як Mercedes-Benz створюють стандарти активної безпеки

Як Mercedes-Benz створюють стандарти активної безпеки

Історія компанії Mercedes–Benz тісно пов'язана з розробками в області технологій і систем безпеки. З 50-х років Штутгарт цілеспрямовано працює над впровадженням нових ефективних рішень в області автомобільної безпеки. Нещодавно ми писали про те як Mercedes–Benz розвивають системи пасивної безпеки автомобіля, в цьому матеріалі - все найцікавіше про безпеку активну.

Як влаштована система активної безпеки автомобіля

Активна безпека - комплекс конструктивних і експлуатаційних елементів автомобіля, призначений для попередження аварійних ситуацій на дорогах. Якщо системи пасивної безпеки покликані захищати водія і його супутників в разі ДТП, що вже сталося, то основним призначенням систем активної безпеки автомобіля є здатність запобігти будь-якому негативному сценарію на трасі.

З цією метою ці системи впливають на підвіску, рульове управління, гальмівну систему.

Найвідоміші і найбільш затребувані системи активної безпеки автомобіля:

 • Антиблокувальна система гальм
 • Антипробуксовочна система
 • Система курсової стійкості
 • Система розподілу гальмівних зусиль
 • Система екстреного гальмування
 • Електронне блокування диференціала
 • Зовнішні світлові пристрої

Крім цих систем, в комплекс активної безпеки автомобіля входять також системи-асистенти, які надають допоміжну підтримку. Асистуючі системи покликані допомагати водієві в складних з точки зору водіння ситуаціях.

Електронне блокування диференціала Mercedes Benz

Основні асистуючі системи активної безпеки автомобіля:

 • Парктронік (допомога при паркуванні)
 • Адаптивний круїз-контроль
 • Система допомоги при спусках
 • Система допомоги при підйомах
 • Система контролю "сліпих зон"
 • Система попередження водія про критично малу дистанцію до автомобіля, що їде попереду

Всі існуючі системи активної безпеки розвивалися поступово, вдосконалюючись і видозмінюючись. Наприклад, перша версія антиблокувальної системи була представлена ​​ще в 70-х роках. Активна безпека автомобіля еволюціонує протягом багатьох десятиліть, і великий внесок в її розвиток вносить марка Mercedes–Benz.

Перший досвід Mercedes–Benz в сфері активної безпеки автомобіля

Активно і послідовно займатися дослідженням активної безпеки компанія Mercedes–Benz почала займатися з 1970 року. Кожне рішення, яким займалися інженери бренду, покликане підтримувати водія і тим самим знижувати ризик нещасного випадку.
У Daimler AG дуже рано стали розглядати автомобіль не просто як транспортний засіб, а як партнера для людей, який надає їм підтримку і захищає від нещасних випадків на дорозі. Сам термін "активна безпека (« sicurezza attiva ») був придуманий в Італії на початку 1960-х років. Перші міркування щодо цього питання з'явилися приблизно на 20 років раніше, однак лише в цей час були сформовані основні ідеї та напрямки в розвитку цієї сфери. Головними ідеологами активної безпеки в Daimler були Ганс Шеренберг, Карл Вілфелт і Бела Барені. За їхнім визначенням, активна безпека включає в себе заходи, пов'язані з безпекою водіння, фізичним захистом водія і пасажирів, а також безпекою самого автомобіля.

Антиблокувальна система Mercedes–Benz ABS

У 1978 році було зроблено вирішальний крок від концепцій і досліджень до реального впровадження технологій активної безпеки. Тоді Mercedes–Benz представила антиблокувальну гальмівну систему (ABS), розроблену спільно з Bosch. Навіть при повному гальмуванні водій тепер може повністю контролювати рульове керування автомобілем. У прес-релізі Mercedes–Benz від 21 серпня 1978 року говориться: «головне завдання системи ABS полягає в запобіганні блокування коліс автомобіля під час гальмування. Технологія дозволяє водієві зберігати контроль над автомобілем, не дивлячись на екстрене гальмування: в результаті транспортний засіб залишається стійким і керованим навіть в такій критичній ситуації ". В наші дні антиблокувальна система ABS використовується у всьому світі, і є загальнодоступною перевагою багатьох автомобілів, не тільки моделей з трипроменевою зіркою на капоті.
З 1978 року виробляється система ABS з цифровим управлінням. На той час це було абсолютно інноваційним рішенням, випереджаючим свій час.

ABS Mercedes Benz

Розвиток і розширення комплексу активної безпеки Mercedes–Benz

Цифрова система ABS була ключем до подальшого розвитку активної безпеки в Mercedes–Benz, так як дані, які надає ABS, також використовуються іншими системами допомоги. У 80-х роках в автомобілі бренду активно впроваджуються такі технології активної безпеки як антипробуксовочна система ASR, автоматичне блокування диференціала ASD, система допомоги при екстреному гальмуванні BAS, електронна система контролю стійкості автомобіля ESP®, автоматична коробка передач з електронним управлінням, адаптивний круїз-контроль DISTRONIC та багато інших.
Системи ASR і ASD були представлені в 1985 році - це були перші системи з програмним забезпеченням, розроблені власним відділом розробки електрики / електроніки компанії Mercedes–Benz. В цей же час з'являється перша версія повного приводу 4MATIC: вона додає автомобілю стійкості на дорозі і керованості на різних етапах руху, від старту з місця до виконання буксирування причепа. Система 4MATIC швидко довела свою ефективність при проходженні поворотів, при русі по засніжених і зледенілих дорогах.
Система постійного повного приводу 4MATIC працює в парі з електронною системою регулювання динамічних характеристик, що включає електронну систему стабілізації ESP і електронну систему управління тяговим зусиллям 4ETS.

Система 4MATIC Mercedes Benz

Інтелектуальні системи активної безпеки автомобіля Mercedes–Benz

Для гарантії можливості автомобіля завжди запропонувати своєму водієві всебічну і інтелектуальну підтримку, Mercedes–Benz продовжив розробку систем-датчиків, що володіють певним ступенем штучного інтелекту. У 1990-х роках були представлені два новаторських рішення, що стали стандартом для всієї галузі: система курсової стійкості ESP ® (1995) та адаптивний круїз-контроль DISTRONIC (1998). Система допомоги при екстреному гальмуванні BAS Brake Assist також дебютувала в цей період. А в 1999 році відзначила свою світову прем'єру система активного шасі ABC Active Body Control.

Завдяки Mercedes-Benz машина вчиться бачити

Адаптивний круїз-контроль DISTRONIC вперше з'явився в 1998 році в S-Class серії 220. Система використовує радар для безперервного моніторингу руху і, таким чином, розраховує відстань до автомобіля, що їде попереду, а також його швидкість. Використовуючи ці дані, система постійно контролює збереження безпечної відстані: якщо вона скорочується, DISTRONIC уповільнює автомобіль, отримуючи доступ до двигуна, гальм і автоматичної коробки передач. Як тільки смуга руху знову стає вільною, DISTRONIC розганяє автомобіль до раніше встановленої швидкості. Ця система працює повністю автоматично, спочатку в діапазоні швидкостей від 160 до 40 км / ч. У 2005 році Mercedes-Benz продовжив розробку системи DISTRONIC PLUS, яка тепер працює на швидкості від 200 км / год до повної зупинки.
Активна підвіска ABC Active Body Control створює відчуття, ніби Ви пливете по воді: зводяться до мінімуму качки і крен кузова, водій отримує можливість відпочивати за кермом і насолоджуватися поїздкою. Водіння перестає бути складним і відповідальним завданням.
Активна безпека автомобіля також підтримується багатьма допоміжними системами, які роблять роботу автомобіля більш комфортною. Mercedes-Benz випустив нову революційну систему автоматичного паркування PARKTRONIC і цифрову навігаційну систему APS Auto Pilot System (обидві в 1995 г.), а також систему голосового управління SBS (1996 р, система називалася Linguatronic з 1997 р).

Адаптивний круїз-контроль DISTRONIC Mercedes Benz S-Class

Інтерфейс управління Mercedes–Benz: від COMAND до MBUX

У 1998 році вперше представлений унікальний інтерфейс Mercedes–Benz COMAND, що підвищує рівень взаємодії між людиною і автомобілем. Зручний, інтуїтивно зрозумілий і високопродуктивний - ще до настання нового тисячоліття автомобілі Mercedes–Benz мали такий ультрасучасний підхід до управління.
Через 29 років, в 2018 році пройшла прем'єра Mercedes–Benz User Experience - абсолютно нової цифрової мультимедійної системи з елементами штучного інтелекту. Система об'єднала в собі всі важелі управління функціями автомобіля та створила емоційний зв'язок між транспортним засобом, водієм і пасажирами.

MBUX Mercedes Benz

Цілісна концепція безпеки Mercedes–Benz

Системи активної безпеки Mercedes–Benz з роками стають все більш ефективними і універсальними. Щоб правильно описати весь спектр розвитку цієї сфери, в 1999 році Mercedes–Benz згрупував рішення під терміном «інтегральна безпека». Ця концепція була широко впроваджена в серійне виробництво в 2005 році. Але вже в 2002 році центральні ідеї філософії проникли в систему PRE-SAFE ® для упреждаючого захисту пасажирів. Інтелектуальний транспортний засіб розпізнає типові ознаки можливої аварії через свої датчики і вживає заходів, щоб звести до мінімуму наслідки потенційної аварії.
Нове тисячоліття принесло величезний динамізм у розвиток нових і поліпшених систем допомоги, які також реалізують важливі цілі в області активної безпеки. Можна відзначити адаптивні стоп-сигнали і систему BAS PLUS Brake Assist (2005 р), PRE-SAFE ® BRAKE і інтелектуальну систему освітлення (обидві в 2006 р), Blind Spot Assist (2007 р), Active Parking Assist (2009 г .), ATTENTION ASSIST, Adaptive Highbeam Assist, Lane Keeping Assist (все в 2009 році), Active Blind Spot Assist і Active Lane Keeping Assist (обидва в 2010 році).

Системи активної безпеки Mercedes–Benz

Активна безпека від Mercedes–Benz в сьогоденні і майбутньому

У 2010-му майбутнє безпеки транспортних засобів отримало нове ім'я: Intelligent Drive. Дослідницький автомобіль Mercedes–Benz S 500 INTELLIGENT DRIVE в 2013 році показав, як може виглядати майбутнє автоматизованого водіння в дуже складних зонах руху, особливо в сучасних містах і на заміських дорогах. У 2017 і 2018 роках Mercedes–Benz Intelligent World Drive підключився до цього процесу. Тестове транспортний засіб на основі новітнього S-класу, протестоване на всіх п'яти континентах в реальному русі під час автоматизованих тест-драйвів.
З 2013 року в філософії Mercedes–Benz Intelligent Drive об'єдналися всі систем допомоги водієві і системи безпеки. У 2017 році бренд представив наступний рівень автомобільної безпеки під назвою «Intelligent Drive Next Level»: в цій концепції об'єднуються ідеї майбутнього.
Сьогодні в концепції Mercedes–Benz Intelligent Drive функціонують і розвиваються незліченні інтуїтивні і інтелектуальні технології. У самому найближчому майбутньому нас чекають нові і ще більш приголомшливі прем'єри в сфері активної безпеки автомобіля від Mercedes–Benz і Daimler AG.

Mercedes Benz Intelligent Drive

Онлайн-служби

Разработка сайта Clock Creative Lab
 • Cookies
 • Захист даних
 • Правова інформація
 • Мапа сайту